Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 15:01.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 14 postova ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kampovi u Budvi
PostPostano: 19 sij 2014 11:55 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 13 stu 2013 15:52
Postovi: 81
Pozdrav,

zanima me jel netko zna nešto o kampovima u Budvi. Na internetu su informacije dosta loše pa ako netko zna nešto više neka se javi :P

HVALA :)


Vrh
   
PostPostano: 21 sij 2014 17:03 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
i mene

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 21 sij 2014 20:04 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 13 stu 2013 15:52
Postovi: 81
Ima jedan kamp koji sam nasao na internetu, zove se bas camp budva. Za 2 osobe, auto, sator i struju cijena je otprilike 120 kn. Ali ima malo slika i malo informacija o tom kampu opcenito. Ako netko sazna nesto vise, neka javi :)


Vrh
   
PostPostano: 25 sij 2014 00:24 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 04 sij 2012 22:08
Postovi: 1138
Lokacija: Samobor
Taj kamp ti nije radio kad smo mi bili 2011 pa smo ušli u kamp crvena glavica **.Mislim da radi samo u ljetnoj sezoni i nalazi se kod Svetog Stefana :)

Sent from my Lenovo A820 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 10 lip 2014 11:37 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 vel 2012 13:25
Postovi: 36
Evo ja sam u dilemi trilemi da odem na kampovanje u Petrovac na moru u jedan kamp koji se zove "Maslina". Na netu sam nasla samo na rijeci hvale sto se istog tice, a jeftin je poprilicno. Kazu da su i sanitarije ok, ciste i da je poprilicno mirno. Plaze ok i tako to. Dvoumim se izmedju kampa "Tamaris"-Podstrana-Split i ovog kampa pa vidjecemo sta ce prevagnuti. Ono put i cjenik nocenja me na kraju ispadne isto za oba kampa pa vidjecu sta vise vrijedi ovog ljeta posjetiti. Naravno ima i iduca godina sto ne budem ovog ljeta ostavicu za iducu, mislim to tako ide kod mene nikad ne idem dva puta na isto mjesto. Da li je iko od vas bio u kampu "Maslina"Petrovac?


Vrh
   
PostPostano: 23 svi 2016 22:11 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
Plus je napisao/la:
Evo ja sam u dilemi trilemi da odem na kampovanje u Petrovac na moru u jedan kamp koji se zove "Maslina". Na netu sam nasla samo na rijeci hvale sto se istog tice, a jeftin je poprilicno. Kazu da su i sanitarije ok, ciste i da je poprilicno mirno. Plaze ok i tako to. Dvoumim se izmedju kampa "Tamaris"-Podstrana-Split i ovog kampa pa vidjecemo sta ce prevagnuti. Ono put i cjenik nocenja me na kraju ispadne isto za oba kampa pa vidjecu sta vise vrijedi ovog ljeta posjetiti. Naravno ima i iduca godina sto ne budem ovog ljeta ostavicu za iducu, mislim to tako ide kod mene nikad ne idem dva puta na isto mjesto. Da li je iko od vas bio u kampu "Maslina"Petrovac?


... jeli tko bio u ovom kampu Maslina - petrovac u međuvremenu. na stranici avtokampi.si svi hvale kamp , sanitarije , smještaj , plažu.
Poslali smo upit preko fejsa i stranice kampa za slobodan termin u sezoni ali nema odgovora :crying-yellow: neodgovorno i aljkavo :crying-yellow:


Vrh
   
PostPostano: 24 svi 2016 09:00 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Mi prošlo ljeto. Imaš na samostalnim putovanjima.
Krasan kamp, blizu plaže, idealna lokacija za obilazak CG taman na pola obale. Sanitarije čiste, uredne, plaža blizu.


Vrh
   
PostPostano: 24 svi 2016 12:42 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
dundino je napisao/la:
Mi prošlo ljeto. Imaš na samostalnim putovanjima.
Krasan kamp, blizu plaže, idealna lokacija za obilazak CG taman na pola obale. Sanitarije čiste, uredne, plaža blizu.


... Dali je kamp parceliran ? Jeli potrebna rezervacija za konac 7 mjeseca , ima li hladovine u cijelom kampu jer smo sa šatorom pa nam je to bitno ? :bow-blue:


Vrh
   
PostPostano: 26 svi 2016 10:50 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 03 lip 2013 21:41
Postovi: 243
Lokacija: BiH, Sarajevo
Za prvi maj ja sam bio u Ulcinju, kamp Safari Beach, mislim da je to najbolji kamp na južnom dijelu CG. U njemu su stacionirane i kamp kućice i mobilne kamp kućice od ja mislim austrijske firme (hm ne mogu da se sjetim naziva firme :think: ), i predstavnici te firme su uvijek prisutni u kampu. Cijena je oko 20E bila i mislim da je ista tokom cijele godine. Sve u svemu nije loš kamp.
http://www.safaribeach.me/galerija/auto-kamp/

Nakon toga otišao sam u Budvu i tamo sasvim slučajno naišao na kamp "Budva", od 1-5 ocjena je 3, ali je u samom centru grada i nama je odgovarao. Problem je što je teško (maltene nemoguće u sezoni) ući u kamp sa kamp prikolicom zbog prilazne infrastrukture, a od glavne saobraćajnice je udaljen samo nekih 50m.

Što se tiče Petrovca, koliko sam ja čuo kamp Maslina je jedini pristojan koliko toliko u tom dijelu CG.


Vrh
   
PostPostano: 27 svi 2016 06:53 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
MikiSa je napisao/la:
Za prvi maj ja sam bio u Ulcinju, kamp Safari Beach, mislim da je to najbolji kamp na južnom dijelu CG. U njemu su stacionirane i kamp kućice i mobilne kamp kućice od ja mislim austrijske firme (hm ne mogu da se sjetim naziva firme :think: ), i predstavnici te firme su uvijek prisutni u kampu. Cijena je oko 20E bila i mislim da je ista tokom cijele godine. Sve u svemu nije loš kamp.
http://www.safaribeach.me/galerija/auto-kamp/

Nakon toga otišao sam u Budvu i tamo sasvim slučajno naišao na kamp "Budva", od 1-5 ocjena je 3, ali je u samom centru grada i nama je odgovarao. Problem je što je teško (maltene nemoguće u sezoni) ući u kamp sa kamp prikolicom zbog prilazne infrastrukture, a od glavne saobraćajnice je udaljen samo nekih 50m.

Što se tiče Petrovca, koliko sam ja čuo kamp Maslina je jedini pristojan koliko toliko u tom dijelu CG.


:handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 15 srp 2016 21:37 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
Mi smo ove godine bili u kampu Budva.
http://www.montenegro-camps-budva-autok ... -index.htm
Iako smo prvo razmišljali o Petrovcu, lokacija u samom centru grada je prevagnula. Željeli smo upoznati Budvu i noću, pa nam je to bilo presudno, ponajviše zbog parkinga.
I dobro smo odlučili. Noću nitko normalan ne želi voziti Budvom...
Kamp je ustvari veće dvorište obiteljske kuće. Vlasnik Vasilije srdačan.
Budući smo planirali samo jedno nočenje, na sanitarce i u startu nismo računali (zašto ih nema u galeriji na stranici? :think: ), to je ipak teško opisat riječima... Prava šteta, jer uređenje istog i ne zahtijeva neka ogromna sredstva, tim više što vlasnik i nije neki socijalni slučaj.

Da rezimiramo, zbog lokacije odličan, siguran i povoljan smještaj. Za sanitarni čvor se ipak snađite.

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
PostPostano: 17 srp 2016 18:44 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
schnitzer, pojasni mi taj detalj? nema sanitarnog? tuševi, wc - obaviš na plaži?

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 18 srp 2016 18:48 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
Ima sanitarac, ali..., čučavci, tuš na povlačenje nekakve žice odozgo, voda nije za piće...
Ugodnije je koristiti more, tuširanje na plaži, wc uz jutarnju kavu u kafiću ili sve vlastito u kamperu.

Ovo nije kamp u kojem ćeš se smjestiti, kuhati, prati suđe..., barem ne za nas koji smo navikli na jedan malo viši standard sanitaraca. Treba ga gledati u drugačijem kontekstu, (siguran parking i povoljno (jedno!) nočenje).

E da, jedan važan detalj sam zaboravio, prilaz do kampa je dosta nezgodan za kampice (možda čak i nemoguć za veće), jer prilazna cesta do kampa je dosta uska zbog parkiranih auta sa strane, a k tome i skretanje pod 90 stupnjeva u istu. Eventualno ju otkačit i mooverom, da sama iđe. :d

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
PostPostano: 19 srp 2016 06:47 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Vrlo bitan detalj si sada rekao. Ja ne koristim movere. A nema gdje kampicu nemrem gurnut s autom. Ovo je sranje zbog tih parkiranih auta.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 14 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan