Udruga kampista Hrvatske

forum.camping-croatia.com
Sada je: 16 kol 2017 15:03.

Vremenska zona: UTC+02:00

Započni novu temu  Odgovori  [ 66 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4
Autor/ica Poruka
PostPostano: 27 svi 2017 13:01 
iskusni kampist

Our observations throughout our time in Norway suggest that north of Trondheim, many motorhomers stick to the E6, presumably in a bid to get to Nordkapp and back as quickly as possible. Stephen Stewart’s description of it as a ‘campervan racetrack’ is not far off. The E6 is useful and provides many hundreds of miles of spectacular views, but if you have the time then it is worth taking loops away from it to see some of the best scenery, as we now did.

prevod

Naša zapažanja tijekom našeg vremena u Norveškoj pokazuju da sjeverno od Trondheima, mnogi motorhomers držati na E6, vjerojatno u pokušaju da se do Nordkapp i natrag vrate što je brže moguće. Opis Stephena Stewarta kao "trkalište kampera" nije daleko. E6 je koristan i pruža mnogo stotina milja spektakularnih pogleda, ali ako imate vremena onda je vrijedno uzimanje petlje daleko od njega da biste vidjeli neke od najboljih krajolika, kao što smo sada učinili.

Vrh

PostPostano: 28 svi 2017 15:38 
iskusni kampist

Sve o plinu u EU sa cijenama goriva i poziicjama punionica, konektori, vrste konektora prema zemlji itd---itd...

https://www.mylpg.eu/

Vrh

PostPostano: 05 lip 2017 12:11 
iskusni kampist

Asterix postavi iskustva sa puta na Grenland..... :handgestures-fingerscrossed:

:naughty: obzirom na ove sulude Arape triba velike gužve i gradove izbjegavat.... :handgestures-thumbup:
Zaključio bih sa ovime ovu temu sa nadom da ako netko misli do Nordcapp-a da če mu ovi postovi ljudi koji su bili gore biti od neke koristi ili pak onima koji nemaju pojma kao ni ja gdje je to i što je to da im na neki način otvore vidike i ideje! Ako niš drugo makar smo se virtualno provozali i navozili do gori!

Rezervna varijanta je Alpine Strasse + Germanishe romatishe road... te onda Tour de Grande Alpes....sa spustom u carsto F1 - Monaco....pa onda preko Modene doma i da konačno potrošim onih 200 dolara koje godinama čuvam za tu priliku....da prozim jednog Ferrarija! Makar i u prvoj brzini.... :banana-dance:

Vrh

PostPostano: 05 lip 2017 13:59 
napredni kampist

RI898 je napisao/la:

Ne idem na Grenland već na Island, prekosutra. Transportna torba sa kamping opremom je već spremna. U neku ruku volim kada sam liminitirana, jer je popriličan izazov spakirati smještaj za 2 tjedna u 23kg i to zimske opreme, koja je u startu teža. Sve se može kad se hoće. Mi smo u tu torbu čak uspjeli utrpati i gojzerice i 2 ultralight stolice :banana-dance:

Ja bih svima poručila da ne odustaju od svojih snova. Strah je upravo efekt kojeg se želi postići. Ja im taj gušt ne dam, moja karta za Manchester je odavna u džepu.

Vrh

PostPostano: 05 lip 2017 14:47 
iskusni kampist

Bravo Asterix, prava si cura, sretno!
I napiši štogod kada se vratiš!

Vrh

PostPostano: 05 lip 2017 23:47 
kamperska gerijatrija

Asterix je napisao/la:
RI898 je napisao/la:

Ne idem na Grenland već na Island, prekosutra. Transportna torba sa kamping opremom je već spremna. U neku ruku volim kada sam liminitirana, jer je popriličan izazov spakirati smještaj za 2 tjedna u 23kg i to zimske opreme, koja je u startu teža. Sve se može kad se hoće. Mi smo u tu torbu čak uspjeli utrpati i gojzerice i 2 ultralight stolice :banana-dance:

Ja bih svima poručila da ne odustaju od svojih snova. Strah je upravo efekt kojeg se želi postići. Ja im taj gušt ne dam, moja karta za Manchester je odavna u džepu.

Gdje ima volje, ima i načina!
Sretno! :handgestures-thumbup:

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 66 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4

Vremenska zona: UTC+02:00

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: