Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 20:49.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 27 postova ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: 25 sij 2013 21:07 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
klin je napisao/la:
....... Alternator jel to ono kaj pali ili kaj radi stuju? Tu se baš ne vidi :whistle:



Klin, pa ovo i ja znam :drool:

to je ono što pravi struju

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 25 sij 2013 22:21 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
[quote="istrle11"]Mi to ovak radimo.
=)) =)) =)) =)) =)) =))
Pa kaj ja idem u servis Honde :think: Vidim ja kam trebam ići, nadam se da nisi skup? :handgestures-thumbup: A alternator?

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 25 sij 2013 22:58 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 04 sij 2012 22:08
Postovi: 1138
Lokacija: Samobor
klin je napisao/la:
istrle11 je napisao/la:
Mi to ovak radimo.
=)) =)) =)) =)) =)) =))
Pa kaj ja idem u servis Honde :think: Vidim ja kam trebam ići, nadam se da nisi skup? :handgestures-thumbup: A alternator?

Ja sam ti majstor kaj dela lepo i fino ali imam jednu manu!!!
Fejst računam! :dance: :dance: :dance: :dance:
Garancije prihvačam novce ne vračam! :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Šalim se prioritet su mi naravno dizel vozila i dizelska ubrizgavanja a tomos mi je hobi!!
Naravno ako imaš kakvo pitanje možda ti mogu pomoć,ne samo tebi bilo kome s foruma jer sam ujedno i voditelj Bosch servisa vozila Purić d.o.o.http://www.puric.hr/ i ako imate potrebu za nekom našom uslugom slobodno mi se obratite što privatno što službeno.Moj Merury 6 ks sam održavam nekim redovnim servisima.Ulja,masti i pranje od soli ako je bio u moru.Što se tiče alternatora tomosi imaju neku vrstu alternatora koji stvara 12V.To se može koristiti za direktnu rasvjetu ili punjenje neke baterije.
:handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 25 sij 2013 23:24 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
istrle11 je napisao/la:
Šalim se prioritet su mi naravno dizel vozila i dizelska ubrizgavanja a tomos mi je hobi!!
Naravno ako imaš kakvo pitanje možda ti mogu pomoć,ne samo tebi bilo kome s foruma jer sam ujedno i voditelj Bosch servisa vozila Purić d.o.o.http://www.puric.hr/ i ako imate potrebu za nekom našom uslugom slobodno mi se obratite što privatno što službeno.


Pa šta se ne javiš! :bow-blue: :bow-blue:
Vidim da ću morati otvoriti novi podforum. Imati ću hrpu pitanja! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 26 sij 2013 00:06 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 04 sij 2012 22:08
Postovi: 1138
Lokacija: Samobor
bajki je napisao/la:
istrle11 je napisao/la:
Šalim se prioritet su mi naravno dizel vozila i dizelska ubrizgavanja a tomos mi je hobi!!
Naravno ako imaš kakvo pitanje možda ti mogu pomoć,ne samo tebi bilo kome s foruma jer sam ujedno i voditelj Bosch servisa vozila Purić d.o.o.http://www.puric.hr/ i ako imate potrebu za nekom našom uslugom slobodno mi se obratite što privatno što službeno.


Pa šta se ne javiš! :bow-blue: :bow-blue:
Vidim da ću morati otvoriti novi podforum. Imati ću hrpu pitanja! :handgestures-thumbup:

Nema problema.
:handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 26 sij 2013 10:13 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
vidim ja da će istrle morat na susrete forumaša... u četvrtak mu je radni dan - servisi forumaških motorčeka.. :handgestures-thumbup:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 26 sij 2013 15:03 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 04 sij 2012 22:08
Postovi: 1138
Lokacija: Samobor
Nema problema samo da se več jednom nađe vremena za druženje i sa vama. :pray: :pray: :pray: :pray:
Vidiš da ne komentiram temu susreta 2013 Kopačevo jer ne znam kako se bude razvila situacija a ne bi želi reči da budemo došli pa se na kraju izjalovi.Ako bude sve po planu trebali bi za Uskrs do Budimpešte a odmah iza toga je druženje u Kopačevu i krajem 6 mj adria rally Njivice.Ak to sve povežem i uspijemo isplanirat bit će opet burna godina. :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:
Naravno tu je i godišnjim odmor u 8 mjesecu. :handgestures-fingerscrossed: :handgestures-fingerscrossed: :handgestures-fingerscrossed:


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 27 postova ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan