Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 14:17.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 11 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 02 pro 2011 18:30 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Nebruseni dijamant - u samo dvije rijeci!

I mi forumasi kamperi, slucajno smo ga otkrili i izabrali za destinaciju 2. susreta forumasa. Vratit cemo se tamo vjerojatno vrlo brzo, a bit ce onih koji ce ga i cesce koristiti.

Kamp je smjesten uz sam rub Tuheljskih toplica. Recepciju za sada dijeli sa hotelom i ona radi od 0-24 sata. Do Tuhelja i samog kampa se jednostavno dolazi autocestom do Zaboka i onda jos 10-15 km do Tuhelja.

U samom kampu je mali, ali vrlo uredni sanitarni cvor. Na najljepsim parcelama smjestile su se pausalne prikolice koje su vec i dograđene i slicno.

Svidjelo nam se i to sto u kamp se bas ne moze s autom jer su vrata pod kljucem, tako da je to oaza mira u prirodi.

Nazalost, moramo odmah reci da je steta sto nije malo bolje oznacen i naglasen upravo taj sam dolazak i put u kamp jer to je dionica autoceste Macelj - Zagreb koja je vrlo vazna i kojom ljeti prođe hrpa stranaca s visokom kulturom kampiranja npr. iz Njemacke, Poljske, Nizozemske i sigurni smo da bi neki ljeti odabrali Tuhelj kao 2-dnevnu ili 3-dnevnu destinaciju na pola puta prema Jadranu. Dobrim marketingom, organizacijom oko kampa, malo vise putokaza prema kampu, kojim jumbo plakatom uz autocestu u oba smjera, preraspodjelom parcela unutar samog kampa, malim prosirenjem i ne prevelikim ulaganjem ova destinacija mogla bi raditi vrlo dobar posao i donositi dobar prihod. Kamp ima prostora za prosirenje i dizanje jos najmanje jednog sanitarnog cvora, ali u to se mi ne mozemo niti necemo petljati. Kamp ima veliki potencijal, samo da li ce ga uprava kompleksa znati prepoznati i iskoristiti.

Osoblje kampa, a i sami pausalci i vise su nego ljubazni i bili su nam pravi domacini na susretima, a mislimo da ni ostali prolazni gosti nece imati nekog problema.

Preporuka svima kamperima - jer gosti kampa imaju 50% popusta na ulaske u bazenski kompleks. Vise o Termama i samom kampu imate ovdje:
http://www.terme-tuhelj.hr/hr/kamp/

Tlocrt kampa - ima oznake, ali polovica parcela ne bi trebale biti uopce parcele jer su zauzete godinama unazad i unaprijed :( Pogotovo ove prve koje gledaju na sam vodeni park...
slika

Ulaz s glavne ceste u prostor kampa... Vrata bi mogla biti malo sira za kamperice duze od 5 metara. A za izlazak preporucamo da ipak netko stane na glavnu cestu kako ne bi doslo do toga da se u usponu mora stati...
slika

Sanitarni cvor...
slika
slika

Veci dio kampa zauzimaju pausalci:
slika
slika

Prolazni gosti se mogu smjestiti na slobodnoj zoni pokraj ruba kampa i uz sanitarni cvor sto i nije uopce losa stvar...
slika
slika

Ispred kampa postoje tereni za minigolf, adrenalinski park, igraliste za djecu, stolovi za stolni tenis, a okolo su mnogi tereni za raznorazne sportove...
slika
slika

Na dva mjesta smo vidjeli i rostilje - jedan smo i sami koristili...
slika

Postoji i mogucnost rentanja bicikala, quadova, skutera...
slika

Ali najbitnija stvar je vodeni planet... unutarnji i vanjski bazeni...
slika

Galeriju vodenog planeta i ostalog mozete pogledati ovdje:
http://www.terme-tuhelj.hr/hr/bazeni-sport/galerija/

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 25 kol 2012 08:55 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Molimo vas - pripremite se na ovo za susrete:

=)) =)) ZABRANJENO JE KAKANJE S MOSTA!

slika

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 25 kol 2012 20:35 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
=)) =))

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
PostPostano: 08 lip 2015 11:36 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
I dalje je zabranjeno KAKANJE s mosta.... Ništa se nije promijenilo po tom pitanju, ali u kampu ima novosti.

Napokon su postavljeni novi bojleri u sanitarnom čvoru pa sada ima dovoljno tople vode tijekom cijeloga dana. Tuširali smo se više puta i u razna vremena tijekom dana i uvijek je bilo tople vode. Usput za iznenađenje u samom sanitarcu uvijek je bilo i sapuna za ruke prati, te ručnih ubrusa za brisanje...
slika

Napravljen je i ispust otpadne vode za kampere, te pipa sa "šlaufom" za dotakanje vode u kampere.
slika

Maznuli su nam betonsku ploču za roštiljanje, pa bi bilo OK da postave koji betonski roštilj na što smo ideju uputili prema našem forumašu "rmh" koji je sada voditelj održavanja u Tuheljskim toplicama.

Što se izlaza tiče - on je i dalje "knap", ali može se uredno proći!
slika

Cjenik kampa za 2015. godinu....

Predsezona i posezona do 15. 6 i od 1. 9. nadalje...
Osoba 100 kn
Struja 30 kn
Taksa 7 kn

Sezona 15.6. - 1. 9.
Osoba 113 kn
Struja 30 kn
Taksa 7 kn

U cijenu je uračunato i cjelodnevno kupanje na bazenima u novom dijelu. Dobije se narukvica i može se unutra/van koliko god puta želite.

Popust za članove UKH: 10%

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 11 lip 2015 07:39 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Konačno da se i ovdje nešto pomaklo na bolje! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 11 lip 2015 11:25 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
RMH se javio mailom kako je u planu postavka roštilja nedaleko sanitarca i kako je o tome postavio pitanje i kako se raspravlalo. Također sada postavljaju strujnu instalaciju i ormarić ispred samog ulaska u kamp u onoj hladovini kako bi se tamo mogli parkirati kamperi, da se ne vuku unutar kampa i gužvaju.

Eppur si muove!

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 11 lip 2015 13:41 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Bravo za Rmh-a! :clap: :clap:


Vrh
   
PostPostano: 14 lip 2015 21:34 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2012 15:23
Postovi: 184
Lokacija: Ljubljana Slovenia
Evo mi smo bili ta vikend tukaj vse ok,kamp je res malo za zrihtat,vse parcele so bile prekopane in zrite,Statler ali si ti prekopaval parcele =)) =)) .Drugače pa super res je oaza miru bili smo samo mi in ena nemška posadka s prikolico in seveda nepogrešljivi povšalisti.Ko bo zrihtano pred kampom pod drevesi bo pa res super.
Iz naše smeri je bil obvoz in smo morali čez ene hribe po zelo oski in zjebani cesti,prišli smo iz Podčetrtka ki je bil naš prvi plan vendar je bilo preveč polno,ker so imeli brezplačno kopanje.

slika

slika

slika

slika

slika

Zanimivo igrišče za tenis na katerem res igraš na travi.
slika

Cena 55€ za vikend neomejeno kopanje oba dneva odhod po želji,mi smo šli ob 5h popoldan. :handgestures-thumbup:

_________________
www.caravan.mojforum.si
www.mojdom-trgovina.si


Vrh
   
PostPostano: 16 lip 2015 10:09 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Simone, nisam ja... Moj kolega Mate je! =)) =))



ps. tvoju sliku zaraštenog teniskog terena poslao sam forumašu "rmh" - voditelju održavanja u Tuhelju :whistle:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 25 srp 2017 20:11 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Statler vidim da si ti najčešće u Tuhelju. Idemo ovaj vikend pa me zanima jel se može na bazene ulaziti koliko puta hoćeš ili ti uvjetuju ono jednom-dva-tri puta?

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 26 srp 2017 06:53 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Prijaviš se u kamp. Dobiješ narukvicu i ulaziš neograničeno puta nutra-van... I to oba dana. Na dan odlaska odjaviš se i platiš račun prijepodne i kažeš da ćeš istjerati kamper van iz kampa (ali nemaš potrebe jer te neće nitko kontrolirati) ali da još idete na kupanje... I ostaneš se kupati skroz do odlaska iz Tuhelja. Ne zaboravi na 10% popusta preko UKH kartice...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 11 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan