Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 19:12.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 52 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 21 svi 2014 21:08 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Ima ih ima, kad idem navecer trcati ljeti, spavaju, obicno tamo na parkingu blizu onih konja. Zalosno je da na jarunu nesto nisu uredili za kampiste. Tako bi malo trebalo uloziti u to, samo jedan sanitarni cvor da se napravi kod jednog od tih silnih parkinga. Nista vise ne bi trebalo za prvu ruku. Iscrtat mjesta na parkingu i mozda napraviti par ormarica za struju. Rampa ima, samo doraditi cjenik za tu svrhu. Sitnica za Mikija, cas posla. Samo da ima volje. Ah.. Necemo mi nikad biti kamperska zemlja. Slovenija kakva god da je, al je milijun svjetlosnih godina ispred nas po tom pitanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2014 22:10 
Offline
trudi se
Avatar

Pridružen/a: 03 ožu 2013 18:19
Postovi: 47
Lokacija: Zagreb
Statler je napisao/la:
da... još jedna glupost mi je pala na pamet.... kako je odlazak prema autokampu u Rakitju taj odvojak za Kerestinec - iz smjera Bregane ni tu ne možeš doći i skinuti se i sići dolje s autoceste....


iz smjera Bregane se skineš u Sv. Nedelji i do kampa si za 5 min. Isto je i ako dolaziš iz smjera juga, najbolje produžiti do Sv. Nedelje (ako ne želiš ulaziti u grad). Ili preko jankomirskog mosta i Škorpikovom na staru Samoborsku prema Bestovju pa lijevo prema Rakitju. Ovo zvuči komplicirano, a sve je to jako blizu. Najgore je kada se dolazi iz smjera Zagorja, onda je najbolje sići kod Zaprešića, pa na Podsused, pa Škorpikova, pa Samoborska, itd
Izlaz sa obilaznice Kerestinec je jedino praktičan kada dolaziš iz grada


Vrh
   
PostPostano: 22 svi 2014 07:26 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
meni baš djeluje najlakše kad dolazim iz Zagorja - zašto Podsused pa Škorpikova? odvojim se na petlji Zapad jednostavno prema Bregani i HOP van na Kerestinec i umjesto lijevo preko nadvožnjaka desno... kao da sam došao iz ZG...

ali nažalost po ovim cijenama definitivno mi neće pasti napamet da noćim u tom kampu... gazdi bi si trebao pregledati stranice "area di sosta" po Italiji i usporediti cijene...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 22 svi 2014 18:34 
Offline
trudi se
Avatar

Pridružen/a: 03 ožu 2013 18:19
Postovi: 47
Lokacija: Zagreb
Statler je napisao/la:
meni baš djeluje najlakše kad dolazim iz Zagorja - zašto Podsused pa Škorpikova? odvojim se na petlji Zapad jednostavno prema Bregani i HOP van na Kerestinec i umjesto lijevo preko nadvožnjaka desno... kao da sam došao iz ZG...


sory, zaboravio da na Kerestinec možeš i iz pravca Zagorja, u pravu si...


Vrh
   
PostPostano: 27 lip 2014 13:01 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Otvorenje je iduci vikend, 5.7.
Na fotkama izgleda lijepo iako mislim da su cijene malo pretjerane. Planirali smo otici tamo da isprobamo sator ali mislim da cemo ipak radje do Slapica :banana-dance:


Vrh
   
PostPostano: 07 srp 2014 08:04 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/cijen ... ati-948798


Vrh
   
PostPostano: 07 srp 2014 08:16 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 25 kol 2014 10:16 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Po novome (ili ja nisam prije vidio) se u kampu moze rentati i bicikl, cijene su:
1 sat 35kn, 2 sata 50kn, 1/2 dana 80kn, cijeli dan 120kn


Vrh
   
PostPostano: 31 kol 2014 22:19 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Jučer smo malo prošetali kroz Kamp Zagreb pa evo par fotkica i nabacanih utisaka ;)
Po meni kampić izgleda jako lijepo. Dosta je manji nego sto sam mislio ali je dobro organiziran tako da mi se čini da stane dosta ljudi, mislim da ima 60 parcela + par kućica za rentanje. Vidi se da je sve novo, nije još ni dovršeno, tako da sve trenutne mane treba uzeti s rezervom. Hlada za sad bas i nema ali su uredno zasađena drvca koja će narasti pa će se to popraviti. Evidentan je manjak kadra, recepcija je prazna uz vrlo nespretno sročenu obavijest da se pomoć potrazi u restoranu. Restoran tj. pizzerija je napravljena od dva dijela, gornji koji je radio i donji kojem je baš jučer bilo otvorenje ali već popodne nije radio zbog nekog problema tako da nismo mogli popiti kavu. Po kampu su se šetali nekakvi kauboji na konjima, izgleda odlično ali ti konji kakaju i to jako sto bas i nije lijepo pogotovo sto su ta go*na ostala svugdje tako da je trebalo paziti da se ne ugazi u njih. Vjerojatno ih zbog manjka ljudi nisu maknuli odmah ali nije bas lijep prizor. Po meni su to neke greške s uhodavanjem prvu sezonu i stvarno im ne bi zamjerio jer je evidentno da se je vlasnik jako potrudio da to sve napravi i izbori se s našom administracijom. :handgestures-thumbup:

Zbog lokacije namijenjen prvenstveno gostima u prolazu, sumnjam da će tamo itko kampirati tjedan dana ili duže. Domaćim gostima mislim da nije previse zanimljiv, ipak je to pre blizu grada i buka s ceste se čuje vise nego sto sam očekivao. Također mi se ne svidja sto je kamp otvoren, ima rampu za aute ali se pješice ulazi slobodno tako da je prepun ljudi koji se šetaju okolo jezera ili su došli tamo samo na kavu. Cijene su za nas standard i to što nudi po meni pretjerane a budući da je kamp popunjen možda 20% vlasnik bi mogao razmisliti o njima ili barem ponuditi nekakve akcije domaćim kampistima. Recimo dan za dvoje odraslih + dijete >12g. je oko 280kn s taksom što je dosta.
Oko kampa se može šetati uz jezero ili voziti bicikl ali se u jezeru, na žalost, ne može kupati!
U svakom slučaju mislim da kamp ima potencijala i da Zagrebu treba tako nešto i stvarno želim da opstane, vidjeti ćemo sto će biti s njim iduće godine :)

Ulaz u kamp i obavijest =))
slika slika slika


Sanitarije koje su stvarno wow!
slika slika slika slika slika slika

Birc/pizzerija uz jezero
slika slika slika

Kamp
slika slika slika slika slika slika slika


Vrh
   
PostPostano: 01 ruj 2014 07:48 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
:bow-blue: :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 01 ruj 2014 09:22 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2014 16:34
Postovi: 174
Lokacija: Zaprešić
Ja se vec par dana spremam pogledat al nikak da stignem :) A kaj se konja tice bar vidis kam treba stati,a ovo je u šimunima https://www.youtube.com/watch?v=j2OtWlfOKeQ iz septicke u more :handgestures-thumbdown:


Zadnja izmjena: Ivek, dana/u 01 ruj 2014 09:27, ukupno mijenjano 1 put.

Vrh
   
PostPostano: 01 ruj 2014 09:27 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:


Vrh
   
PostPostano: 01 ruj 2014 11:17 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Otići ću pogledati, baš me zanima.


Vrh
   
PostPostano: 01 ruj 2014 15:57 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
jest da je ovdje offtopic, al ovo iz simuna treba odmah poslati i turistickoj zajednici i inspekciji i medijima. cisto sumnjam da se to tako legalno moze raditi!


Vrh
   
PostPostano: 01 ruj 2014 16:03 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Lei je napisao/la:
jest da je ovdje offtopic, al ovo iz simuna treba odmah poslati i turistickoj zajednici i inspekciji i medijima. cisto sumnjam da se to tako legalno moze raditi!


Naravno da nije legalno! To se nesmije ni kod nas raditi, npr. da isprazniš u neki kanal.


Vrh
   
PostPostano: 01 ruj 2014 16:34 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2014 16:34
Postovi: 174
Lokacija: Zaprešić
Lei je napisao/la:
jest da je ovdje offtopic, al ovo iz simuna treba odmah poslati i turistickoj zajednici i inspekciji i medijima. cisto sumnjam da se to tako legalno moze raditi!

video je star 4godine al opet :handgestures-thumbdown:

Neka djelatnica je komentirala video,ovo je napisala, kao što vidite, to se deseilo u doba godine kad nema ljudi u kampu i kad se nitko ne kupa. desilo se jednom i više nikad, što mogu potvrdit i naši gosti koji se vračaju godinama kod nas i koji su na svoje oči vidjeli da je more uvijek bezprijekorno čisto.


Vrh
   
PostPostano: 03 ruj 2014 18:53 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Ja se nekako bojim da ovi gube kompas u samom startu :snooty:
U petak od 21h-01h je nekakav techno party u baru koji je u kampu. Ja bi prvi pucao da mi takva muzika nabija u 1 ujutro.
slika


Vrh
   
PostPostano: 03 ruj 2014 19:13 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:


Vrh
   
PostPostano: 03 ruj 2014 21:40 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2014 16:34
Postovi: 174
Lokacija: Zaprešić
MoschuS je napisao/la:
Ja se nekako bojim da ovi gube kompas u samom startu :snooty:
U petak od 21h-01h je nekakav techno party u baru koji je u kampu. Ja bi prvi pucao da mi takva muzika nabija u 1 ujutro.
slika


Hmmmm,cuj mi kaj nismo "in" to je tak a neko to voli,mi kaj smo staromodni...mi ne :icon_wink: :)


Vrh
   
PostPostano: 03 ruj 2014 22:36 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Ivek je napisao/la:
Hmmmm,cuj mi kaj nismo "in" to je tak a neko to voli,mi kaj smo staromodni...mi ne :icon_wink: :)

Ne govorim opce o muzickom ukusu, mislim da je malo glupo raditi tulum u kampu ako po kucnom redu mora biti tisina od 23 ili koliko vec? Nije to neka vecerica pa da je to pristojno, ovo je buka od koje vjerojatno nitko nece moci spavati? I sad zamisli, putujes negdje s troje djece preko pola Europe, ostanes tamo jednu noc da se malo odmoris a ono nca-nca-nca u 1 ujutro u organizaciji samog vlasnika. Ja bi se pokupio iste sekunde i nebi platio nista.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 52 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan