Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 29 ožu 2024 01:35.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 01 svi 2015 21:29 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Danas smo bili na izletu do parka prirode Lonjsko polje i odmah na ulasku u Cigoc s lijeve strane nalazi se obiteljsko gospodarstvo Tradicije u sklopu kojeg se nalazi kamp.
Kao sto vidite i na slikama ne radi se o klasicnom kampu vec livadi odnosno dvoristu tog gospodarstva.
Ima restoran sa dobrom klopom i pristupacnim cijenama (nas 4 odraslih i 2 djece sa cugom platili smo 330 kuna). Mala kucica koja se vidi na slikama su tusevi i wci za kamp.

Evo slike i link
http://www.tradicije-cigoc.hr

slika
slika


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 01 svi 2015 21:30 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
slika
slika
slikaslika


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 04 svi 2015 07:06 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Znači radi!
To je trebala biti destinacija za ove 10. susrete kampista, ali nam gazda nije mogao garantirati da će "kamp" uopće raditi ove godine.


Vrh
   
PostPostano: 04 svi 2015 08:31 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Pa valjda radi kad su table tamo. Nisam pitao ali vidim da ima cjenik i sve na stranici.
Restoran je radio i bilo je dosta ljudi.
Malo je ulaz uzak.


Vrh
   
PostPostano: 04 svi 2015 08:54 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Kao što je bajki rekao - ovi susreti su tamo trebali biti. Ali navodno je netko bolestan od gazdi pa se nije znalo hoće li uopće ove godine ili neće raditi. Tako da smo tražili drugu soluciju, a ovo stavili "na čekanje"!

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 15 lip 2017 00:25 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Mi smo bili kod njih prije 3 godine. Domaćini su za pohvaliti, pogotovo gospođa Ruža! Bili smo autom, tada još nismo imali kamper, ali vidio sam u dvorištu, tj. kampu da su bila čini mi se tri kampera. Mi smo rezervirali smještaj u maloj kućici ( lijevo od glavne kuće), a domaćini su nam htjeli ugoditi pa su nam dali luksuzniju sobu na štaglju. A mi se baš bili radovali kućici...

Čigoč je poznat kao selo roda. Tako smo i mi bili počašćeni pogledom na rodino gnijezdo na krovu, odmah iznad našeg apartmana. Gledali smo hranjenje, timarenje, slušali klepetanje, a kako je bio početak kolovoza, vidjeli smo i okupljanje roda u jato koje je "treniralo" letnu formaciju iznad sela kao pripremu za selidbu.

Jedna je stvar na koju treba upozoriti, KOMARCI! Izašli smo prošetati u sumrak, ali smo se osjećali kao na transfuziji! Nije čudno, obzirom na količinu vodenih površina u okolici, ali treba razmišljati o tome.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan