Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 27 tra 2024 18:21.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 02 pro 2011 18:40 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Kamp Perna smjesten je u mjestu Kuciste, 3-4 km od centra Orebica. Smjesten je na prekrasnom mjestu i ima veliki potencijal. Ali nazalost, ne znam tko upravlja kampom, ali pretpostavljam da duzi period nije nista promijenjeno u kampu. Sanitarije kakve jesu nastoje ocistiti maksimalno koliko mogu. U periodu 30. 8. - 5. 9. radila su 2 sanitarna cvora. Jedan sanitarni cvor za zenski dio populacije je vrlo cist i uredan, te izgleda kao u mnogim drugim kampovima, nekoliko tus kabina i jako puno wc-a. Muski dio istog sanitarnog dijela je dosta losiji jer su tus kabine odijeljene iskljucivo zavjesama, a niti jedan tus nije bio ispravan... Svi su curili uz pipu, sita nisu valjala pa je curila voda kao iz slaufa, pisoari su bili poklopljeni vrecama. Za suđe prati ovdje su bile kadice. Moram reci da je u ovom sanitarnom cvoru tople vode bilo cijelo vrijeme jer je rijesena solarno. Drugi sanitarni blok je stariji i također je imao pokrite pisoare, ali su ovdje i muski i zenski tusevi bili sa zavjesama... Ovdje nije bilo tople vode predvece jer je topla voda rjesena bojlerima.

U kampu je uglavnom surferska populacija - hrpa mladih - ali je mir sto je za svaku pohvalu. Parcele su prostrane i u debelom hladu. Kamp je tako smjesten da je i najdalje udaljena parcela maksimalno 80-100 m udaljena od mora. Plaza je dugacka i sa sljuncanim oblicama i uvijek na njoj ima mjesta. Ulaz je lijep i nakon par metara pocinje duboko i plivanje. U samom kampu radi i veliki surf centar sa shopom i skolom surfanja, pa tko zeli - moze se okusati.

Zanimljivo je da vas nitko nista ne pita kad dolazite i odlazite. Imao sam osjecaj da sam mogao doci u kamp, postaviti kampicu, ljetovati tjedan dana i otici da nitko ne bi ni znao, a niti primjetio da smo tamo bili. Isto tako bilo tko moze u kamp i na plazu i na kupanje. Ne znam je li tako u sred srpnja, ali sada je bilo tako.

Cijena - 2 odraslih, 2 djece, kampica i auto za tjedan dana 1300 kn sa taksama

Ocjena kampa: sveukupno 3, sanitarije 2, plaza 4, ulozeno-dobiveno 4...

Pogled s parcele na more - 15-tak metara...
slika

Plan kampa
slika

Surf Shop i skola u kampu
slika

Recepcija kampa
slika

Parcela u kampu...
slika

Surferi i pogled na Korculu...
slika

PS. i na kraju VELIKO HVALA mom prijatelju renteru na koristenju kampice kako bi smo ogledali Peljesac.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 02 pro 2011 18:41 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
evo i par renterovih slika...

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 09 svi 2012 08:00 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Link na stranice kampa:

http://www.club-adriatic.hr/hoteli-i-kampovi/kamp-perna-orebic/


Vrh
   
PostPostano: 09 svi 2012 11:51 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
a viđi gogine kampice...

ps. moram priznat da mi je tu s jedne strane bilo žao što nisam gliser povukao, a opet da sam ga povukao onda ne bi vidio desetak drugih kampova...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 14 kol 2012 14:13 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
c/p sa Forum.hr-a;

:handgestures-thumbdown: Kamp Perna
Čisto za one koji idu u navedene kampove, male opaske.

Kamp Perna Orebić

Na jako lijepoj lokaciji, u šumi, sjene u obilju, plaže lijepe.
ALI ono što mi nikako ne ide u glavu jest beach bar u sklopu kampa koji na dnevnoj bazi ima noćne "partyje" koji traju i dulje od 1h u noći. I toliko odjekuje da se čuje u Korčuli...

Čovjek očekuje neki mir koliko je to moguće kad kampiraš ali što je previše je previše. Mi smo mladi i volimo muziku i zezanciju, ali kad ne možeš oka sklopiti jer ti neki idijotski DJ pušta "divno" remiksiranu muziku do kasno u noć...

Mi smo se pokupili nakon 2 dana...

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
PostPostano: 24 kol 2012 14:12 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Kamp je dosta velik, ima puno hladovine, dosta je ravan teren tako da nema problema sa smještanjem kamp kućica. Sanitarni čvorovi izgledaju lijepo i moderno samo smo primjetili da dosta stvari nije radilo, npr. od 6 pipa za pranje rade samo dvije, svi pisoari su bili uklonjeni...
Plaža je lijepo posuta kamenčićima i dosta je velika. Kamp je dosta okrenut daskašima, što može značiti da ima dosta vjetra (nekome smeta, nekone nesmeta), koji je puhao dosta jako kada smo bili tamo.

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan