Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 27 tra 2024 17:14.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 02 pro 2011 18:35 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Kamp Divna nalazi se u maloj uvali Divna između Trpnja i Dube Peljeske. Jako mala i mirna uvala koja se sastoji od tek tri kuce, kampa i beach bara! Najbliza trgovina kao i sve ostalo sto bi Vam moglo zatrebati tokom ljetovanja (banka, posta, ambulanta...) nalaze se u Trpnju, cca 8 km. Svjezi kruh svako jutro dovoze iz Trpnja sto mi se najvise svidjelo. Pored uvale nalazi se mali otocic, također naziva Divna
Cijeli kamp je u hladovini (maslinik). Plaza je sljuncana. More savrseno cisto. Kapacitet 90 ljudi. Sanitetski cvor zadivljujuce cist.
Cijena nije tocna po cjeniku koji je objesen pa ne mogu ni napisati, ali mi smo prosle godine 9 dana platili 805,00 kn (2 osobe, auto, sator)
Jedina mana su pcele. Abnormalno ih puno ima ali te valjda ne pikaju jer mene koja inace imam peh nije nijedna upikla :D

evo i slika
slika
slika
slika



pogled na zaista prekrasnu uvalu...
slika
slika

kamp
slika

kafic -koji radi kad dođe gazda - oko podneva...
slika

i put do uvale :zubo:
slika

a kako izgleda na google maps - koordinate: 43.016759, 17.201360

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 24 kol 2012 13:54 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Bili smo u kampu i mogu reći da me nije oduševio, osim plaže koja je prekrasna.

U kampu je strašno velika gužva, neznam dali tu postoje parcele ili ne. Ako postoje parcele onda su jako male. Kamp je predviđen za šatore i cijeli je u jakoj hladovini, osim malog dijela koji je izvan kampa i tu se smještaju kampice i kamperi, ali tu nema nijednog drveta za hladovinu.
Same sanitarije nisu ništa posebno uređene, za pranje suđa postoji nekoliko običnih sudopera. Problem je voda sa čijom opskrbom je kamp ograničen, pa tada kada smo bili nije bilo dozvoljeno tuširanje preije 17 sati.
Neznam dali kruh i ostalo dovoze ujutro do kampa, ali najbliža trgovina je najmanje 10-15 km od kampa.

Glavni prolaz kroz kamp, jedva prođe auto:
slika

slika

slika

slika


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan