Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 25 tra 2024 13:30.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 03 lip 2014 12:59 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Kamp Bled
Sava Hoteli Bled
Kidričeva 10 C
4260 Bled
+386 (0)4 575 20 00

GPS: 46,361620°N 14,081900°E

Kamp Bled nalazi se na sasvim drugoj strani jezera od samog mjesta Bled. Prekrasno je uređen, čist i uredan. Sa velikim dječjim igralištem, malim zoološkim vrtom, brojnim sportskim igralištima, te restoranom i trgovinom.

U kampu ima nekoliko suvremenih sanitarnih čvorova koji su odlično raspoređeni. Glavna cesta kroz kamp je asfaltirana, a parcele su velike i ravne.

Kamp nudi brojne pogodnosti i popuste na razne sadržaje u okolici Bleda. Također u kampu postoje glamping "Šumske vile" te nekoliko prekrasnih mobilnih kućica u obliku šatora...

Ispred kampa je velika plaža sa mogućnosti iznajmljivanja čamaca, te vožnje pletnama.

ulaz i recepcija
slika
slika

jedan od nekoliko sanitaraca
slika
slika

glamping vile
slika
slika
slika

mobilne kućice
slika

parcele
slika
slika
slika
slika

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 03 lip 2014 20:59 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
kako je s hladom? ima li ga na neparceliranom dijelu?


Vrh
   
PostPostano: 04 lip 2014 07:03 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
moram ti priznati da ne znam uopće jel ima neparceliranog dijela i gdje je... :-??

jer ono što se na karti tako navodi (G) sada su ove mobilne kućice u obliku šatora i glamping kućice... sanitarije br. 5 su privatne kupaonice od glamping kućica...

što se ostatka kampa i parcela tiče su prosječno pošumljene i rekao bih da hlada ima na većini parcela, ali ne znam kako je to u srcu sezone pronaći jer i sada je kamp bio 40% popunjen...

plan kampa:
http://www.sava-hotels-resorts.com/asse ... -EN-DE.jpg

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 04 lip 2014 08:37 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
Da, ta mapa je i meni bila cudna (zapravo cijeli web im nekako nije bas smislen), zato i pitam. Mislim da u ovom kampu usred ljeta nista bez rezervacije ne mozes, slicno kao i na Jadranu :)

Jel ima ducan (dobro opremljeni) neki u blizini ili u kampu (vidim da ima, al ne znam jel cemu ili je ultra skup s malom ponudom)? Ili se mora do Bleda?

I jos nesto ako si mozda uocio... jel ima biciklisticka staza uz jezero kakva ili se mora voziti po cesti zajedno s autima?

(mi smo kamp vidjeli samo u prolazu pa nisam izvidila detalje, a jedan je od onih u ToDo listi za neka buduca vremena :))


Vrh
   
PostPostano: 04 lip 2014 09:50 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Lei je napisao/la:
Jel ima ducan (dobro opremljeni) neki u blizini ili u kampu (vidim da ima, al ne znam jel cemu ili je ultra skup s malom ponudom)? Ili se mora do Bleda?
I jos nesto ako si mozda uocio... jel ima biciklisticka staza uz jezero kakva ili se mora voziti po cesti zajedno s autima?


biciklom ili pješice oko Bleda možeš skroz na skroz - u biti je pješčka staza, ali laganini biciklom nikome ne smetaš... to je odlično! ne znam iskreno u 2 dana koliko smo napravili krugova... a jedno večer čak jedan i pješice... na recepciji su spomenuli da je krug oko 6 km... imaš nekoliko i restorana i kafića, a i kavane hotela gdje su "kremne rezine" su usput...

biciklom ili pješice može se i do Crkve sv. Martina, a Vi planinari možete pješice i s te šetnice 15-tak minuta šetnicom i do Bledske utvrde... mi smo to u startu otkantali

Ispred ulaska u kamp je trgovina s osnovnim namirnicama - cijene su za HR pojam više, ali to je meni skoro svugdje u SLO... Uglavnom kruh, naresci, meso za roštilj, hladna pića - tu ima i ne mora se do Bleda. Na pola puta ili bližom stranom prema centru ima još jedan Mercator usput, ali cijene baš i nisu nešto drugačije. Veći Mercator koji smo vidjeli ima na samom ulasku u Bled kod benzinske, a ostalo ne znam.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan