Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 12:39.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 89 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 04 kol 2013 23:11 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
Statler je napisao/la:
može... ima takvu kampicu da ju može garažirat u Boleku i Loleku! =))


upravo sam nabavio moover pa mislim da neće bit problema sa parkiranjem =))


Vrh
   
PostPostano: 06 kol 2013 14:52 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
.. jeli moguće platiti kamp dole kreditnom karticom ( konkretno mislim na american ... ) ? :whistle:


Vrh
   
PostPostano: 06 kol 2013 15:36 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 01 pro 2011 19:28
Postovi: 15
Primaju sve kartice, pa i American.
Na HAK imaš 5% popusta.


Vrh
   
PostPostano: 06 kol 2013 17:11 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
proba je napisao/la:
Primaju sve kartice, pa i American.
Na HAK imaš 5% popusta.


hvala proba , imam i HAK :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 06 kol 2013 20:18 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Pokaži HAK karticu odmah kada dođeš, da nebi imao problema na odlasku. Navodno im to stvara probleme prilikom izdavanja računa, ako nije prijavljeno prilikom dolaska.


Vrh
   
PostPostano: 06 kol 2013 22:28 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
bajki je napisao/la:
Pokaži HAK karticu odmah kada dođeš, da nebi imao problema na odlasku. Navodno im to stvara probleme prilikom izdavanja računa, ako nije prijavljeno prilikom dolaska.


bajki imaš :obscene-drinkingcheers: kad tad . ovakve informacije čovjeka vesele :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 01 ruj 2013 12:39 
Offline
trudi se
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2013 19:31
Postovi: 27
Nisu mi baš najjasnije ove cijene kampa. Jel ovu cijenu parcele plaća svaki gost ili samo oni koji dođu sa kamperom ? Logično je da za šator treba parcela, ali onda je ovaj kamp brutalno skup ?!?


Vrh
   
PostPostano: 01 ruj 2013 18:56 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
aze je napisao/la:
Nisu mi baš najjasnije ove cijene kampa. Jel ovu cijenu parcele plaća svaki gost ili samo oni koji dođu sa kamperom ? Logično je da za šator treba parcela, ali onda je ovaj kamp brutalno skup ?!?


Ma ne :doh:

Ovo su cijene za neparcelirani dio kampa.
Ako se uzme parcela, tada se ne računa kamper, šator i auto jer to ulazi u cijenu parcele.
Naplačuju se jedino još osobe na cijenu parcele.

Dakle, ako je parcela 23 eura+2 osobe 5 eura = 33 eura+ boravišna
( cijene bubam na pamet )
Bez obzira s čime kampirate.

Takav sistem je i kod drugih kampova.


Vrh
   
PostPostano: 01 ruj 2013 21:16 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
aze je napisao/la:
Nisu mi baš najjasnije ove cijene kampa. Jel ovu cijenu parcele plaća svaki gost ili samo oni koji dođu sa kamperom ? Logično je da za šator treba parcela, ali onda je ovaj kamp brutalno skup ?!?


Darcy ti je dobro odgovorila!

Kod parceliranog dijela se plača cijena parcele + osobe, a kod nepraceliranog se plaća prijevozno sredstvo + osobe, s time da je u kampu Dole 90% kampa neparcelirano, tj. samo prvi red do mora je parceliran.


Vrh
   
PostPostano: 11 srp 2014 12:30 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 srp 2014 23:11
Postovi: 10
Pozdrav svima i isprike što dižem temu iz mrtvih:)

Na avtokampi.si ima nekih pritužbi da je kamp blizu ceste i da zna biti dosta glasan promet preko noći.
Zanima me da li netko tko je bio ima takvih iskustava?

Također, htio bih rezervirati parcelu uz more jer mi se čini ovako na prvu da ima sve što od kampa tražimo (blizina plaže, hlad).
Da li netko ima prijedloga koju lokaciju pri rezervaciji tražiti (ako uopće bude mjesta za 8. mjesec 2014.)?

Hvala svima i poz!


Vrh
   
PostPostano: 11 srp 2014 13:13 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Cesta prolazi pored kampa, ali je dosta iznad kampa. Nisam bio smješten uz samu cestu, ali dalje u kampu mi nije smetala.

Meni su u prvom redu najbolje parcele manjih brojeva, znači negdje do broja 15. :-??


Vrh
   
PostPostano: 11 srp 2014 14:44 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Točno. Najlijepše su one uz more.
Ja sam rezervirao prošli tjedan za 8 mjesec (10-21.8) i bila je slobodna samo ta moja 21 i 22. Probaj, možda ti je ta 22 još slobodna.


Vrh
   
PostPostano: 11 srp 2014 14:51 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 srp 2014 23:11
Postovi: 10
Nista nazalost, vrlo brzo i pristojno odgovorili na mail da su parcele sve zauzete ali da u drugom redu i bez rezervacije ima dosta mjesta.

Sad logicno pitanje, kakav je drugi red, koliko je to daleko od mora, hlad?

Hvala svima!


Vrh
   
PostPostano: 11 srp 2014 16:15 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
e to je sad širok pojam... drugi red, pa i treći četvrti tak je svejedno... samo da li će biti mjesta u dolasku taj dan i gdje... nekada je to bilo normalno u svim kampovima... ali je bilo slučajeva da dođeš u kamp i ne nađeš adekvatno mjesto...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 11 srp 2014 22:20 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Osim prvog reda, dalje nema parcela već se postaviš kako ti odgovara!


Vrh
   
PostPostano: 23 kol 2014 14:55 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 srp 2014 23:11
Postovi: 10
Evo i mi smo proveli 10 dana u kampu Dole, pa i od mene nekoliko opaski uz kakve takve fotke:)
Znači šator, 2 odrasle osobe i dijete 2.5g, auto i struja = 204,00kn dnevno sa turističkom taksom.
Prije nego što smo došli do kampa Dole, obišli smo Baško polje koje nam je ipak bilo puno predaleko od mora, zatim Krvavicu koja je bila prenatrpana i recepcija je radila dvokratno a sastojala se od stolice i prijenosnog stola na ulazu (?!) i onda smo došli u Dole. Odmah da kažem, čim smo se spustili do plaže odlučili smo da je to to.

Evo par slika:

Pogled iza kampa na Biokovo, tko nije vidio stvarno izgleda impresivno

slika

Ovo je prvi red do mora koji je jedini parceliziran i u 10 dana koliko smo mi bili konstatno zauzet:). Ali to je točno ono što od kampa tražim, doslovno ste na moru a parcela cijeli dan u jako lijepom hladu crnogorice. Odlična je stvar da mobilne kućice nisu nabijene u prvi red pa da svi mi ostali koji kampiramo u objektima za kampiranje a ne u fiksnim kućicama moramo prolazit pokraj takvog naselja da dođemo do mora. Cijeli prvi red, s izuzetkom 2-3 takve kućice je slobodan za rezervirati.

slika
slika

Neparcelizirani dio je jako različit, od parcela na čistom suncu do onih u stvarno lijepoj hladovini (što maslina, što crnogorice). Dio kampa je rezerviran za Čehe, a ostatak je doslovno gdje ti paše, tu se smjesti. Mi smo došli nenajavljeno, u popodnevnim satima i opet našli prihvatljivo mjesto sa dosta hladovine, jedino što nije uz samo more.

slika
slika
slika
slika
slika

E sad i po meni najlošiji dio kampa - sanitarci. Nažalost variraju od onih solidnih i ništa posebno do onih koji jednostavno ne zadovoljavaju. Ne mogu čak niti reći da se ne čiste, ali to je samo u prijepodnevnim satima i možda rano popodne. Kasnije i predvečer kad se svi krenu tuširati to postaje prava poplava. Također premalo tuševa (ovo govorim o našem sanitarcu, a to je bio vjerojatno najlošiji u kampu), svega 3 za muške i 3 za žene. Tople vode redovito nestaje oko 6-7 sati popodne. Ne bude ledena ali za djecu neprihvatljivo.

slika
slika

I da završimo sa daleko najljepšim dijelom kampa - plažom. Kristalno čisto more, kameni oblutci cijelom plažom, dosta valovito (nekome paše, nekome ne), miris crnogorice koja se nadvija cijelom dužinom plaže i stvara na njoj savršen hlad, lagani povjetarac cijelo vrijeme, pogled kad se otpliva malo dalje na Biokovo......zaista prekrasno.

slika
slika
slika
slika

Sve u svemu, moje preporuke idu za ovaj kamp, ali sanitarci moraju biti riješeni, ovo je jednostavno neprihvatljivo.
Srećom, plaža, čistoća mora i puno hladovine spašavaju stvar! :)

PS - isprike ako su slike neprihvatljivo velike, molim samo da mi netko ukaže na to i pokušati ću riješiti, ovo mi je prvi put da postam slike na forum:)


Vrh
   
PostPostano: 23 kol 2014 16:01 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Gotham po slikama bi rekao da smo bili u isto vrijeme u kampu. Kad ste bili?


Vrh
   
PostPostano: 23 kol 2014 16:49 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Slazem se oko sanitaraca - uzas. Srecom imali smo vodu na parceli i srecom imamo tus kabinu u kampici pa nisam dijete mucio s tim odvratnim tusevima nego smo se tusirali u kampici.
Nadalje primjedba kao i prije dvije godine - bez uvrede ikome ali bosna bosna - uzas.
Nekultura, buka, ocaj. Uspio sam se vec drugi dan posvadati sa susjedima bosancima oko buke. Poslije su se smirili.
I na kraju - plaza predivna ali sunce brzo ode, vec oko 5 i bas onda kad je na plazi najlijepse vise nema sunca.


Vrh
   
PostPostano: 23 kol 2014 18:30 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 srp 2014 23:11
Postovi: 10
@Mochus bili smo od 05.08.-15.08.

@Dundino nisam htio potezati tu temu ali moram se sloziti. Zaista postujem svakog gosta koji dodje u posjet nasoj zemlji. Ali nekakav kucni red u kampu bi se morao postovati. I pokraj nas je bio jedan galamdzija a navecer sam vidio kako njih sa 2-3 parcele, sve bih tablice se okupili i rostiljaju i nabijaju narodnjake da ih pola kampa cuje.


Vrh
   
PostPostano: 23 kol 2014 19:09 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
GothamChild je napisao/la:
@Mochus bili smo od 05.08.-15.08.

Haha pa bili smo onda u isto vrijeme! Mi smo bili od 6tog do 11tog, upoznali u kampu Statlera sa zenom i Bajkija :D

Staviti cu i ja par fotkica ali sve je vec receno. Mi smo isto krenuli od B. Polja, pogledali Krvavicu koja je presmijesna i izgleda kao necije dvoriste/parking a ne kao kamp i na kraju zavrsili u Zivogoscu. Sve u svemu bilo nam je odlicno, ovo nam je prvo pravo kampiranje i bilo nas je malo strah kako ce to sve funkcionirati i kako ce nam se svidjati ali svi troje smo odusevljeni i jedva cekamo slijedecu priliku za podizanje satora.
Sto se tice kampa, plaza i more su super sto nam je bilo najbitnije. Minus je sto je popodne hlad pa je, barem ovo ljeto, cak bilo i malo hladno pa smo bjezali lijevo kod Bobana na sunce. Sanitarci su losi i cesto neuredni, u kampu su dvije tete koje rade 6-13 pa nije ni cudo da su takvi. Jedan sanitarc (tamo gdje je bio Statler, oko parcela s brojem 50) je noviji i malo bolji ali ostali lose. Ducancic u kampu je ok, imaju osnovno sa napumpanim cijenama sto je i za ocekivati. Ekipa koja se skuplja i cuga ispred ducana mi nije bas simpaticna i ne znam zasto im to dopustaju. Sladoled u "slasticarni" mi nije palo na pamet kupiti jer ne izgleda uredno nego smo kupovali ili u ducanu ili smo isli u mjesto (Blato?) na gigantske kuglice.
Kad ste vec svi spomenuli ja cu se isto sloziti da su najveci problem kampa gosti koji su valjda 80% BiH registracija u kampicama :( Nemam nista protiv Bosanaca (i ja sam na pola BiH, pola dalmacija) ali ovo je stvarno niska razina kulture, galamljenje, dozivanje preko kampa, nabijanje vijesti ili muzike itd. Vecina ih tu vjerojatno dolazi godinama pa se ponasaju kao sherifi, vicu na druge goste ako nesto ne rade kako oni misle da treba itd. Nismo imali direktno problema sa nikim ali cjelokpuni dojam mi je malo narusen zbog toga.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 89 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan