Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 17:06.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 01 pro 2011 20:38 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Treci kamp u nizu ovog ljeta je bio kamp Galeb u Omisu (5 dana).

Ovdje su djeca dosla na svoje. U gotovo cijelom kampu je sitni pijesak i trava.

Hlada ima relativno dosta, kamp je posumljen jablanovima i topolama, tako da cvrcci izostaju. Uz sam kamp se ulijeva rijeka Cetina tako da prevladava plitka, pomalo muljevita bocata voda, sa temperaturnim oscilacijama i do 5 °C.

Iz kampa vozi vlakic kroz Omis i uz sam tok Cetine, iako se moze gumenjakom isod mosta uz Cetinu sve do tzv. Radmanovih mlinica i starta za rafting po Cetini koji se nudi doslovno na svakom koraku.
Unutar kampa postoji restoran, ali ne i trgovina, samo mala pekarnica, sa uzasno negostoljubivim zaposlenicima. U kampu su uglavnom stranci, rijetko koji domaci gost.
Kamp je parceliran sa posijanim strujnim ormaricima i prikljuccima za vodu bez mogucnosti spajanja svog crijeva i odvoda.
Cijena po danu oko 260 kn.

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
PostPostano: 20 sij 2012 00:22 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 04 sij 2012 22:08
Postovi: 1138
Lokacija: Samobor
Po povratku iz Dubrovnika stali smo u kampu Galeb.Kamp nas je oduševio najviše zbog plaže.Kod svakog kampa najbitnija nam je plaža,a onda sve ostalo.Na plaži u moru nalazi se veliki napuhani trambolin koji je djecu oduševio.U kamp smo stigli dosta kasno popodne tako da iskreno ni neznamo što sve kamp nudi.Sanitarni čvor je tak-tak,može se koristiti.Na ulazu u kamp ima kiosk gdje se prodaje kruh i pecivo,te odmah u blizini također na ulazu uz samu recepciju mala trgovina sa igračkama i suvenirima.Prije samog ulaza u kamp sa desne strane nalazio se neki park sa dinosaurima.Čini nam se dosta zgodno za djecu,ali bilo je i skupo.Točnu cijenu za ulaznicu neznamo,ali je bila više od 100,00kn.Prepostavljamo da je taj park stalno tamo.Do centra moglo se vlakićem koji stoji ispred kampa ili 10 minuta lagane šetnje.Inače mjesto nam se jako svidjelo i žao nam je što nismo imali više vremena da ga obiđemo.
Evo nešto slika od plaže
slika
slika
slika


Vrh
   
PostPostano: 02 svi 2012 11:15 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 29 vel 2012 18:25
Postovi: 200
I mi smo posjetili ovaj kamp. Bili smo sad od nedjelje (29. 4.) do jučer (1.5.). Super je što još uvijek nije gužva, no ipak ima nešto gostiju (uglavnom stranih). Priznajem da nikada u srcu sezone ne bih otišla tamo jer ne volim gužvu, a i plaža mi je ružna, pijesak...Najviše mi se u kampu svidjelo to što je puno hlada. S obzirom da smo bili s bebom od 6.5 mjeseci, dobili smo na korištenje privatnu kupaonicu bez naknade. Vrlo lijepo od njih.
U svakom slučaju ćemo kamp pamtiti zauvijek jer je to bilo prvo kampiranje naše male princeze....


Vrh
   
PostPostano: 03 srp 2014 10:15 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Mi smo bili u 6. mjesecu i kamp je bio poluprazan, posebno onaj dio ne parceliran.
Sve je već napisano, plaža super za djecu, sanitarije su dobre čak u sanitarijama puštaju muziku :clap:, osoblje kampa srdaćni - posebno s čude kad dođu Hrvati.
Kiosk sa kruhom katastrofa - stari kruh i negostoljubive prodavačice.
Ne sviđa mi se paušalci svi iz Mađarske :handgestures-thumbdown:
Kamp je lijep i ima potencijala ali stara dobra priča ne ulaže se dovoljno :crying-yellow:

slika

Recepcija

slika

slika

Parcelirani dio

slika

Plaža

slika

Sanitarac na neparcelranom dijelu kampa

slika

Paušalci i mobilne kučice

slika

slika

Ne parceliran dio

slika

slika

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 31 srp 2014 14:20 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Stranice kampa:

http://www.kamp.galeb.hr/

kontakt tel: 00385 21 864 430


Vrh
   
PostPostano: 22 lip 2018 09:03 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 07 ruj 2014 09:17
Postovi: 5
Na parceli B40 smo se udavili od smrada kanalizacije.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan