Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 27 tra 2024 18:29.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 22 svi 2014 19:54 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 13 ruj 2012 10:08
Postovi: 195
Lokacija: Zagreb
URL: http://wellness-park.hu/en/kemping/
Adresa: 8315 Gyenesdiás, Napfény u. 6.
GPS koordinate: E171809 N464551
Email: info@wellness-park.hu

Mađarska i Balaton su nam se svidjeli prošle godine, pa smo odlučili na proljetno kampiranje opet u Mađarsku. Ovaj kamp mi se svidio jer jer jeftin (13€ u podsezoni za 2 osobe), a imao je dobre recenzije. Kamp je smješten kojih 200 m od glavne ceste, oko 4 km od Keszthelyja u pravcu Balatonfüreda. Na web stranici stoji da ima 90 parcela od 80 m2, no osobno mi se čini da su ih prepolovili. Osoblje je OK, uvijek na usluzi, ali se ne snalaze najbolje s engleskim. Kamp nema plažu, a najbliža je javna plaža u Gyenesdiásu koja je udaljena oko 1 km hoda i vjerojatno se naplaćuje jer je ograđena. U Keszthelyju, 4 km dalje, je veliki Tesco, Interspar, Lidl, Aldi i manji trgovački centar sa brandovima kao i u svakom našem centru (Deichmann, Adidas i sl.). Unutar 1 km od kampa, na glavnoj cesti su i dvije manje trgovine i nekoliko restorančića, pizzerija i csardi.
U vrijeme kad smo mi bili (od nedjelje do jučer) kamp je bio možda 10% popunjen. Sanitarni čvor je jedan, a sanitarije su čiste samo zahvaljujući korisnicima, inače bi ih trebalo češće čištiti. Topla voda je i prevruća, a pipe su sve klasične, nisu one štedljive koje se same zatvaraju. Tuševi nisu montirani na zid, već su na crijevu. Kamp nema poseban dio za pranje odjeće, već za sve služe sudoperi. U kampu je teniski teren, bočalište, roštilj (neupotrebljiv, jer je zapušten) i mjesto za kotlić. Ima izlaz na biciklističku stazu koja ide oko Balatona. Po noći je zaista tišina. Okolo su vikendice, a promet se ne čuje. Vjerujem da ni u sezoni nije puno bučnije. Hlada donekle ima. Drveće je mlado, pa će biti puno bolje za jedno 5 godina :) Na raspolaganju je vanjski bazen i dva manja bazena (nisu radili, hladno je), te sauna (treba se najaviti barem sat vremena prije). Utičnice su šuko. Restoran u sklopu kampa nismo probali, no cijene su sasvim pristojne.

Meni osobno OK kamp, no nije baš za sezonu, jer je plaža daleko. Slika nemam, a ove koje su im na webu su aktualne.


Vrh
   
PostPostano: 22 svi 2014 21:12 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbup: :obscene-drinkingcheers:


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 2 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan