Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 20:03.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 14 postova ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kritike
PostPostano: 16 pro 2011 10:58 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Kao demokratsko društvo uz pohvale idu i kritike za rad UKH. Ovom temom htio bi da se rad UKH digne na veću razinu, da rukovodioci udruge vide što ostali kamperi misle i kakve su im želje.

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
 Naslov: Re: Kritike
PostPostano: 16 pro 2011 11:03 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
Pridružujem se ovoj inicijativi!

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
 Naslov: Re: Kritike
PostPostano: 16 pro 2011 11:18 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Schnitzer je napisao/la:
Pridružujem se ovoj inicijativi!


Ponukalo me tvoj komentar na temi " Cijene i novine u kampovima u sezoni 2012." .

Stvarno zašto UKH ne zaštiti ( naravno ako može ) nas Hrvatiće kojih je ionako malo u kampovima nego se prema nama ponašaju ko da smo pogani. A bahati nizozemci mogu raditi što hoće
Neka se naše mišljenje uvrsti kad se dodjeljuju priznanja kampovima, neka bude priznanje realno pa će biti više cijenjeno.

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
 Naslov: Re: Kritike
PostPostano: 16 pro 2011 12:27 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 06 pro 2011 14:02
Postovi: 106
Pitanje prvo:
Koliko je to kampista Hrvata?

Pitanje drugo:
Koliko je to kampista Hrvata članova u UKH?

Pitanje treće:
Koliko nas Hrvate cijene uopće u kampovima?

Odgovori:

1. Malo, a oni koji i kampiraju love lošije i jeftinije kampove u nadi da će bar nekako završiti na moru. Češće, mladi ljudi kojima je svejedno kakvi su sanitarni čvorovi, gdje su smješteni, koliko udaljeni od mora i slično. Srednji stalež ljudi koji nažalost moraju prihvatiti sve veće i veće zahtjeve i financijske prohtjeve kampova.

2. Još manje. Mislim da su članovi oni koji vide neku korist u tome. Npr. paušalisti kojima 5% popust znači nešto. Zato da bi nešto pokrenuli mora nas biti više aktivnih, više članova, pa da onda bilo koja uprava može lupiti u kampovima na stol s konkretnim podacima i brojkama.

3. Nikoliko. Nigdje. Ali to zadire u politiku - gdje ću svesti na dvije riječi - OFČAD i GUSANI! Nadalje, najgora stvar što su vlasništva skoro svih boljih kampova u stranom vlasništvu, pa tako da nije teško za shvatiti da se Slovenci ugodnije osjećaju u hrvatskim kampovima od nas Hrvata.

_________________
Jesam budala, al' mi je bar zanimljivo!


Vrh
   
 Naslov: Re: Kritike
PostPostano: 16 pro 2011 13:07 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 26 svi 2009 22:51
Postovi: 254
klin je napisao/la:

" Cijene i novine u kampovima u sezoni 2012." .

Jel trebate jos jednog za pametovanje?

Već sam pojedincima dao prijedlog da osim foruma malo oživimo i časopis koje je UKH povremeno izdavala ili taj ili neki drugi. Možda bi se dao naći sponzor koji bi financirao tehnički dio printanja i ostalog potrebnog za izlazak časopisa, zašto ne bi uključili Ministarstvo turizma, Turističku zajednicu i dr.
U časopisu bi ako ništa drugo bile popunjene stranice sa oglasima :banana-dance:

Vjerujem da bi dobar dio našeg foruma itekako odgovarao stranicama časopisa i da bi bio čitano štivo kod šire publike.
U kontekstu tih članaka dalo bi se staviti dosta razmišljanja o kojima upravo razgovaramo. Možda to i ne bi napravilo neke velike promjene, ali ipak bilo bi u pisanom obliku i imalo veću težinu nego pisanje po raznim forumima.

Tko zna možda bi se vlasnici kampova otimali sa razno raznim ponudama samo da ih spomenemo na stranicama (vječiti optimist :P ) u pozitinom svjetlu. Još kad im kažemo da časopis izlazi na nekoliko svjetskih jezika i da se distibuira na međunarodnim sajmovima, ne bi im bilo svejedno.


Vrh
   
 Naslov: Re: Kritike
PostPostano: 16 pro 2011 15:29 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Gac je napisao/la:
klin je napisao/la:

" Cijene i novine u kampovima u sezoni 2012." .

Jel trebate jos jednog za pametovanje?

Već sam pojedincima dao prijedlog da osim foruma malo oživimo i časopis koje je UKH povremeno izdavala ili taj ili neki drugi. Možda bi se dao naći sponzor koji bi financirao tehnički dio printanja i ostalog potrebnog za izlazak časopisa, zašto ne bi uključili Ministarstvo turizma, Turističku zajednicu i dr.
U časopisu bi ako ništa drugo bile popunjene stranice sa oglasima :banana-dance:

Vjerujem da bi dobar dio našeg foruma itekako odgovarao stranicama časopisa i da bi bio čitano štivo kod šire publike.
U kontekstu tih članaka dalo bi se staviti dosta razmišljanja o kojima upravo razgovaramo. Možda to i ne bi napravilo neke velike promjene, ali ipak bilo bi u pisanom obliku i imalo veću težinu nego pisanje po raznim forumima.

Tko zna možda bi se vlasnici kampova otimali sa razno raznim ponudama samo da ih spomenemo na stranicama (vječiti optimist :P ) u pozitinom svjetlu. Još kad im kažemo da časopis izlazi na nekoliko svjetskih jezika i da se distibuira na međunarodnim sajmovima, ne bi im bilo svejedno.


:clap: :handgestures-thumbup:

možeš mislit je napisao/la:
2. Zato da bi nešto pokrenuli mora nas biti više aktivnih, više članova, pa da onda bilo koja uprava može lupiti u kampovima na stol s konkretnim podacima i brojkama.


Pa ja sam konkretno bio član i nakon godinu dana nitko ali nitko iz UKH se nije sjetio da mi pošalje obavijest da mi je članstvo isteklo.
2. U tih godinu dana tih 100 Kn nisam imao nikakve koristi pa čak su mi više davali popusta to štosam član HAK-a.
Stvar je u predsjedništvu udruge da pokrene akcije a kad se vide mali pomaci onda će i ljudi doći. Uostalom što im nismo pomogli sa tim što smo tu na forumu to što su Statler i Bajki sredili forum itd..... Nisu se čak ni javili na forum bar da nas pozdrave.
Gac je dobro napisao, uostalom svi dobro hoćemo ali neka UKH skupi nas na okup i ajmo ( kako kaže Mamić ) ima ljudi koji hoće ali vidim ja da baš netko nije zadovoljan našim organiziranjem :confusion-scratchheadyellow:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
 Naslov: Re: Kritike
PostPostano: 17 sij 2012 18:25 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 27 kol 2009 13:35
Postovi: 153
Življe je nego prije,definitivno.
:clap:
Preko noći se ništa ne rješava,dugogodišnje sušno razdoblje nemože se preko noći završiti obilnom žetvom.
Al kreće se od osnovnih, fundamentalnih stvari.
A što svatko može dati a da ga ništa ne košta, malo svog slobodnog vremena.Malo.
To sam što jesam,kampiram i dalje ću kampirat.Mala hrvatska zastavica uvjek je na mom šatoru.
Drago mi je u kampovima vidjeti sve ljude i sve nacionalnosti,žao mi je što sam u njima kao hrvat u veelikoj manjini.
Kako to promjeniti.
Neznam s kojim buđetom udruga raspolaže-al možda bi se moglo krenuti s npr.(nemojte se smijat i odmah na nož) zakupit svake godine jedno 10-15 parcela za članove udruge i to svake godine u drugom kampu, i na osnovu toga tražiti popuste,povlastice i sl.
Da bi to upalilo, mora se naravno uključit i članstvo udruge.
Dal je to izvedivo, ljudski faktor i sl, al sam mišljenja da bi nakon par godina možda u 80% slučajeva ostvarili trajni popust u nekim od kampova gdje bi kao udruga boravili.
Pametniji će znat dal i kako i koliko je moguće i dal je to uopće moguće i kakav bi odaziv členstva bio.
S podacima kojima raspolažem (slovima i brojkama 0) izgleda mi MOŽDA izvedivo!


Vrh
   
 Naslov: Re: Kritike
PostPostano: 20 sij 2012 11:54 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Gebalim je napisao/la:
Življe je nego prije,definitivno.
:clap:
Preko noći se ništa ne rješava,dugogodišnje sušno razdoblje nemože se preko noći završiti obilnom žetvom.
Al kreće se od osnovnih, fundamentalnih stvari.
A što svatko može dati a da ga ništa ne košta, malo svog slobodnog vremena.Malo.
To sam što jesam,kampiram i dalje ću kampirat.Mala hrvatska zastavica uvjek je na mom šatoru.
Drago mi je u kampovima vidjeti sve ljude i sve nacionalnosti,žao mi je što sam u njima kao hrvat u veelikoj manjini.
Kako to promjeniti.
Neznam s kojim buđetom udruga raspolaže-al možda bi se moglo krenuti s npr.(nemojte se smijat i odmah na nož) zakupit svake godine jedno 10-15 parcela za članove udruge i to svake godine u drugom kampu, i na osnovu toga tražiti popuste,povlastice i sl.
Da bi to upalilo, mora se naravno uključit i članstvo udruge.
Dal je to izvedivo, ljudski faktor i sl, al sam mišljenja da bi nakon par godina možda u 80% slučajeva ostvarili trajni popust u nekim od kampova gdje bi kao udruga boravili.
Pametniji će znat dal i kako i koliko je moguće i dal je to uopće moguće i kakav bi odaziv členstva bio.
S podacima kojima raspolažem (slovima i brojkama 0) izgleda mi MOŽDA izvedivo!


:clap:
Svaka ideja je dobro došla, nadam se da uprava UKH ovo čita pa da će i oni nešto napisati na ovom forumu. Za sada nitko se nije udostojio uopće pozdraviti.

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
 Naslov: Re: Kritike
PostPostano: 20 sij 2012 12:06 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
klin je napisao/la:
Gebalim je napisao/la:
Življe je nego prije,definitivno.
:clap:
Preko noći se ništa ne rješava,dugogodišnje sušno razdoblje nemože se preko noći završiti obilnom žetvom.
Al kreće se od osnovnih, fundamentalnih stvari.
A što svatko može dati a da ga ništa ne košta, malo svog slobodnog vremena.Malo.
To sam što jesam,kampiram i dalje ću kampirat.Mala hrvatska zastavica uvjek je na mom šatoru.
Drago mi je u kampovima vidjeti sve ljude i sve nacionalnosti,žao mi je što sam u njima kao hrvat u veelikoj manjini.
Kako to promjeniti.
Neznam s kojim buđetom udruga raspolaže-al možda bi se moglo krenuti s npr.(nemojte se smijat i odmah na nož) zakupit svake godine jedno 10-15 parcela za članove udruge i to svake godine u drugom kampu, i na osnovu toga tražiti popuste,povlastice i sl.
Da bi to upalilo, mora se naravno uključit i članstvo udruge.
Dal je to izvedivo, ljudski faktor i sl, al sam mišljenja da bi nakon par godina možda u 80% slučajeva ostvarili trajni popust u nekim od kampova gdje bi kao udruga boravili.
Pametniji će znat dal i kako i koliko je moguće i dal je to uopće moguće i kakav bi odaziv členstva bio.
S podacima kojima raspolažem (slovima i brojkama 0) izgleda mi MOŽDA izvedivo!


:clap:
Svaka ideja je dobro došla, nadam se da uprava UKH ovo čita pa da će i oni nešto napisati na ovom forumu. Za sada nitko se nije udostojio uopće pozdraviti.



I ja se slažem, ideja je odlična! Nadam se da će se netko iz uprave udruge obratiti i napisati koju riječ! :handgestures-fingerscrossed:


Vrh
   
 Naslov: Re: Kritike
PostPostano: 21 sij 2012 16:32 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
mene sad nešt muči na mom računalu... stalno moram brisat kukiće da se spojim...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
 Naslov: Re: Kritike
PostPostano: 21 sij 2012 17:07 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Statler je napisao/la:
mene sad nešt muči na mom računalu... stalno moram brisat kukiće da se spojim...


Probaj obrisati kukiće sa onom tipkom (izbriši sve kolačiće) koju imaš na forumu. Nalazi se ndolje ispod svih podforuma, sa lijeve strane.

Ako to nepomogne probaj sa drugim računalom da vidimo dali radi ili je do foruma. Meni sad automatsko logiranje radi!


Vrh
   
 Naslov: Re: Kritike
PostPostano: 23 sij 2012 15:39 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Moram pohvalit našeg bajkija....

:bow-blue: :bow-blue:

riješio je kritiku i sad se perfektno spajam s pamćenjem lozinke i na pc-ju i na Macu...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
 Naslov: Re: Kritike
PostPostano: 23 sij 2012 15:58 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Bajkija za predsjednika :clap:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
 Naslov: Re: Kritike
PostPostano: 23 sij 2012 17:06 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Tu sam da ispunjavam želje! =))
Ima još kakvih? Malo sam i smajliće uredio, ima li tu kakvih želja da se neki stavi na prvu stranu?


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 14 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan