Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 21:18.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 53 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 10 ožu 2015 19:53 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Rezerviraju ti slobodno mjesto u kampu... Ali onda dođeš i to je livada bez lada, ali oni su ti uzeli "novce" i rekli - mi smo rezervirali. Tu vrstu rezervacije ne fermam ni pol posto... Mnogi smo se opekli s tim načinom. Ja u Solarisu nekad, pa po mom sjećanju Goga u Ježevcu i slično...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 10 ožu 2015 19:56 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 13 stu 2013 15:52
Postovi: 81
Ne naplacuju rezervaciju. Da im posaljem mail da trazimo neko posebno mjesto, a ako treba da cemo uplatiti akontaciju za tu parcelu?


Vrh
   
PostPostano: 10 ožu 2015 20:07 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Zato i pitam jer su rezervacije u vecini kampova glupost. Ajde, ovdje se to barem ne placa pa i nije neki problem ali ako im ujutro prije tvog doalska dodju tri Nizozemska kampera i zauzmu mjesto nitko nece ni trepnuti a ti ces popusiti :/
Buduci da je to stvarno daleko, ja bi ih jos koji put podsjetio na svoju rezervaciju i obavezno dan prije polaska nazvao.


Vrh
   
PostPostano: 10 ožu 2015 22:12 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 13 stu 2013 15:52
Postovi: 81
Rekli su da im se javimo par dana ranije radi potvrde i to je to


Vrh
   
PostPostano: 11 ožu 2015 09:51 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
U manjim kampovima se može desiti da bude sve puno i ako nemaš rezervaciju nema smještaja.
A kakva je rezervacija ovisi od kampa do kampa, dali se može rezervirati parcela ili samo opčenito mjesto u kampu.

Ako ste odabrali taj kamp i taj kamp nudi mogućnost rezervacije, onda je dobro da se odradi rezervacija (nije bitnao kakva), pa si miran! :-??


Vrh
   
PostPostano: 11 ožu 2015 20:49 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 13 stu 2013 15:52
Postovi: 81
Ocekujem da ce sve biti dobro. Kamp nema velike parcele kao ostali kampovi, ali mi je lokacija odlicna i stvarno je blizu mora.

Ne znam jedino kakav je prilaz u kamp, hocemo li imati ikakvih problema s parkiranjem i slicno.


Vrh
   
PostPostano: 11 ožu 2015 23:21 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
Ta rezervacija je čista iluzija. Iskustvo iz prve ruke.
I to što ćete ih nazvati dan prije ništa ne garantira.
I mi smo prošli identičan scenarij i popušili rezerviranu parcelu koju su dan prije nastanili Slovenci.
Oni jednostavno nemaju razrađenu koncepciju rezerviranja. Istina, ponudit će nešto drugo, ali to je već lutrija u kojoj vjerojatno nećete dobiti ono što želite.

Da ne bi bilo nesporazuma, meni je Slanica unatoč tome i dalje drag kamp zbog specifičnog položaja te jedan od rijetkih još prirodnih kampova.
Vidimo kako se kampovi u zadnje vrijeme "razvijaju" ...


Vrh
   
PostPostano: 12 ožu 2015 00:49 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 13 stu 2013 15:52
Postovi: 81
Sta preporucas da napravimo posto nam je to jako zanimljiv kamp i zelimo tamo?


Vrh
   
PostPostano: 12 ožu 2015 15:38 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
Nema tu nekog pametnog recepta. Nazoveš dan prije kako i sugeriraju, a parcelu češ već neku dobiti. Samo budi spreman na opciju da to možda neće biti idealna. Nama su nudili ispočetka sve nekakve male i osunčane dok nismo zaprijetili odlaskom. Onda su nam našli jednu u cjelodnevnom hladu koja je bila pak rezervirana za nekog drugog.

A opet s druge strane možda vas i dočeka vaša rezervirana parcela. Sve ovisi o priljevu gostiju :icon_wink:


Vrh
   
PostPostano: 13 ožu 2015 08:36 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 13 stu 2013 15:52
Postovi: 81
Da, tako cemo i napraviti. Mozda cak bude ta parcela koju smo trazili jer je pocetak 7. mjeseca tek ;)


Vrh
   
PostPostano: 13 ožu 2015 08:44 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
darcy, ja sam u solarisu imao plaćenu rezervaciju 70 eura, pa opet nisam dobio parcelu... nakon jednosatnog natezanja i prijećenjem s knjigom žalbi na kraju sam na jedvite jade pokupio svoje novce i izašao iz kampa...

i onda ti se postavi pitanje - što sad? imaš auto, kampicu, na 100 m od mora, a ne znaš kud... gore nego da si doma...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 13 ožu 2015 16:49 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
To je već na granici s kriminalom, uzeti lovu i ne osigurati parcelu :naughty:
U Slanici im ne možeš ništa zamjeriti jer ne naplačuju rezervaciju, a opet se potrude da ti nađu alternativu ukoliko dođe do problema.


Vrh
   
PostPostano: 23 srp 2015 11:19 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Da li je netko bio ove sezone u Slanici? Graba jeste jos tamo?


Vrh
   
PostPostano: 09 kol 2015 12:01 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Za one koji su bili u Slanici, gdje je tu najbolja plaza? :)
Ispred samog kampa su stijene ali nije guzva, Slanica mravinjak, Podvrske recimo ok. Jel ima jos nesto u blizini?
Osim sto nisam bas najsretniji s plazom sam kamp mi je sasvim uredu. Odlicno mi je sto su parcele terasaste, u dijelu sa satorima su samo satori bez parkiranih automobila i sto mi se posebno svidja kamp je navecer uzasno tih. Oko 10 je vec sve mirno, muvaju se ljudi po kampu ili tiho pricaju ali nema tuluma, jodlanja i harmonika kao u Selcu ili glasnih televizora i dovikivanja kao u Zivogoscu.


Vrh
   
PostPostano: 10 kol 2015 19:06 
Offline
zeleni kampist
Avatar

Pridružen/a: 01 ožu 2012 08:32
Postovi: 73
Lokacija: Vršac, Brdoviti Banat
^ Možda bi vam se Čigrađa dopala. Nije blizu ali ako imate bicikle onda nije ni tako daleko. Mi smo išli sa sve decama, deo kroz šumu su prepešačili. Najviše smo se kupali na tim stenama ispod kampa i u jednoj uvali na putu za Podvrške.
Nego, nešto me zanima. Ima li još onih glasnih zrikavaca u šumi iznad kampa?


Vrh
   
PostPostano: 10 kol 2015 19:28 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
kak sad ne valja plaža tu?

ja sam ljen dulje od 30 m šetat se do mora... :doh:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 10 kol 2015 21:07 
Offline
zeleni kampist
Avatar

Pridružen/a: 01 ožu 2012 08:32
Postovi: 73
Lokacija: Vršac, Brdoviti Banat
Statler, zato ti parkiraš kampicu sa pola kotača u more =)) .
Ma nije loša ta plaža uz kamp, za nekog ko voli stene. Nama to nije problem, dete samo frćnem u vodu i izvučem kad se umori. Ali nema nekog super prilaza, uvala između stena i slično. Mi smo se najviše kupali na tim stenama ispod parcele, ostalo smo obilazali kad nas ne mrzi da se prošetamo ili odvezemo. Do Čigrađe smo bili dva puta, mada sam ja skoro svaki dan prolazila tuda kad sam išla na jutarnje trčanje. Meni je ta plaža baš plaža, kafei, restoran, gužva, muzika, komercijala...


Vrh
   
PostPostano: 10 kol 2015 22:08 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Locirali smo Cigradju na Mapsima pa cemo sutra pogledati.
Zrikavaca ima i stvarno su glasni, primjetio sam cim smo usli ali me opce ne smetaju.
Nije lose ovo ispod kampa ali to su stijene i vrlo malo hlada. Znaci super ako se samo spustis iz satora/kampice, bacis u more i nakon toga nazad.
Danas sam malo prosetao po onom "otocicu" kod Podvrske i tamo ima puno mjesta u sumici, nije velika guzva ali su isto stijene u moru. Ove sve plaze sa sitnim pjeskom koje su idealne za klince su kaos i na njih vise ne idemo.


Vrh
   
PostPostano: 04 srp 2018 11:50 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 srp 2018 11:20
Postovi: 10
Kamp Slanica same pohvale evo već dvije godine zaredom smo bili i rezervacija je štimala.
Parcelu smo bezicirali kada smo bili u prolazu Murterom i ta ista nas je čekala na dan dolaska. I tako i godinu nakon, tako da za rezervaciju po broju parcele mogu ih samo pohvaliti.
Što se tiče sanitarija, i dalje je sve po starome, jedna teta čistilica i ne pretjerano uredni ženski wc-i.
Na Slanici se ne kupamo, već isključivo biciklom idemo u Podvrške (plaža na kraju kampa), nije gužva kao na Slanici i nije zamućeno more kao na Slanici.
Cijene su i dalje prihvatljive. Za tri osobe u full sezoni sa svime po danu cca 310 kn.
Eto ukoliko nekoga bilo što zanima, pitajte...


Vrh
   
PostPostano: 04 srp 2018 12:24 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Jeste bili ove godine? Navodno su Podvrske uredjene?
Mislim da cemo mi ici tamo ovo ljeto ako ulovimo mjesto.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 53 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan