Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 17:09.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 22 posta ]  Stranica 1 2 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 08 svi 2012 16:13 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Kamp Jezera Lovišća nalazi se na otoku Murteru, na udaljenosti manje od 2 km do Tisnog gdje se povezuje otok Murter s kopnom. Kamp nudi kampiranje na uređenim terasama, iznajmljivanje mobilnih kućica, apartmana i soba-
Kamp ima tri zvjezdice i smješten je u borovoj šumi, pored vlastite uvale u turističkom središtu. Parcele imaju dobru hladovinu i opremljene su strujom i vodom. Većina parcela uređena je u terasama, a u gornjem dijelu kampa nalaze se i mobilne kućice.
Imaju 5 sanitarnih čvorova, koji su svi obnovljeni posljednjih godina, pa su pogodni i za invalide. Postavili su prostorije za pranje posuđa, perilice rublja za pranje rublja i mjesto za kupanje pasa. Plaža u kampu Jezera Lovišća uređena je uz pješčanu uvalu, a dio plaže je popločan. Uz ovaj dio plaže nalazi se i marina s privezima za čamce. Uz more pa sve do Tisnog je uređena šetnica.

Sportski centar ima 4 teniska terena koja su osvijetljena, igrališta za stolni tenis i mini golf, aquapark , animaciju za djecu, dječje igralište, mediteranski vrt, plaža za pse .
Članovi UKH mogu u kampu boraviti po posebnoj ponudi od 21,00 euro u razdoblju 21.04. -15.06. i 15.09. - 07.10.2023.
U cijenu su uračunate dvije osobe, parcela, struja, 1 kućni ljubimac.
Ponuda vrijedi za sve zone u kampu osim Premium 1. red I Premium.

GPS koordinate :
GPS 43º 47' 34'', 15º 37' 37''
Uvala Lovišća 1B , 22240 Jezera - Murter
Recepcija
tel: 022 439 600
Mob: 099 303 9349
e-mail : prodaja@jezeravillage.com
Web: http://www.camp-murter-kornati.com


Vrh
   
PostPostano: 08 svi 2012 16:15 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Izvorno Gacov topic:

Evo upravo se vratili sa 40-dnevnog kampiranja kroz tri kampa. Prvi je bio kamp Strasko na otoku Pagu (21 dan), kojeg su vrlo dobro opisali goga i Statler s kojim smo se svakodnevno druzili.
Drugi u nizu bio je kamp Jezera Lovisca na otoku Murteru (13 dana).

Sam kamp je daleko manji od spomenutog Straska. Uglavnom se rasprostire u etazama sa visinskom razlikom od 60-tak cm, osim jednog malog dijela uz samu plazu.
Kamp je smjesten u uvali i relativno slabo posumljen, nije parceliran i tu uglavnom po meni vrijedi ona stara "sto juznije to tuznije".
Netko je spomenuo kako pojedini kampovi parceliraju i s tim komercijaliziraju kampove, ovdje to ne vrijedi. Struktura gostiju je takva da si stalno na rubu incidenta jer dok se okrenes netko ti je dovezao kamper ili rasirio sator metar od stola. Stalno se moras graditi i osvajati prostor biciklima, autima i sl. Barem je to tako na dijelu uz more.
U kampu su uglavnom talijani i negdje koji gost iz njemacke. Kamp je otvoren i za pucanstvo tako da kampom oridniraju srbi i bosanci, sa katastofalnim navikama. Doslovno ti rasire rucnik pod stol od jutra do mraka, te za sobom ostavljaju svu hrpu smeca.
U sklopu kampa nalazi se i naselje apartmana, tako ako si i uspio naci na svojoj parceli malo hlada dobio si i cjelodnevno drustvo iz spomenutih apartmana i dnevnih kupaca iz obliznjih mjestasaca, koje ti se mic po mic utrpava u prostor.

Sam kamp ima tri zvjezdice, iako mi nije jasno po kojem kriteriju se te zvjezdice dobivaju.
U kampu na prostoru kampiranja ne postoji prikljucak vode, struja se razvlaci sa ormarica udaljenim i po 20-tak metara, a o odvodu satelitskoj i internetu ni govora. Postoje 4 sanitarna cvora od kojih su dva relativno nova dok su ostala dva iz prijeratnih godina. Sanitarni blokovi su od pojedinih parcela udaljeni i po 100-njak metara odakle se navlaci voda za pice i kuhanje. U sklopu kampa se nalazi relativno velika trgovina sa osnovnim potrebstinama, ali i ne sa svjezim mesom i ribom. Tako ako zelite peci rostilj po piletinu i ostalo meso, pravac u mjesto Jezera ili Tisno.

Što se tiče plaže uglavnom je sve betonirano sa malim molićima i jednim dijelom plaže gdje je nasuti šljunak. Pošto je cijeli kamp u uvali, cijeli je dan bonaca i temperatura mora se penje i do 27 C, ali je zato boja vode kao na Balatonu, doslovno se ne vidi dno na 1,5 metar dubine. Prava avantura je privezati bovu na dubini 3-4 m.
I sad ono najvaznije netko je spomenuo da je kamp Strasko skup.
U Strasku sam za svoju obitelj s troje djece od 2 mj. do 7 god i dvoje odraslih placao dan 260 kn/dan, dok nas je dan u Jezerima kostao oko 320 kn.

Moj opci dojam je da kamp ima potencijala, ali da se premalo ulaze i da je strasno skup za ono sto se u njemu nudi, te da se jos uvijek nije pomakao iz razmisljanja prijeratnih godina (sve za raju). Pozitivna strana je njegov polozaj pogotovo zanimljiv onima koji imaju kakvo plovilo jer se da puno toga obici od obliznjih otocica pa sve do Kornata.

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
PostPostano: 02 ruj 2012 10:50 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Proveli smo ovo ljeto 5 dana u tom kampu i prekrasno je. Sredili su sanitarne cvorove i sve je cisto i uredno. Do negdje 4 reda uz brdo jer su terase svi Ormarici imaju osim struje i vodu. Uglavnom su u kampu bili stranci. Mir i tisina. Na plazi stalno neke animacije sto za klince sto za odrasle, zena je svaki dan isla na aqua aerobic. Ulaz na plazu samo uz placanje ako niste u kampu tako da osim kampista nije ni bilo drugih ljudi u kampu. Tommy market u sklopu kampa a ako nesto prifali biciklomza 5 minuta konzum u tisnom. Jedina mana cijena, 320 kn za dvije osobe, kampicu i struju


Vrh
   
PostPostano: 10 sij 2013 20:33 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 04 lip 2012 10:02
Postovi: 88
To je jedan od kampova u srednjoj Dalmaciji koji bi s ulaganjem mogao postati top kamp.
Veliki mu je plus prirodni položaj uvale, mir a opet blizina samog grada Tisna a i Jezera, do kojih je moguće s ugudnim šetnjama za 5-10min. Ima dosta sportskih sadržaja i animacija, te noćne muzike i plesnjaka.
Kamp leži prema sjeveru tako da su rijetki vjetrovi/valovi tj. kada s Kornata puše a često puše, u Lovišćima je mirno. Zato i ima puno čamaca na vezovima u kampu.
U zadnjih 15g svaku godinu navratimo u taj kamp zbog prirodne ljepote ali na kratko jer nam je dosta skup. Nebi bilo problema s cjenom da kamp sparceliziraju i da malo ulože u njega ali ovako je ipak malo previše. jer kao što je netko prije napisao prvi redovi su predivni ali ti se se kupači uvale pod stol, a dokle sve ostalo ide u koso u brdo bez ikakvog plana, pa postoje svakodnevne borbe s stolcima i biciklima za poziciju (a pogotovo moja žena :-W )


Vrh
   
PostPostano: 18 ožu 2015 00:00 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 20 kol 2014 08:46
Postovi: 41
Jeli bio tko prosle godine, ima li kakvih promijena na bolje? Ako moze koja slika vas koji ste bili , ove iz posta su mrtvi linkovi.


Vrh
   
PostPostano: 31 svi 2016 20:03 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Svježe fotke iz kampa:

slika

slika

slika

Sanitarac:

slika

slika

slika

slika

Plaža:

slika

slika


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2016 08:04 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Ah, osvježio si mi uspomene, ovdje je bilo naše prvo kampiranje. Predivan kamp.


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2016 08:29 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Da, kamp je lijep. Tu bi mogao ljetovati! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2016 09:01 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
Lijepo izgleda kamp,
a da li ima negdje hlada na ovom dijelu šljunčane plaže i kako je općenito stanje sa hladovinom u kampu,

nekako mi na ovoj slici to ne izgleda baš kao velika hladovina, pogotovo onaj dio uz šljunčanu plažu, izgleda mi kao jedno drvo na svakoj parceli i to je to

slika

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2016 10:02 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Mislim da je ovo neka starija fotka, jer mi je sada drveće puno veće i hladovina je bolja.

Hladovine ima po cijelom kampu, ali opet ima mjesta koja nisu cijelo vrijeme u hladovini, ali većina kampa je u dobroj hladovini.


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2016 10:27 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Definitivno stara slika jer kad smo mi bili 2012. godine sve je bilo u hladovini.


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2016 12:00 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
:handgestures-thumbup:

imamo, neplaniranih, 10-tak dana godišnjeg krajem 6. mjeseca, trebali smo samo spojit one praznike, al eto malo nam se posrećilo :) za tih par dana smo planirali u Soline u Biogradu, al sad gledam malo možda da odemo negdje dalje

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2016 12:49 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Mi smo tamo bili kad je Matija imao godinu i pol i bilo nam je krasno. Išli smo biciklima (mali u sjedalici naravno) ili šetali skroz od kampa po obali do Tisnog ili na drugu stranu do Betine. Možete biciklima skroz do samog Murtera.


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2016 13:20 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
a jel ima šta hladovine na plaži, odnosno da li su parcele odmah uz šetnicu ili su malo uvučene, da se mogu ležaljke

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2016 13:35 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Hlada nemaš na plaži. Kod šljunčanog dijela plaže parcele su čak malo podignute, ali to je cca pola metra, vidi se na zadnjoj fotki.


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2016 13:47 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
da, nisam to skužila

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2016 13:50 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Nema na plaži ali ako si u nekim donjim redovima biti ćeš toliko blizu plaže da ćeš se otići okupati i vratiti se sjediti ispred kampice


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2016 17:58 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
da, ako neće morati preskakati hrpu dotepenaca koji će joj sjediti na rubu parcele i mazat paštetu i otpadke ostavit po svom odlasku :crying-yellow:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 02 lip 2016 08:10 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Nema toga tamo. Čovjek sjedi na stolici kod ograde uz plažu i nema ulaza u kamp na plažu ako nisi gost kampa ili ne platiš ulaz.
To mi se tamo baš svidjelo.
Možda je to samo u špici sezone ali kad smo mi bili bio je tamo.


Vrh
   
PostPostano: 02 lip 2016 10:41 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
fala dečki, al gledamo nešto gdje ima hlada na plaži, tako da ovaj kamp ne ulazi u izbor...

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 22 posta ]  Stranica 1 2 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan