Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 13:41.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 20 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 22 kol 2012 14:18 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 22 kol 2012 14:12
Postovi: 27
Kamp Koversada Naturist Park
52450 Vrsar, Koversada 1
tel. 052 800 200
web http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/ka ... camp_vrsar

GPS E=13°36`20" N= 45°8`32"

Pozdrav,

bili smo u predivnom kampu Koversada koji je FKK.
I žao mi je što prije nisam krenula u FKK kampove jer je tamo sve što sam tražila od kampiranja.
Hlad, nema gužve (bili smo početkom 7 i u 8 mjesecu-bez rezervacije, oba puta uz more )
Postoje dva konzuma u inače jako velikom kampu, more predivno, uglavnom stranci, na plaži ljudi mirno čitaju, ma baš ono pravi kampisti, postoji i manji otok na kojem se može kampirati - na njega se ne može s autom, prevezu vam u malom kombiju stvari, a na otoku - kampiranje kao nekada. samo šatori, borvina, mjesta, ma divno.
Ima puno obitelji ali sve pravi kamperi, djeca mirna, svugdje se kamperi pozdravljaju, i kamp je dog frendly.

Sanitarije uredne...navečer kamperi sviraju gitaru uz obalu, oko 12 tišina..
D i v n o


Vrh
   
PostPostano: 22 kol 2012 19:18 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
:bow-blue: Čuo sam da je ovo najbolji FKK kamp na Jadranu, ali dosta skup...

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
PostPostano: 22 kol 2012 23:09 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Ja sam godinama bio uvjeren da je kratica FKK od kampa kratica za: FucK Kamp... ne znam zašto... :whistle:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 25 kol 2012 11:32 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 22 kol 2012 14:12
Postovi: 27
u FKK postoji onaj duh kampiranja koji je nažalost nestao uglavnom u običnim kampovima.
A što se tiće perverznjaka i buljenja - više su opterečeni u tekstil kampovima..jbg drugačiji totalno state of mind imaju ljudi koji idu u kamp i to još FKK.
Puno mirniji, opušteniji ljudi.

Cijena je skupa, mi smo platili oko 270 kn dnevno, za auto, šator, dvije osobe , struja, uz more.


Vrh
   
PostPostano: 25 kol 2012 21:29 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 26 sij 2012 21:57
Postovi: 11
Naturizam i seks
Naturizam nema veze sa seksom. Ako genitalije nisu pokrivene tkaninom, to ne znači da su nudističke plaže mjesta za orgije. Naturizam je način života, uvažavanja prirode, svog i tuđeg tijela.

Žalosno je što se često u medijima seks povezuje s nudizmom. Na internetu je to često sinonim za voajerizam ili ekzibicionizam, a u novinama ili televiziji se svaki eksces seksualne prirode na javnom mjestu povezuje s nudizmom. To su predrasude i diskriminacija s kojima se naturisti često moraju boriti. Naturizam je način uživanja u svemu što radimo, na poseban način.

Veliku većinu stvari koju obavljate u odjeći, možete i bez odjeće. To vrijedi i za seks. Dvoje ljudi može voditi ljubav u zabačenoj uvali daleko od civilizacije. Je li tada važno jesu li nudisti ili ne? Treba li to uopće povezivati s nudizmom ili naturizmom? Ova su pitanja zapravo smiješna u tom kontekstu.


Postoje i mišljenja kako naturisti, u svojoj privatnosti, više uživaju u seksu od ne-naturista. Iako nema nikakvih dokaza za ovu teoriju, uzroke se često nalazi upravo u odnosu prema svom tijelu i prihvaćanju sebe i drugih, pa tako i svog partnera. Kad odbacite komplekse vezane uz tjelesni izgled, inhibicije vezane uz naturizam, ostaje vam da uživate u suštini stvari.
Statler je napisao/la:
Ja sam godinama bio uvjeren da je kratica FKK od kampa kratica za: FucK Kamp... ne znam zašto... :whistle:


Vrh
   
PostPostano: 27 kol 2012 19:33 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 22 kol 2012 14:12
Postovi: 27
predivno napisano. :handgestures-thumbup:
U RH ljudi imaju još predrasude prema kampiranju (moram objašnjavati da neidem jer je jeftino već jer to volim :doh: )
A tek nudizam i kampiranje - uf..
Ljudi nemaju pojima


Vrh
   
PostPostano: 27 kol 2012 21:57 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 26 sij 2012 21:57
Postovi: 11
Kada bi si ljudi dali truda i proćitali http://sites.google.com/site/naturizam/ nebi bili u zabludi što se tiće nudizma, naturizma i FKK kampova. :crying-yellow:


Vrh
   
PostPostano: 19 srp 2013 21:38 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 03 lip 2013 21:41
Postovi: 243
Lokacija: BiH, Sarajevo
Mi smo se odlučili za Uliku ove godine. A mislim da su svi kampovi u Istri top, koliko vidim po web stranicama. Podržavam riječi kymatice.
lp


Vrh
   
PostPostano: 20 srp 2013 11:38 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 22 kol 2012 14:12
Postovi: 27
mi idemo u baldarin, fkk a na cresu, kasnije u istru.
molim izvjestaj iz ulike :obscene-drinkingcheers:


Vrh
   
PostPostano: 20 srp 2013 16:42 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
MikiSa je napisao/la:
Mi smo se odlučili za Uliku ove godine. A mislim da su svi kampovi u Istri top, koliko vidim po web stranicama. Podržavam riječi kymatice.
lp


U Istri su svi kampovi manje više odlični! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 23 srp 2013 10:33 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 22 kol 2012 14:12
Postovi: 27
istra je zakon za kampiranje, nema borbe za mjesto, gužve, sve je uređenije.
ali idem malo ove godine na cres, da izvidim kako je..


Vrh
   
PostPostano: 05 kol 2013 22:25 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 07 pro 2011 23:32
Postovi: 401
Lokacija: tu negdje
geronimo je napisao/la:
Naturizam i seks
Naturizam nema veze sa seksom. Ako genitalije nisu pokrivene tkaninom, to ne znači da su nudističke plaže mjesta za orgije. Naturizam je način života, uvažavanja prirode, svog i tuđeg tijela.

Žalosno je što se često u medijima seks povezuje s nudizmom. Na internetu je to često sinonim za voajerizam ili ekzibicionizam, a u novinama ili televiziji se svaki eksces seksualne prirode na javnom mjestu povezuje s nudizmom. To su predrasude i diskriminacija s kojima se naturisti često moraju boriti. Naturizam je način uživanja u svemu što radimo, na poseban način.

Veliku većinu stvari koju obavljate u odjeći, možete i bez odjeće. To vrijedi i za seks. Dvoje ljudi može voditi ljubav u zabačenoj uvali daleko od civilizacije. Je li tada važno jesu li nudisti ili ne? Treba li to uopće povezivati s nudizmom ili naturizmom? Ova su pitanja zapravo smiješna u tom kontekstu.


Postoje i mišljenja kako naturisti, u svojoj privatnosti, više uživaju u seksu od ne-naturista. Iako nema nikakvih dokaza za ovu teoriju, uzroke se često nalazi upravo u odnosu prema svom tijelu i prihvaćanju sebe i drugih, pa tako i svog partnera. Kad odbacite komplekse vezane uz tjelesni izgled, inhibicije vezane uz naturizam, ostaje vam da uživate u suštini stvari.
Statler je napisao/la:
Ja sam godinama bio uvjeren da je kratica FKK od kampa kratica za: FucK Kamp... ne znam zašto... :whistle:



Odlično tumačenje :handgestures-thumbup: svaka čast za trud :obscene-drinkingcheers:ja nemam volje drugima tumačiti ove stvari,naročito onima koji nisu nikada bili čak ni u usamljenoj uvalici bez gaća,a na koncu to je svačija stvar izbora,koju ja ne komentiram,ali ne dopustam drugima da pljuju po tome,naročito ako nisu nikada probali.
Naprosto,odlazak na tekstlni dio ili na fkk,privatna je stvar svakog pojedinca.

_________________
"da me je puštit unutra,najebala bi amerika"


Vrh
   
PostPostano: 06 kol 2013 10:13 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Mate je napisao/la:

Odlično tumačenje :handgestures-thumbup: svaka čast za trud :obscene-drinkingcheers:ja nemam volje drugima tumačiti ove stvari,naročito onima koji nisu nikada bili čak ni u usamljenoj uvalici bez gaća,a na koncu to je svačija stvar izbora,koju ja ne komentiram,ali ne dopustam drugima da pljuju po tome,naročito ako nisu nikada probali.
Naprosto,odlazak na tekstlni dio ili na fkk,privatna je stvar svakog pojedinca.



U pravu si 100% :handgestures-thumbup:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 06 kol 2013 10:35 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 03 lip 2013 21:41
Postovi: 243
Lokacija: BiH, Sarajevo
Život je izbor, birajte...


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2013 15:19 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 03 lip 2013 21:41
Postovi: 243
Lokacija: BiH, Sarajevo
kymatica je napisao/la:
istra je zakon za kampiranje, nema borbe za mjesto, gužve, sve je uređenije.
ali idem malo ove godine na cres, da izvidim kako je..


I kakvi su dojmovi sa Cresa?


Vrh
   
PostPostano: 19 svi 2014 23:39 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 07 pro 2011 23:32
Postovi: 401
Lokacija: tu negdje
Ovaj vikend bio sam na sportskom seminaru u Umagu i iskoristio priliku da obiđem FKK kampove,od Vrsara,preko Poreča,Rovinja do Umaga.

Dakle,Koversada,Ulika,Valalta, Solaris,te onaj u Funtani-zaboravih mu ime.
Svima je zajedničko da su uređeni,prednjače Valalta i Ulika.Na svakoj recepciji izuzetno ljubazni i susretljivi.

Sanitari bolji čak i od onih u Strašku.Izuzetno čisti (bar sada-ne znam kako je u špici).
Parcele su manje nego u Strašku,ali sasvim dovoljne da ne moraš susjeda zganjati po plaži da pomakne auto, jer želiš otići do grada svojim autom.
Na parcelama voda.Rezervacija u lipnju uglavnom ne treba,a ako se uplati,priznaju je u ukupnoj cijeni.
Valalta i Ulika ,te mislim da i Solaris, imaju bazene.Pokupio sam kataloge,cjenike i planove kampova.

Jedina mana svih koliko ih ima je to da na plaži nema hlada,već moraš bježati na parcelu,ako izuzmemo slamnate suncobrane na plaži ( koji se dodatno naplaćuju :doh: ha,kak je i red :)

Tko želi,po mom mišljenju, ne može promašiti ni s jednim od njih.

Ako netko ima kakvih pitanja po ovoj temi,može na p.m.

:greetings-wavingyellow:

_________________
"da me je puštit unutra,najebala bi amerika"


Vrh
   
PostPostano: 20 svi 2014 06:58 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 20 svi 2014 14:52 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
svaka čast Mate!

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 09 srp 2015 18:07 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 22 kol 2012 14:12
Postovi: 27
MikiSa je napisao/la:
kymatica je napisao/la:
istra je zakon za kampiranje, nema borbe za mjesto, gužve, sve je uređenije.
ali idem malo ove godine na cres, da izvidim kako je..


I kakvi su dojmovi sa Cresa?


nije me dugo bilo.
cres kamp baldarin nije nešto, razmazila me koversada. toplo je more, to je super, ima puno hlada, jeleni po kampu prošetaju, ali nekako mi je nagruvano, malo, ima tekstilni dio kampa.

plaža trebaš papuče, more super, plaža stjenovita.
bilo je ok u kampu, ali niš posebno.
koversada :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 12 kol 2015 19:06 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 22 kol 2012 14:12
Postovi: 27
evo slikice, ovaj dio je samo za šatore.

slika

slika


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 20 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan