Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 29 ožu 2024 01:36.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 52 posta ]  Stranica 1 2 3 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 20 svi 2014 19:08 
Offline
trudi se
Avatar

Pridružen/a: 03 ožu 2013 18:19
Postovi: 47
Lokacija: Zagreb
Bio malo do Rakitja, bacit pogled na (budući) autokamp. Još je sve u radovima, šljakeri mi nisu znali reći kada će biti otvoren. Po stupnju završenost bih rekao da će biti vrlo brzo...

fotke:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

Koliko vidim, na svakoj parceli je struja, voda i odvod. Parcele su dosta male, nisam mjerio, ali mi se tako čini. Nekoliko bungalova za iznajmljivanje, sanitarci, recepcija i restoran. Navodno će se praviti i dječje igralište, sa nekakvom umjetnom rijekom, nisam baš skontao. Sve u svemu, ne izgleda loše :)


Zadnja izmjena: Miro, dana/u 20 svi 2014 19:21, ukupno mijenjano 1 put.

Vrh
   
PostPostano: 20 svi 2014 19:18 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Pitao sam prije par dana kada se otvara, kazu "nadamo se za mjesec dana". Trebalo je biti 1.5., pa su rekli sredinom 5 tog a sad je vec sredina 6tog...
Vjerujem da je i njima u cilju da se otvori cim prije jer ce propustiti pola prve sezone. Mi smo tamo planirali "krstiti" nas sator ali vjerojatnije je da ce to ipak biti Slapic.
btw na fotkama izgleda dosta dobro!


Vrh
   
PostPostano: 20 svi 2014 19:24 
Offline
trudi se
Avatar

Pridružen/a: 03 ožu 2013 18:19
Postovi: 47
Lokacija: Zagreb
mora biti dobro kad je sve novo :icon_wink:

nadam se da će cijene biti normalne, a ne samo za strane goste


Vrh
   
PostPostano: 20 svi 2014 20:18 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Izgleda jako lijepo! :handgestures-thumbup:
Nadam se da cijene neće otići u nebo! :handgestures-fingerscrossed:


Vrh
   
PostPostano: 20 svi 2014 22:25 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Imate cijene vec dosta dugo na webu http://www.campzagreb.com/cijene/


Vrh
   
PostPostano: 20 svi 2014 22:57 
Offline
trudi se
Avatar

Pridružen/a: 03 ožu 2013 18:19
Postovi: 47
Lokacija: Zagreb
da je jeftino, baš i nije :think:


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2014 07:00 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Cijene su momačke! :doh: :doh:

S obzirom da je jedini može kako hoće!


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2014 08:44 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Ajde hvala bogu da glavni grad dobije kamp. Jest da nije baš blizu grada, ali dobro. Gledam svako jutro kad idem na posao Jarunom te sirote turiste s kamperima, spavaju tamo po parkiralištima oko Jaruna. Puštaju ih na ulazu, što će s njima, ljudi bi obišli glavni grad, a nemaju se di smjestiti.


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2014 09:51 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
problem je što po Italiji u koji god grad uđe turist s kamperom njega to košta 10-15 eura noćenje sa strujom i izmjenom vode u kamperu.... bez obzira na broj osoba u kamperu... čak i sa besplatnim transportom do centra grada!

a kod nas eto u ZG ako hoće kamper s 4 osobe stat to ga košta 60-70 eura!

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2014 11:23 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 26 svi 2009 22:51
Postovi: 254
Jel netko bio u kampu kod odmorišta Plitvice u Zg? Nitko ga ne spominje. Da li se do njega može doći iz smjera Zg prema Mariboru? Kakva je situacija oko Jaruna, da li se može doći i parkirati kampicu na dan dva?


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2014 13:10 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Gac je napisao/la:
Jel netko bio u kampu kod odmorišta Plitvice u Zg? Nitko ga ne spominje. Da li se do njega može doći iz smjera Zg prema Mariboru? Kakva je situacija oko Jaruna, da li se može doći i parkirati kampicu na dan dva?


Ne možeš doći do kampa iz smjera ZG prema MB. Trebalo bi ići do petlje ZG-jug pa se vratiti natrag prema smjeru SB,RI.

Ja sam na jarunu što biciklom, što trčeći, što s djetetom vrlo često, gotovo svaki dan jer stanujem uz Jarun i stalno vidim kampere stranih tablica tamo po parkinzima. Ostanu po dan, dva znači da i spavaju tamo. Valjda koriste one WC-e uz jarun ili svoje u kamperima. Vjerojatno i vodu onda tako nadolijevaju i prazne. Kampice nisam nikad vidio uz Jarun samo kampere ali pretpostavljam da ako puštaju na ulazu kampere da bi pustili i kampice.


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2014 13:47 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
dundino je napisao/la:
Ne možeš doći do kampa iz smjera ZG prema MB. Trebalo bi ići do petlje ZG-jug pa se vratiti natrag prema smjeru SB,RI.


Petlja ZG-jug je petlja gdje se odvajaš za Lučko... Vjerojatno misliš na petlju ZG-zapad... ali na toj petlji se ne možeš nikako izvrtiti i vratiti nazad u drugom smjeru... jedino možeš sići prema gradu preći preko mosta odvojiti se na odvojku za King Cross i u tom kružnom toku se izvrtiti u krug i vratiti nazad preko mosta na Zagreb-zapad i u smjeru motela Plitvice...

prije si mogao odvojiti se prema Rakitju preći preko nadvožnjaka i vratiti se nazad... a ni to sad ne možeš... jer te nakon povratka u smjeru istoka vraća nazad u grad...

ufff. sad mi je tek sinulo - pa kako će se ovi i odvajati prema kampu u Rakitju koji dolaze iz smjera Lučkog? jer ne možeš skrenuti prema istome već produžuješ prema Bregani!

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2014 13:49 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Statler je napisao/la:
dundino je napisao/la:
Ne možeš doći do kampa iz smjera ZG prema MB. Trebalo bi ići do petlje ZG-jug pa se vratiti natrag prema smjeru SB,RI.


Petlja ZG-jug je petlja gdje se odvajaš za Lučko... Vjerojatno misliš na petlju ZG-zapad... ali na toj petlji se ne možeš nikako izvrtiti i vratiti nazad u drugom smjeru... jedino možeš sići prema gradu preći preko mosta odvojiti se na odvojku za King Cross i u tom kružnom toku se izvrtiti u krug i vratiti nazad preko mosta na Zagreb-zapad i u smjeru motela Plitvice...


Točno, ZG-zapad. Tako je ili se izvrtiti kod King Crossa ili produžiti do izlaza za Kerestinec pa se od tamo vratiti natrag.


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2014 13:53 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
dundino je napisao/la:
Statler je napisao/la:
dundino je napisao/la:
Ne možeš doći do kampa iz smjera ZG prema MB. Trebalo bi ići do petlje ZG-jug pa se vratiti natrag prema smjeru SB,RI.


Petlja ZG-jug je petlja gdje se odvajaš za Lučko... Vjerojatno misliš na petlju ZG-zapad... ali na toj petlji se ne možeš nikako izvrtiti i vratiti nazad u drugom smjeru... jedino možeš sići prema gradu preći preko mosta odvojiti se na odvojku za King Cross i u tom kružnom toku se izvrtiti u krug i vratiti nazad preko mosta na Zagreb-zapad i u smjeru motela Plitvice...


Točno, ZG-zapad. Tako je ili se izvrtiti kod King Crossa ili produžiti do izlaza za Kerestinec pa se od tamo vratiti natrag.


Ne možeš se ni na izlazu za Kerestinec vratiti nazad. Na izlazu za Kerestinec možeš ući isključivo prema gradu na most! :icon_wink: PS. čak ne možeš ni sići na Kerestinec ako dolaziš iz smjera Lučkog ili po obilaznici uz motel "Plitvice" u smjeru Ljubljane!

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2014 13:57 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
da... još jedna glupost mi je pala na pamet.... kako je odlazak prema autokampu u Rakitju taj odvojak za Kerestinec - iz smjera Bregane ni tu ne možeš doći i skinuti se i sići dolje s autoceste....

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2014 14:02 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Svast. Imas pravo. Bas sam isao pogledati i sve stoji. Nevjerojatno!


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2014 14:12 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Ako sam Vas dobro shvatio o kojem izlazu pričate i gledam njihovu stranicu oni ni nenavode na taj izlaz Kerestinec, već jedan dalje Sv. Nedelja (ako se nevaram)? :think:

http://www.campzagreb.com/lokacija/


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2014 18:18 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
je i ideš oko kere na mala vrata.... otprilike kao tebi iz tenje preko josipovca... sve sam ti objasnio vjerojatno...

ako ideš iz grada onda možeš sići na taj izlaz kerestinec i tu je blizu kamp i jezero rakitje.... a već kad siđeš u svetu nedjelju pogubim se dok se vratim nazad za kerestinec...

dundino, sestra mi je u stupniku pa znam te poprečne prolaske...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2014 20:19 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Bitno je da ulaz postoji, GPS vodi preko njega, a jel to okolo ili ne nije bitno jer se drugačije nemože! :-??


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2014 20:35 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
Gac je napisao/la:
Jel netko bio u kampu kod odmorišta Plitvice u Zg? Nitko ga ne spominje. Da li se do njega može doći iz smjera Zg prema Mariboru? Kakva je situacija oko Jaruna, da li se može doći i parkirati kampicu na dan dva?


Hmm, i ja sam viđao kampere oko Jaruna, ali ni jedan u večernjim (noćnim) satima unutar kompleksa. Uglavnom je to oko obližnjih zgrada.
A uostalom niš ne košta da probaš, a ako ne ide onda imaš preko puta Jarunskog vrtića odmah do ulaza na jezero jedan poluprazan parking na kojem bez problema sparkaš kampicu i prenoćiš.

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 52 posta ]  Stranica 1 2 3 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan