Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 27 tra 2024 20:58.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 11 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 25 kol 2012 07:25 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Autokamp Vrila
20240 Trpanj, Don Nedjeljka 33
tel. 020 743 700

web: http://anemona-hr.com/Anemona/odmor_ponuda.php?zona=ponuda&vrsta=4&jezik=hr

slika

Autokamp vrila je smješten jedan kilometar od mjesta Trpanj. Kamp je smješten na moru, u prekrasnoj šljunkovitoj uvali kojoj je plaža puna palmi.


Vrh
   
PostPostano: 25 kol 2012 07:33 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Kamp nije jako velik, smješten je uz more u prekrasnoj uvali, koja je posuta sitnim šljunkom. Zanimljivo je da na plaži rastu palne koje prave više nego dovoljno hlada na cijeloj plaži, tako da će biti zadovoljni i oni koji traže sunca i oni koji traže hlada.
U kampu također rastu palme koje rade hlad, tako da je polovica kamp u odličnoj hladovini, a druga polovica je djelomično u hladovini. Kamp je većinom neparceliran.
Kamp ima jedan sanitarni čvor koji je pristojno uređen i održavan. Unutar kamp nepostoji trgovina, ali je u blizini mjesto Trpanj, pa to nije neki problem.

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
PostPostano: 25 kol 2012 13:20 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
Kako mi je neobično vidjeti toliko palmi. Nismo nikad kampirali pod palmama.
Još jedna motivacija za Pelješac...


Vrh
   
PostPostano: 25 kol 2012 20:46 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Od svih kampova koje smo obišli na Pelješću, a ostalo je i onih koje nismo obišli (npr. Papratno) ovaj kamp jedini dolazi u obzir da idem u njega, ako idem na Pelješac! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 12 ruj 2013 08:32 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 15 vel 2012 15:57
Postovi: 135
slika


slika



Bili ovo ljeto dole.
Veliki plus: gratis frižider i škrinja, tuš na plaži, nema gužve, blizina Trpnja (šetnjica, šoping...), Wifi gratis al samo u zoni recepcije ima signala, hlad na plaži, nema paušalaca (vidio sam samo dvije neregistrirane prikolice)

Mali minus: nedostatak tople vode, veš mašine, kapacitet vodenog čvora (suđe, tuševi) premali, neograđeno od ostalog svijeta (može su šetat, ulazit ko god hoće)

Veliki minus: cijene za "nivo" kampa - u prvoj polovini kolovoza - šator -5, osoba -7, dijete od 7 do 12 god -6, auto -5, struja -3, pristojbe -1 (traže 1 Eur čak i za dijete od 7do12 god, to im nisam platio!). To bi bilo dnevno za moju familiju 2+1+1: 36 EUR (cca 270kn). (A lani na Korčuli ispod 200kn)
Srećom, prije ulaza u kamp je parking pa sam auto ostavio tamo i uštedio 5 Eur po danu.

Imam dojam da bi sa malo ulaganja ovo mogao biti vrhunski kamp. doduše, onda bi vjerojatno nestao onaj velki plus za "nema gužve"...

Posebnost: "pjesma" čagljeva (divljih pasa) u noćnim satima. NIJE minus. Potpuno bezopasno, a jedinstveno. Zov divljine.


Vrh
   
PostPostano: 12 ruj 2013 09:05 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Tople vode povremeno nije bilo ili stalno? :think:

Ja sam načuo da se tu ponekad zna osjetiti smeće sa smetišta, pa me zanima dali si ti štogod primjetio?


Vrh
   
PostPostano: 12 ruj 2013 09:30 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 15 vel 2012 15:57
Postovi: 135
Tople vode nema u kasnopodnevnim-večernjim satima. Al ni hladna nije prehladna.
U 14 dana (bilo je i +38 stupnjeva) nisam osjetio ni jednom smrad sa smetlišta.
Osjetio sam smrad iz sifona kod pranja suđa.
BtW. na avtokampima.si je glavna kritika na čistoću zahoda. Sve je bilo čisto. Uvijek se nađe kretena koji će zapišat wc dasku i tak ostavit iza sebe i onih koji ne znaju čemu služi četka pored školjke...
Cura je to triput dnevno glancala i skupljala papiriće po plaži i kampu...


Vrh
   
PostPostano: 12 ruj 2013 09:32 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 12 ruj 2013 10:22 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
zacki zgodan vam je ovaj paviljon ispred satora, gdje ste ga uzeli?


Vrh
   
PostPostano: 12 ruj 2013 11:07 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 15 vel 2012 15:57
Postovi: 135
Kupio od kolege s posla skup sa krevetom, kuhinjom, stolom i jos par sitnica.... (istog za ciji sator si se ti zanimal...) On ga je uzeo u zlatnom medvjedu na šalati. Ima sve 4 stranice na čičak, na vrhu kapu za prolaz vjetra i fakat je ok. Pravo šatorsko platno. Ovo zeleno kaj je narolano nije njegov dio. To je nekakva cerada jer mi je tu u jutarnjim satima pičilo sunce, a mi volimo dulj bit u krevetu... Susjed na parceli me isto pital: Gdje si kupio "Gadafija", a ja upitnik Kaj ti je to Gadafi?


Vrh
   
PostPostano: 12 ruj 2013 11:16 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
A sjecam se oglasa :)
Dobar je "Gadafi" definitivno!


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 11 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan