Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 23:29.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 26 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Jeftini kampovi
PostPostano: 17 lip 2013 18:38 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 vel 2012 13:25
Postovi: 36
Molim vas da li su zaista jeftini kampovi "Pod maslinom" i kamp "Baldo" u Orascu? Na netu vidim stare sajtove pa ne znam da li su te cijene jos uvijek iste....Npr. na stranici ovog kampa pod Maslinom pise da do 20.7 za jednu osobu cijena boravka je 22,00 kune a satora 17 kuna....molim pomoc, hitno mi je, tenkju veri mač, veri veri mač :D


Vrh
   
PostPostano: 17 lip 2013 20:28 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Kamp pod Maslinom

1. 5. - 20. 7.
osoba 3 eura, šator 2,33, auto 2,19, kampica 2,74, struja 2,08 eura

21. 7. - 20. 8.
osoba 3,84 eura, šator 2,84, auto, 2,19, kampica 2,74, struja 2,08 eura

Zadnji poznati cjenik za Baldo pronalazim iz 2010 godini koji odgovara tvojoj cijeni.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 17 lip 2013 20:33 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 vel 2012 13:25
Postovi: 36
Statler je napisao/la:
Kamp pod Maslinom

1. 5. - 20. 7.
osoba 3 eura, šator 2,33, auto 2,19, kampica 2,74, struja 2,08 eura

21. 7. - 20. 8.
osoba 3,84 eura, šator 2,84, auto, 2,19, kampica 2,74, struja 2,08 eura

Zadnji poznati cjenik za Baldo pronalazim iz 2010 godini koji odgovara tvojoj cijeni.


Ok.Hvala. Svi kampovi nude druge cjenike od 1.07. pa me zbunjivalo to da ovaj kamp "Pod maslinom" ima drugi cjenik tek od 20.07. sto meni itekako odgovara :D a vidim pisu po slovenackim forumima da je kamp povoljan i prekrasan. Hvala puno :)


Vrh
   
PostPostano: 15 srp 2013 13:45 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 vel 2012 13:25
Postovi: 36
Prepisujem sa Hr. foruma svoj post copy/paste ali u biti isto mislim i za ovaj forum:

Evo da i ja dam mali doprinos temi. Po ko zna koliko puta sam postavila pitanje ovdje na forumu i ovaj isti forum mi je mnoooooogo pomogao u odabiru destinacija za ljetovanje. Ljudi mnogo vam hvala. Odlucila sam evo i ja da dam informaciju pa mozda nekome i posluzi.
Mnogo sam se dvoumila oko ljetovanja gdje ove godine (mozda odem jos jednom na more) i zbog niske cijene bus karte odlucim da idem u jedan kamp na Dubrovackoj rivjeri. Svi su mi rekli da je Dubrovnik skup (sto je istina) ali nigdje jos nisam vidjela jeftinijih kampova kao tu. Nakon svega "ubola sam pravo" odusevljena sam! Prvobitna opcija bila je Trsteno, ali bih se doooobro zeznula da sam dosla u taj kamp (poslije sam setala do tog mjesta i vidjela da nema trovinu-najbiliza je udaljena 45 minuta hoda po zvjezdanu i makadam putu (magistralom ne mozes hodat) i sa puno blavora-gustera slicnim zmijama pa je malo neugodno setat s njima heheheh)....i u zadnjem momentu odlucim se za kamp "Pod maslinom" u Orašcu....em je najjeftiniji u tom podrucju (svega 3 euro -ma i manje- po osobi) em je pun hladovine, em je trgovina 5 minuta od kampa, a blizi je Dubrovniku 12 kilometara od grada....kamp je puuuun hladovine, pun je stranaca, frekventan je, gazde su super osobe, svi su ljubazni, cijena po osobi je skoro 3 eura a za sator 2 eura...ma predobro jos me drzi odusevljenje, ljudi idite tamo, blizu vam je i Dubrovnik....Tu smo se parkirali a onda smo obilazili obliznja mjesta poput Trsteng. Zatona Malog-Velikog i tek tada sam vidjela da bi napravila gresku da sam kojim slucajem otisla tamo u ta mjesta. Isli smo busem i u Dubrovnik-15 kuna za 1 osobu i 1 pravcu. Jeftino smo se proveli a vidjeli smo dosta. Jedino sto sam ja platila skupo izlet 250 kuna (a na vecini mjesta u Dubrovniku je 300 kuna) za ostrva Lopud,Šipan i Koločep...i to ti sve gazda kampa rezervise, a ostali ti kazu najavi se sam nazovi,mislim odakle da nazovem....nit imam tel. nit sta....dosuse ima internet u kampu, al to je opet drugacije....Lopud je predivan, ona pjescana plaza tak-tak ali mene je vise odusevio put do plaze hehehhe onaj mir, tisina, miris borova, ljudi pravi raj....tu sam isla sama samcata, osjecaj slobode je bio prejak...takodjer moram pomenuti i botanicku bastu na tom ostrvu koja je potpuno besplatna. U njoj sam imala osjecaj da sam sama na svijetu.Koji mir, koje spokojstvo, koji raj, koja hladovina...hehehhe....suveniri su isto jeftiniji nego na kopnu tj. u Duborvniku, npr. magneti 24 kune. Kasnije mi kapeta broda rekao da su se mnoge zene zaljubljivale u tom ostrvu i ostajale na njemu, kaze jednu je vodio na izlet i ista se nije vratila s njim on se zabrinuo, pa je sutradan vidio, rekla je da je ostala jer se zaljubila heheh, a ja sam vidjela jednu Meksikanku-simpaticno, kako radi u suvenirnici za muzem sta li joj je pa valjda to ))))

Eto ljudi ako odete u kamp Pod malsinom necete se pokajati, sigurna sam. Sto se tice plaza meni se to dopalo, djeluju malo robinzonski, ali ja nemam djece pa meni takve odgovaraju. Mislim da oni sa djecom mogu na plazu obliznjeg hotela cini mi se Radon da se zove.

Moja sljedeca destinacija ce biti ili neko ostrvo ili dio izmedju Poreča i Umaga ili izmedju Trogira i Makarske. Idemo redom, mozda se neko javi sa iskustvima (kao sto rekoh mozda jos 1 odem na more)....jos mi samo fali da obidjem jos to u Hrvatskoj i et obisla sam je cijelu pa cu imat kompletniju sliku gdje ponovo na more (mislim tamo gdje mi bude najljepse svakako)....
U odabiru za destinaciju ovisi i cijena kampa (sto jeftinije tim bolje)....(ipak se moze nac jeftinije i od 10 eura ako mi vjerujete eto taj kamp pod maslinom izadje 9 eura za 2 osobe).....
Druga opcija u odabiru kampa ako je u pitanju ostrvo da je npr. pristaniste za katamaran ili trajket svega 3-5 km daleko ....
Treca stvar da je market 5 minuta - ipak kruh treba kupovat svaki dan a ja nemam auto.
i naravno najbitnija opcija JEFTIN KAMP.
Sta mi nudite?
Ja imam zelju da obidjem cijelo ostrvo (ako mi nudite ostrvo)....da vidim sto više (bar 3-4 neka zanimljiva mjesta)
Jos jednom trazim preporuke kampova za slijedece destinacije koje nikad nisam vidjela u zivotu:
1. Od Poreča do Umaga
2. Otok Krk
3. Otok Rab
4. Od Trogira do Makarske (u Spltu sam bila)
5. Otok Korcula
6. Otok Lastovo
7. Otok Mljet
8. Poluostrvo Peljesac.

Eto


Vrh
   
PostPostano: 15 srp 2013 17:36 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Plus, hvala na informacijama! :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue:

Ti kampovi koje si obišla nisu na plaži? Jel se može u njih doći sa kampicom?


Vrh
   
PostPostano: 15 srp 2013 18:53 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 vel 2012 13:25
Postovi: 36
bajki je napisao/la:
Plus, hvala na informacijama! :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue:

Ti kampovi koje si obišla nisu na plaži? Jel se može u njih doći sa kampicom?


Bila sam samo u jednom kampu kao sto sam i napisala, u kampu Pod maslinom u Orescu. Plaza od tog kampa je 10 minuta daleko. Pogled na more puca da svakako ali kamp nije direkt na plazi. Moze se doci sa kampicom. Sto se tice plaze e tu je malo zeznuto zbog stijena koje se odranjaju, pa je plaza skucena na jednu manju sa pristojnom guzvom.


Vrh
   
PostPostano: 15 srp 2013 20:59 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Plus :handgestures-thumbup: !

Žalosno je da grad poput Dubrovnika nema kampa koji je uz samo more, nemora biti u samom gradu ali na prilazima gradu bi se sigurno našlo neko mjesto! :handgestures-thumbdown:


Vrh
   
PostPostano: 16 srp 2013 15:21 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 15 vel 2012 15:57
Postovi: 135
Plus je napisao/la:
i naravno najbitnija opcija JEFTIN KAMP.
Sta mi nudite?
Ja imam zelju da obidjem cijelo ostrvo (ako mi nudite ostrvo)....da vidim sto više (bar 3-4 neka zanimljiva mjesta)
Jos jednom trazim preporuke kampova za slijedece destinacije koje nikad nisam vidjela u zivotu:
1. Od Poreča do Umaga
2. Otok Krk
3. Otok Rab
4. Od Trogira do Makarske (u Spltu sam bila)
5. Otok Korcula
6. Otok Lastovo
7. Otok Mljet
8. Poluostrvo Peljesac.

Eto

Korčula - kamp Vrbovica, jeftino, odlično, dućan na 10min hoda, postoji i lokalni bus...
Piso sam o kampu na ovom forumu...


Vrh
   
PostPostano: 06 sij 2014 14:08 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 vel 2012 13:25
Postovi: 36
Prijatelju taj kamp koji mi nudis je skup. Ispadne vise od 15 eura 2 osobe+ sator.ja i momak smo u kreditima tako da trazim sto jeftinije, nikakav komfor ne dolazi u obzir.

Trazeci malo po netu dosla sam na ideju da bih mogla posjetiti otok Brač. Nekad davno sam bila na Bolu prije 15ak godina, plaza nita posebno, ali mogla bih da idem sada na sjevernu stranu otoka u mjesto Supetar gdje ima istoimeni kamp veoma jeftin (potvrdite mi molim vas), 22 kune za jednu osobu + 22 kune mali sator. Mi u biti samo prespavamo u satoru i onda picimo dalje. Nemamo auto. Dosli bismo trajektom iz Splita. Ne znam sta sve mogu vidjeti na Braču, ali imam ludu ideju.Osim sto bi boravili u tom kampu mozda nekih 10 dana, uputili bismo se pjeske na jug. Ali avaj mozda je to problem? jer ako zakon kaze ne mozes nocit pod vedrim nebom na cesti, bez obzira sto ne bismo rasklapali sator sta cemo onda? Ne znam koliko je to moguce i da li je uopce moguce iz Supetara stici nekim puticem do nekog mjesta, mozda ima neki put recimo koji vodi do neke plaze/uvale...molim poznavaoce Brača da mi pomognu...ne znam da li je moguce krenuti odozgo i stici na Bol, pa bi u povratku koristili bus...razlog pjesacenja je vise zbog tog sto hocemo da vidimo sto vise ljepote otoka Brača...eto to...dajte nam neke savjete, sta kako itd....da li bismo bili kaznjeni ako nas noc zatece negdje negdje daleko od civilizacije itd...pri tom napominjem da nikad ne pravimo vatru, jedino sto bi morali vrsit nuzdu u nekom grmu hihihi...et pa da vas cujem...

P.S. Od svih ponudjenih opcija gore u mom postu, mislim da se mogu naci jedino najjeftiniji kampovi na Hvaru i popuotoku Peljescu, ha sta vi mislite? Ja cu vama opet iznijeti utiske ovdje ako odem i kad odem, ispricacu vam sve kako bi i vi mogli sutra put pod noge pa tam gdje sam ja bila zato bih voljela da mi neko pomogne u ovim mojim nakama tj. da mi da savjet. Tenkju veri mač :)


Vrh
   
PostPostano: 24 sij 2014 13:06 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 vel 2012 13:25
Postovi: 36
Cesto zavirim na temu da vidim jel neko nesto pisao, medjutim niko nista. Ajd dobro.Uskoro cu napisat moj plan za trip 2014 godine na ljeto (osim onog ljetovanja na moru), kampovanje za dzaba heh....po planinama, brdima BiH.

I htjela bih pitat ako iko ima pojma kako ljeto provest u samostanu negdje na moru...kolike su cijene nocenja i tako to.Tenkju veri mač :)


Vrh
   
PostPostano: 24 sij 2014 13:14 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Plus je napisao/la:
Cesto zavirim na temu da vidim jel neko nesto pisao, medjutim niko nista. Ajd dobro.Uskoro cu napisat moj plan za trip 2014 godine na ljeto (osim onog ljetovanja na moru), kampovanje za dzaba heh....po planinama, brdima BiH.

I htjela bih pitat ako iko ima pojma kako ljeto provest u samostanu negdje na moru...kolike su cijene nocenja i tako to.Tenkju veri mač :)


Iskreno ovo mi nikada nije ni palo na pamet! :think:


Vrh
   
PostPostano: 25 sij 2014 10:20 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
na Hvaru baš i nema prejeftinih kampova a kamoli da su u nekoj normali... najbolji su u Jelsi jer su na pješačkoj udaljenosti do grada... ostali svi su u brdo-dol obliku za vožnju autom....

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 17 lip 2014 15:48 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 vel 2012 13:25
Postovi: 36
Ej ljudi evo mene opet.Nasla sam na netu tri jeftina kampa na Korculi.Mislim da cu ipak u krajeve Marka Pola, jer nikad nisam nogom krocila na ovaj predivni otok. Sta mislite i sta znate o kampovima: Kamp "Jurjevic",kamp "Milina" i kamp "Tri zala"? Koji je od ova tri najbolji, trazim samo hlad i da je ducan bar 15ak min hoda od kampa, a plaza manje vise, moze bilo kakva nisam peckava :) I da sta mi imate preporucit za vidjeti osim grada Korcule? Nemam auto, pjesak sam :greetings-wavingyellow:

p.s. kod Vela Luke ima kamp Potirna....sta velite za taj kamp?Kako da dodjem do nega ak nema bus prijevoz?


Vrh
   
PostPostano: 05 kol 2014 09:38 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 kol 2014 14:42
Postovi: 30
Plus je napisao/la:
Cesto zavirim na temu da vidim jel neko nesto pisao, medjutim niko nista. Ajd dobro.Uskoro cu napisat moj plan za trip 2014 godine na ljeto (osim onog ljetovanja na moru), kampovanje za dzaba heh....po planinama, brdima BiH.

I htjela bih pitat ako iko ima pojma kako ljeto provest u samostanu negdje na moru...kolike su cijene nocenja i tako to.Tenkju veri mač :)

imaš blizu Makarske u Promajni bivše dječje odmaralište,možeš komotno ostati koliko očeš a da te niko ne pita,borova šuma,plaža dobra,uz plažu šetnica,mi smo bili na povratu prošle godine kad smo se vračali u HR, prošlogodišnji trip je bio,Bosna,Srbija,Kosovo,Makedonija,Albanija,Crna Gora,do Dubrovnika i uz obalu do Zadra pa preko Velebita doma,sve ukupno 24 dana i pređenih 4500km,ove godine nismo mogli u Promajnu jer smo viši za 45cm,tak da nam je sad visina2.45 a ispred rampe je ulaz za najvišu visinu 2.10cm ko ima običan kombi prolazi.


Vrh
   
PostPostano: 13 ruj 2014 16:02 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 27 kol 2014 19:39
Postovi: 29
goran64kamper je napisao/la:
imaš blizu Makarske u Promajni bivše dječje odmaralište,možeš komotno ostati koliko očeš a da te niko ne pita,borova šuma,plaža dobra,uz plažu šetnica,mi smo bili na povratu prošle godine kad smo se vračali u HR, prošlogodišnji trip je bio,Bosna,Srbija,Kosovo,Makedonija,Albanija,Crna Gora,do Dubrovnika i uz obalu do Zadra pa preko Velebita doma,sve ukupno 24 dana i pređenih 4500km,ove godine nismo mogli u Promajnu jer smo viši za 45cm,tak da nam je sad visina2.45 a ispred rampe je ulaz za najvišu visinu 2.10cm ko ima običan kombi prolazi.


kay je to kamp na wild i besplatno..? bez igdje ičega..?


Vrh
   
PostPostano: 22 srp 2015 17:29 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 22 srp 2015 17:26
Postovi: 6
Ljudi ja sam bila Plus (nick name) na ovm forumu i ne mogu se ulogovat,izgubila password pa sam ponovo se registrirala da vam kazem svoje utiske s ovog ljetovanja. Samo cu copy/paste sa foruma hr. Bila sam na Lastovu i Korculi.Pitajte sve sto zelite.Evo iscrpnog izvjestaja sa puno gramatickih gresaka pa se unaprijed izvinjavam :
Dragi moji forumasi.Evo vratila sam se s ljetovanja.Bilo je sjajno 20 dana....provela sam ih prvo na Lastovu, a onda na Korculi. Napravicu jednu paralelu u vezi ova dva ostrva,bez obzira sto su dva razlicita svijeta,ja cu da usporedim jedno s drugim kako bi oni koji zele ici negdje od ova dva ostrva pronasli sebe tamo. Govoricu iz svog ugla,pisacu svoje licno misljenje,pisacu poz.stvari ali i negatvine. Zato cu ovu temu postaviti na 3 teme: tema "Lastovo","Korcula" i "Kampiranje",jer ja sam kampirala 20 dana.

Ja i moj momak/muz smo krenuli busem za Split i tamo smo uhvatili katamaran u 15h za Lastovo. Katamaran je 75 kuna a nesto kasnije imate i trajekt. Taj katamaran vozi Hvar-Vela Luka-Ubli(Lastovo).Na katamaranu smo sasvim slucajno upoznali simpaticnog mladica koji radi negdje na brodovima.Pitali smo ga o Lastovu i sve nam je rekoa kako i jeste. Rekao je da je maslinovo ulje top na Lastovu a vino na Korculi. (Naravno cim sam dosla kupila sam masl.ulje i zaista je tako...nije ni skupo-75 kuna 1 litar a pravo pravcato).Pitala sam ga za Lastovcane,ono sta sam cula: da su prijatni,posteni, da je boja mora svjetloplava, da je more cisto ...na sto je on meni mrdnuo glavom u smislu "pa ne znam bas...".ok,vidjecemo,pomislila sam..Prije ngo sam dosla na otok dobila sam info da voda nije za pice i da ima bus koji vozi do kampa Skrivenog (mi nemamo auto,ja i moj momak).Mladic nam se ponudio za prijevoz do kampa sa vlastitim autom rekavsi da ta bus linija jos ne radi jer je pocetak sdmog mjeseca.I zaista nije radila linija....Samo os da dodma da je voda na Lastov za pice,ali uzasno losa,no,vremenom se naviknes i otupis,pijes je ko i svaku.U amp Skriveni u Skrivenoj luci smo dosli navecer u 19h. Vidjeli smo i putic precicu koji od trajektne luke vodi do kampa,ali bez hlada.Ima uspona tako da je sa stvarima tesko ici tim putem. Zove se HUM,ima oznaka za taj HUM. Decko koji nas je dovukao u kamp rekao je da nema otrovnica na ostrvu (100 % tacno) i da jedino od zmija mozemo vidjeti bjelousku. E da se vratim na kamp. Vlasnici su prijazni ljudi,zena vlasnika Bosanka iz Modrice(njeni) i Zavidovica(ona).Zivi tamo godinama. Ono sto mi se jako svida sto vas niko tamo ne dira,ne tjera ni na sta,ne prisiljava, sve je opusteno,niko vas ne provjerava, nema zategnutih situacija, da vam je nesto neugodno i takoto,to ne postoji.Sator smo digli gdje smo htjeli.Kamp raj...svua perje okolo od patki koje se gegaju izmedju satora,ali to je atrkacija. One su bile bas atrakcija i jako zanimljive. Jedina neugodnost kampa su predvecer zabice i to sto smo 2x vidjeli bjelousku.Meni je bila pred nogama na putu kroz kamp a moj momak je vidio pored kampa gdje nema ljudi.Ali to ti je tako hoces konekciju s prirodom, tako mora biti.Nije je prijatno sresti,ali ona nije iz reda ljutica i cim me primjetila odmah je otisla i to bas gdje treba-dalje od kampa gdje nema ljudi.Nije opasna zmija, ali ako stanes na nju svakako da ce te ugristi stoga preporucujem da obavezno kad idete u uvalu "Uska" nosite patike na nogama. Takodjer preporucujem da imate plasticne andale na nogama zbog jezeva.Uska me prvo razocarala a poslije odusevila.Prvi put sma na moru bila sama da nema guzve,ali kasnije je bilo,svaki dan...Kad kazem razocaral to je bio povrsni dojam,prvi onaj dojam..ugledala sam prizor pun smeca sa buretom na sredini plaze..a onda sam sebe zamislila da sam dosla na robinzonsko ljetovanje i osjecala sam se tako super.Moj momak je pecao tu,upceoa je usatu vise puta...vise puta pravili smo veceru...Bas smo imali robinzonski turizam na Lastovu.Nisam se brinula o tusiranju,o oblacenu, o setanju, o sminkanju....jer nema tamo nocnog zivota,provoda,setnica,ne mislis hocel ti obrve zacupavit,narast brkovi itd....ma briga te za sve. Takdojer zelim napiati da ona svjetloplava boja mora nije jedina boja na Lastovu.Tu sam pomalo razocarana jer sam ocekivala da ta boja zauzima vecu povrsinu,ali nije tako....zauzima malo povrsine poslije koje slijedi ona crna jezovita boja mora od koje me strah plivati....uzporedbe radi:boja mora(tirkiznozelena)kao i cistoca u Lumbardi (Korcula)neuporedivo ljepsa,nigdje takvo more jos nisam videla kao na Korculi.I more na Lastovu nije tako cisto kao na Korculi,zapravo nije toliko koliko sam ja ockivala.Na svetioniku je najljepse ajmo rec.Takodjer mi se svidja to sto nema puno ljudi ni auta.Mozete hodati kilometrima a da pored vas prodju 2 auta.Da se vratim kampu.Cijena za1 osobu 50 kuna+5 kuna taksa.Ovaj kamp stavljam na svoju listu kao 2 kamp po ljepoti i cijeni.Lastovo je taodjer na mjesu 2.po svemu.Cres je broj 1 jos uvijek.Kod gazde imate konobu i tu mozete jesti sta vas volja.Jedna neprijatnost na otoku je policija.Lezite na plazi uzivate u pogledu na svetionik odjednom vam dodje neko i zakoci civilnim autom-digne prasinu,a zatim izadje u civilki i kaze"hrvatska policija" a onda vam sve ispretura:ruksak,uzeo mi novcanik i gledao u njeg (joj kak to zamjeram)....valjda trazi drogu stajaznam.Zasto ne ode kaznjavati golace strance na plazama koje nisu nudisticke?Ovo je ozbiljno pitanje?Ako se Hrvatska prodala za eur strancima zar im bas toliko dozvoljava?.Nakon 10 dana otisli smo trajktom za Vela Luku(32 kune trajekt) pa odatle busem(40 kuna) z Lumbardu.
Znate sta cu vam reci. Hrvatska je sigurna zemlja i skupi(meni jesu) apartmani nisu skupi sta im sve stranci rade (narocito Nijemci),trebate povecat cijene... ja cu se nekako snaci,a sve ce bit posteno. Kad smo dosli u Lumabrdu,boja me odusevila.Nasli smo jeftin kamp Jurjevic-Laguna(nas dvoje+sator 100 kuna iako je cijena na netu bila jos niza).Prvo smo trazili mjesto u kamp "Milina" ali ga nije bilo. Cijenik u tom kampu bio je iznenadjujuci,cijene su bile visoke a na netu drugacije.Osim cijena i zvjezdice su bile tri a a netu drugacije (govorim za oba kampa) stoga postavljam pitanje svima onima koji odrjedjuju koliko ce koji kamp imati zvjezdica, kako se to odredjuje? Ko aje tko lako zvjzeeice kmpovima?Mnogo sam ljuta jer kad se sjetim kampa Tamaris Podrstrana (Split) sa 1 zvjezdom ovog Laguna sa 3 zvjezdice ne mogu vjerovati.Ljudi mmoji ovi kampovi ne zaluzuju ni 1 zvjezdu da imaju.Ne ide skupa izdavanje apartmana i kampova.Jedna pravila vaze za kampove druga za apartmane.jedno vece smo slusali seksanje pijanih Nijemaca na terasi..mogli su ih cuti sviu selu jer je bilo preglasno do 2 ujutro.Kamp Jurjevic Laguna nije ni malo miran.Pored puta je...jedino sto taj kamp ima pozitivno je sto su vlasnici baba i djed jako jako ljubazni ali to im je posao, manje vise svi su ljubazni. Kamp nema debelu hladovinu,nema sapuna u wc (ono wc je nov sto jes jes),nema toalet papir..ali ima reso daju ti da koristis kao gratis sto je jedino dobro u kampu. Mnogo sam razocarana tim sto se neko igra sa tim zvjedocama.Za mene su kampovi kao oni iz vremena Juge...uma, nema vlasnika, nema cega da se susprezes, imas put,recepciju i zdrao...zato u Korculu ako hocete idite u Kalac vidjela sma kakav je kamp...taj je extra.Svi mi koji kampiramo zamisljamo neku sumicu debelog hlada -u Lumbardi takvog kampa nema.Ne znam kakav je ovo trend da se od kucnih dvorista prave i kampovi i dobijaju dozvole uz kategoriju 3 zvjezdice pa i vise. Ko ce mi dati odgovor na ovo?Unaprijed ponesite sve protiv komaraca jer napaaju ko ludi iako sam se prskala.Korcula je lijepa sta da kazame o Korculi kad sve znate. Lumbarda je mirnija.Bili smo na ribarskoj noci i jeli (pojma nemam sta ali je bilo dobro) i strudlu onu njihovu (ajjjj sto je dobra probajte to obavezno).Ribarska noc je svakog petka u Lumardi. Idite da vidite taj vasar,meni je bilo super.Za plaze nemam sta reci sve se zna,ali svako ce naci svoju plazu. Lumabrda je poznata po vinu GRK koje smo kupili za 45 kuna (litar ipo) na trznici.Istina je da je rijec o domacem vinu,a ne onom vrhunske kategorije to nam je rekao onaj koji ga je prodao. O GRKU vise manje svi znate. Torkul pizzeriju preporucujem ..pica 40-45 kuna,extra pica.I jos nesto za kraj.....vidjeli smo zmiju u Lumabrdi ali ne znam o kojoj vrsti je rijec.Sumnjam na smuka.Bila je velika i vidjeli smo je prema crkvici u jednoj od ulicica. Ako neko zna koje vrste tamo ima neka napise. Eto toliko do mene,ako neko ima pitana mogu odgovoriti ili ovako ili na PP (ovisi od pitanja)Pozdrav.


Vrh
   
PostPostano: 02 kol 2015 16:37 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 22 srp 2015 17:26
Postovi: 6
i Niko nista ne pita? :/


Vrh
   
PostPostano: 03 kol 2015 07:36 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Kada netko bude išao na tu stranu, vjerovatno će pitati! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 03 kol 2015 12:09 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
bajki je napisao/la:
Kada netko bude išao na tu stranu, vjerovatno će pitati! :handgestures-thumbup:


... uskoro će se moći i avionom na Lastovo iz Splita za koji dan :handgestures-thumbup:
... u luci Ubli je sve spremno za prihvat prvih putnika samo se čeka neka velika glava da presijeće vrpcu i svećano otvori zračnu luku :clap: :clap:

slika

:greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow:


Vrh
   
PostPostano: 27 tra 2018 09:45 
Offline
trudi se
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2013 19:31
Postovi: 27
Baš gledam kampove za ovu sezonu i ne mogu naći kamp ispod 25€ za dvije osobe. Jel postoji koji jeftin kamp ili su sve cijene otišle gore ?


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 26 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan