Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 10:49.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 27 postova ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: 24 tra 2015 07:05 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbup: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:


Vrh
   
PostPostano: 24 tra 2015 10:06 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 26 svi 2009 22:51
Postovi: 254
Kao što je Statler spomenuo prije 2 godine bili smo u Prapratnom i sve do sad sam mislio kako sam stavio svoju recenziju i koju fotku tog kampa.

Prapratno me nije oduševilo, možda zbog toga što smo u kamp stigli nakon bure, osim što je jako puhalo tako da prvi dan nisam mogao raširiti predšator. More se toliko rashladilo da se od 7 dana 5 gotovo nismo mogli natjerati u vodu (što ne znači da je uvijek tako).
Isto tako kamp baš i nije jeftin, čak naprotiv prilično je skup za ono što nudi. (http://www.duprimorje.hr/index.php?opti ... &Itemid=67) Do plaže je ograda tako da iako si prvi red do mora dijeli te nogometno igralište i ta ograda.
Sanitarci s vodom su prilično daleko ako si u prvom dijelu kampa. U drugom kampu gdje smo bili sreo sam kampistu koji mi je pričao kako su godini prije gotovo glavu od požara izgubili u tom kampu s obzirom da je kamp smiješten u procijepu s jednom prilaznom cestom za trajekt i kamp, navodno da se u panici stvorio čep na toj prometnici, te da nisu mogli napustiti kamp.
Nisam siguran da li je to ovo:
http://www.hrt.hr/arhiv/2000/08/27/HRT0006.html

ili mozda ovo:
http://dubrovniknet.hr/novost.php?id=9825#.VTn4SfC3pwA :-)

Svakako položaj kampa je dobar za obilazak Dubrovnika, Stona i južnog dijela Pelješca. Isto tako svaki dan smo na recepciji kampa naručivali školjke. Gotovo svaka kuća ih ima.


Vrh
   
PostPostano: 24 tra 2015 11:23 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Sada sam siguran da nas Prapratno neće vidjeti! Ne zbog mene, već zbog... :doh: :doh:


Vrh
   
PostPostano: 24 tra 2015 14:03 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Gac je napisao/la:


Gac - mučki provokator =)) =)) =))

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 24 tra 2015 20:49 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
Statler je napisao/la:
Gac je napisao/la:


Gac - mučki provokator =)) =)) =))


i ja sam vidio morskog psa u vodama oko Prapratnog :think:


Vrh
   
PostPostano: 22 lip 2021 22:39 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
Nama je ovaj kamp bio usputno stajaliste iz Dubrovnika do Orebica. Ono sto se meni nije nikako svidjelo je da je cijeli u pijesku, a to nikako ne volim. Jos je i puhalo pa nismo nis vadili iz kampera, nego samo prenocili pa ajde - nije nam se previse pijeska zavuklo.

More je zbilja bilo hladno (hladnije nego drugdje), al plaza je (za one koji vole pijesak) super i nema nekih travuljaga u moru. Odlicno za picign, bas smo se naskakali i nagustali.
Mana je da su zatvorili prilaz plazi iz kampa, pa treba ici skroz okolo preko recepcije.

Sanitarce uopce nismo imali prilike vidjeti jer je vecina bila zatvorena (uzasno malo gostiju, kamp je bilo gotovo prazan).

I bas je sve djelovalo dosta zastarjelo i zapusteno (recepcija otprilike kao da kupujes karte za trajekt, a ne da se prijavljujes u kamp).

Uglavnom - super postaja za jednu noc i kupanac, blizu Stona. Za dulje vrijeme - za nas sigurno ne.


Vrh
   
PostPostano: 23 lip 2021 13:20 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
More je vjerovatno hladnije nego dalje jer imam osjećaj da tamo stalno vjetar puše!


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 27 postova ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan