Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 14:14.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 22 posta ]  Stranica 1 2 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 17 srp 2015 17:32 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Konačno je i u Zagrebu otvoren parking za kampere. Trenutačno je besplatan. Na njemu se može spojiti na struju, isprazniti sivu vodu i dotočiti pitku. Lokacija je istočni ulaz na Zagrebački velesajam, sjeverni dio, odmah ispod hipodroma. Nabrojao sam 25 mjesta.
slika
slika
slika
slika

Nadam se da je ovo početak i da tek kreće otvaranje ovakvih parkinga širom lijepe naše:mrgreen:


Vrh
   
PostPostano: 18 srp 2015 08:07 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Konačno! :clap:

Jel se zna kakve će biti cijene? To bi onda bilo u vlasništvu Zagrebačkog velesajma? :think:


Vrh
   
PostPostano: 18 srp 2015 08:21 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Odlicno napokon. Sramota je da dosad nije tog bilo nego su se po jarunu morali smucati po parkinzima. Nadam se da ce se i tamo urediti ako vec ne kamp onda bar neki ovakav parking. Toliki prostor oko tog jaruna a nista iskoristeno. U njemackoj uz najmanju baru ima neki kamp


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 18 srp 2015 14:45 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
bajki je napisao/la:
Konačno! :clap:

Jel se zna kakve će biti cijene? To bi onda bilo u vlasništvu Zagrebačkog velesajma? :think:

Koliko znam vlasnik mi je rekao 150 Kn, ako se nije što promijenilo od onda. Još ne radi jer nema uporabnu dozvolu :-(

Poslano sa mog SGP321 koristeći Tapatalk

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 18 srp 2015 18:31 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Pa tko je vlasnik? Ja sam mislio da je holding. Na vratima kućice piše
slika


Vrh
   
PostPostano: 18 srp 2015 20:08 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
E-camper firma www.e-camper.hr ZGH je samo iznajmio teren :-(

Poslano sa mog SGP321 koristeći Tapatalk

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 19 srp 2015 09:04 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
na njihovoj web stranici piše:

Untill we officially open, use our parking for free

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 20 srp 2015 07:11 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
U svakom slučaju hvale vrijedno što je dao besplatno korištenje dok ne riješi papire. :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 20 srp 2015 10:07 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
i super da se tako nesto pocelo otvarati! koliko kuzim na njihovom webu ovo im je tek prva u nizu?

ima li igdje po hrvatskoj za obaviti ispust tankova i wc-a? bas malo gledam i na niti jednoj benzinskoj to nisam primjetila, tek u ponekom kampu ali ne u svakom. a kampera na cestama sve vise i vise.... u rijeci ih (u centru) svaki dan vidim barem dva-tri u tih 15 minuta sto vozim relaciju posao-vrtic-kuca


Vrh
   
PostPostano: 20 srp 2015 11:00 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Lei je napisao/la:
ima li igdje po hrvatskoj za obaviti ispust tankova i wc-a? bas malo gledam i na niti jednoj benzinskoj to nisam primjetila, tek u ponekom kampu ali ne u svakom. a kampera na cestama sve vise i vise.... u rijeci ih (u centru) svaki dan vidim barem dva-tri u tih 15 minuta sto vozim relaciju posao-vrtic-kuca


Ja nisam nigdje vidio osim u kampovima. :handgestures-thumbdown:


Vrh
   
PostPostano: 09 ruj 2015 13:01 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 ruj 2015 12:50
Postovi: 2
Pozdrav Svima

Evo par podataka iz prve ruke ! E-Camper doo je otvorio Camper Parking u Zagrebu. Cijena će biti 150 Kn +Boravišna. Da bi mogli raditi prema zakonu moramo još rješiti uporabnu dozvolu i MTU.
Sustav naplate će raditi preko automata i sistema prepoznavanje registerske oznake.
Naš plan je da u slijedećih par godina isti sustav proširimo na 30 ak lokacija širem lijepe naše.
Prednost sutava je da se gosti trebaju prijaviti sa osobnim podacima samo jednom na automatu ili preko WEB portala i nakon toga po registraciji vozila se prepoznaju u sustavi i automatski se obavja prijava, odjava, vođenje knjige gostiju, prijava na MUP itd svaki formalnost bez stalo zaposlenih osoba.
Tražimo ulagače koji su vojni ivestirati u takve parkinge i nudimo im cijeli sustav od papirologije za gradnju do softwarea i hardwarea.

Ako imate bilo kakvo pitanje stojim Vam na raspolaganju.
info@e-camper.hr


Vrh
   
PostPostano: 09 ruj 2015 14:35 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
Evo ja cu bit slobodna dati neke ideje.

Ne znam dali je boravak ogranicen sa 24/48 sati ili nije i kako se naplacuje kad isteknu prva 24 sata. Meni se najvise dopao sistem kad su nam naplacivali ostanak po satu (bila je varijanta 0.5Eur/sat prvih 48 sati, nakon toga 5Eur/sat... pa ti ostani ako hoces dulje od 48h :)). Drugi sistem koji mi se isto cinio fer (isto sa rampama) je da se prvi dan naplati u punom iznosu, bez obzira da li si tamo 24 sata ili samo noc, a nakon tih 24 sata se naplacuje po satu.

Da li je moguce napraviti samo CS bez ulaska na odmoriste? Za one koji su u prolazu, a da to mogu napraviti na kulturan nacin (a ne po sumama, grmlju i na ostale nacine :)) Pa makar za neke novce

Pozdravljam i otvaranje u ostalim dijelovima Hrvatske. Mi smo ove godine imali par varijanti za ljetovanje i moram priznati da nam je Hrvatska bila na zadnjem mjestu jer po kampovima nismo htjeli spavati, a drugog rjesenja nema (ok, moze se ilegalno i nitko ti nece nis reci, ali ne-postojanje kamper servisa je bas velik problem).


Vrh
   
PostPostano: 09 ruj 2015 14:59 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
E, i nisam vidjela dal pise... struje ima? Naplacuje se posebno ili je uracunata u cijenu od 150kn?

Jel automat prima i kartice ili samo kes? Meni je ovo bila koma jer vani vecina tih automata prima samo kes, pa sam morala paziti da svugdje imam dovoljno sitnih kovanica/novcanica, a bilo bi mi draze da sam mogla ugurati Maestro ili Mastercard :-)


Vrh
   
PostPostano: 10 ruj 2015 14:41 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 ruj 2015 12:50
Postovi: 2
Automat će primati keš i kartice. Moći će se registrirati i platitit preko WEB portala (pay Pal i slični)
U cijenu je ukjučeno sve, struja voda i pražnjenje.

Cijenik će biti slijedeća:
1 sat 25Kn (to je za one koji hoće samo servisirati)
6 sati 100Kn (ima dosta gostiju koji dolaze samo na dnevni parking da bi razgledali grad)
24 sata 150
48 300
72 450

Druge opcije neće biti nuđeni ! Znači ako neko ostaje 28 sati morat će platiti 48 !
Računalo gleda vozila i po registarskoj oznaci zna do kojeg vremena ga smije pustiti van!


Vrh
   
PostPostano: 10 ruj 2015 20:12 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Dobro ste to smislili. Veselim se i drugim parkinzima u HR, da konačno bez problema lunjamo okolo. Dosta mi je spavanja po benzinskim i parkinzima trgovačkih centara, žicanja vode i po skrivečki puštanja sive vode.
Želim vam puno sreće u radu!

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 24 lip 2016 15:45 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 24 lip 2016 15:12
Postovi: 3
Dobro jutro
Ne znam hrvatski jezik.

Želim ostati u Zagrebu 2. srpnja (subota) za nekoliko sati, večer oko 19-24. (auto + mali karavan) Tražim parkirališta gdje sam zaustaviti.
Ne mogu ostati na javnim parkovima (auto + mali karavan), Možete samo vozilo - rekli su mi Zagrebački holding d.o.o. yyyyy :(
Gdje mogu parkirati u privatnom? želim zaustaviti na nekoliko sati u gradu i ići dalje. Ne mogu nigdje?

Molim pomoć
Pozdravi :)


Vrh
   
PostPostano: 24 lip 2016 17:45 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Dobrodošao u Hrvatsku.

Parkirat možeš na Zagreačkom velesajmu istočna strana.

http://www.e-camper.hr/

ili u kampu http://www.campzagreb.com/



lp

klin

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 26 lip 2016 00:47 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 24 lip 2016 15:12
Postovi: 3
Hvala :)


Vrh
   
PostPostano: 08 stu 2017 10:10 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Nemam pojma što se događa. Ali na ovoj web stranici kaže da ovo više ne radi!!!!
:handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

klin ili dundino, imate li vi kakvih saznanja?

http://www.e-camper.hr/

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 08 stu 2017 12:10 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Statler je napisao/la:
Nemam pojma što se događa. Ali na ovoj web stranici kaže da ovo više ne radi!!!!
:handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

klin ili dundino, imate li vi kakvih saznanja?

http://www.e-camper.hr/



Službeno je zatvoren Zagreb camping parking - nažalost

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 22 posta ]  Stranica 1 2 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan