Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 29 ožu 2024 14:32.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 30 postova ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: 09 ruj 2014 07:25 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
ajd ti ipak ponovi samo par slika kampa :icon_wink:

skuter na rudi - zanimljivo je to rješenje moram priznati i do sad meni još neviđeno!

ps. otvori garažu pa nam predstavi kampicu - obzirom na godine čini mi se da izgleda odlično. nije li to možda ona iz osijeka prije par godina koja se prodavala a stajala dugo i izgledala kao nova?

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 09 ruj 2014 08:34 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Vezano uz Rožac, kamp je predivan i neusporediv sa Labadušom koju sam i osobno obišao. Buke ceste o kojoj se govori nema osim na rubnim dijelovima kampa koji gledaju baš na cestu. U ostatku kampa tišina.


Vrh
   
PostPostano: 10 ruj 2014 17:15 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 17 ožu 2014 22:00
Postovi: 33
Dundino sory, naravno da je ovdje riječ o subjektivnom mišljenju i da je vjerojatno s tvoje pozicije to puno vjerodostojnije jer si boravio u Rožcu, tak da moj navod ne generalizira stvar.Što se kampice tiče nabavljena je od ljudi poznije dobi garažirana i vrlo uščuvana iz Garešnice.Upravo ono što smo trebali a to je vidjeti kakve su nam potrebe i steći iskustvo jer kampiranje šatorom i kampicom, ogromna je razlika.Ma dopada nam se čak što je retro i s obzirom da je u super stanju za sad je ne mijenjemo.Ostalo nam je podosta opreme koju smo rabili i u šatoru pa je sve više nego ok.Što se tiče skutera na rudi, nije bilo problema vozeći ga na taj način, no priznajem da sam ga modificirao nekoliko puta dok nisam dobio po mom mišljenju sigurnost da je pričvršćen tako da nas ne može pri tom ugrozit.Kako sam proćitao nekoliko mišljenja o sigurnijoj vožnji prikolice te kako rasporediti teret to sam nastojao ispoštovat.Servis prije polaska obavljen, nove gume, dakako i tehnički pregled za iduće 3 god i to bi bilo to. Slike slijede. :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 10 ruj 2014 18:26 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Mislim da sam vidio tu prikolicu kad sam isao u obilazak labaduse. Jeste bili tamo izmedu 21.8 do 25.8? Ja sam tako nekako isao do labaduse.


Vrh
   
PostPostano: 10 ruj 2014 18:41 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 17 ožu 2014 22:00
Postovi: 33
Baš u to vrijeme smo bili 15 do 31, šteta da se nismo upoznali.Ne vidi se na slikama ali bila je druga terasa ispod sanitarnog čvora na kraju lijevo s pogledom na more .Mjesto super a nedostatke sam već opisao.U kampu su u to vrijeme kao što si vjerojatno primjetio bili 99% stranci.Čak mi se čini da smo mi bili jedini Hrvati izuzev vlasnika kampa.A baš je friž super hladio i možda bi Vas privuklo da par dana proboravite i vi u Labadusi.A tko zna u budućnosti. nadam se biće prilike za hladan gem ili pivo. :obscene-drinkingcheers:


Vrh
   
PostPostano: 11 ruj 2014 07:43 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
ilisnjic je napisao/la:
Baš u to vrijeme smo bili 15 do 31, šteta da se nismo upoznali.Ne vidi se na slikama ali bila je druga terasa ispod sanitarnog čvora na kraju lijevo s pogledom na more .Mjesto super a nedostatke sam već opisao.U kampu su u to vrijeme kao što si vjerojatno primjetio bili 99% stranci.Čak mi se čini da smo mi bili jedini Hrvati izuzev vlasnika kampa.A baš je friž super hladio i možda bi Vas privuklo da par dana proboravite i vi u Labadusi.A tko zna u budućnosti. nadam se biće prilike za hladan gem ili pivo. :obscene-drinkingcheers:


Onda je. Jer kad sam se vratio natrag pričam ženi kako je jedna Adria HR tablica tamo što je čudo s obzirom na sve strane tablice po kampovima. Drugi puta onda pokucam.
Gledali smo mi Labadušu početkom ljeta i planirali tamo ići ali nam je uletilo slobodno mjesto u Rošcu, pa smo radi djeteta, jer Rožac ima pješčanu plažu, odabrali Rožac. Inače bi i mi bili tamo kod vas.


Vrh
   
PostPostano: 11 ruj 2014 09:20 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 17 ožu 2014 22:00
Postovi: 33
:handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 14 ruj 2014 20:52 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 17 ožu 2014 22:00
Postovi: 33
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Ove će vjerojatno biti transparentnije, :banana-dance:


Vrh
   
PostPostano: 14 ruj 2014 20:55 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2014 16:34
Postovi: 174
Lokacija: Zaprešić
Ljepo ljepo,sad se vidi kak spada :icon_wink:


Vrh
   
PostPostano: 16 vel 2022 15:11 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Novost u kampu je da je kamp priključen na struju i više se ne napaja preko agregata, tako da više nema gašenja struje u kampu preko noći. A dodatno članovi UKH imaju popust u predsezoni i posezoni, 20€ za dvije osobe i 2 male djece (do 5 godina)!


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 30 postova ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan