Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 11:40.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 89 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 18 pro 2013 14:06 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Da, nažalost je tako! :handgestures-thumbdown:
Dio forumaša je iskoristio tu priliku i nabavio takvu bocu u toj Konzumovoj akciji.

Jedino da još probaš kod dobavljača koji je to radio za konzum:

http://compoplin.hr/


Vrh
   
PostPostano: 18 pro 2013 14:47 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
probao sam i kod njih ali mi još nisu odgovorili.
poslao sam upit pa čekam odgovor.
iz konzuma su mi rekli da će biti vjerojatno to opet pokrenuto ali da trenutno ne mijenjaju.
također, problem je i u tome što te boce kupljene preko konzuma nije moguće zamijeniti za pune na INI već samo u drugom konzumu ali s obzirom na broj konzuma možda to i nije neki problem.
u tim bocama se i vidi koliko je plina ostalo pa si možeš i otprilike izračunati kad bi trebalo mijenjati.
čekam.


Vrh
   
PostPostano: 18 pro 2013 17:08 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
dundino je napisao/la:
probao sam i kod njih ali mi još nisu odgovorili.
poslao sam upit pa čekam odgovor.
iz konzuma su mi rekli da će biti vjerojatno to opet pokrenuto ali da trenutno ne mijenjaju.
također, problem je i u tome što te boce kupljene preko konzuma nije moguće zamijeniti za pune na INI već samo u drugom konzumu ali s obzirom na broj konzuma možda to i nije neki problem.
u tim bocama se i vidi koliko je plina ostalo pa si možeš i otprilike izračunati kad bi trebalo mijenjati.
čekam.


Možeš nju zamijeniti gdje hoćeš, vjeruj mi, promijenjeno! :whistle:


Vrh
   
PostPostano: 10 sij 2014 16:18 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Ja nabavio danas bocu.
Nevjerojatno kako je lagana.
Dao sam pod račun svoju čeličnu i uzeo ovu kompozitnu punu uz nadoplatu. Sad sam i to riješio.
Bliži se i trenutak odlaska po prikolicu. Kako sam se tome počeo veseliti niti ne želim da bude ikakve zime, samo da je što prije očistim i pospremim i da krenem nekud.


Vrh
   
PostPostano: 11 sij 2014 11:38 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Znači, opet su počeli mijenjati?


Vrh
   
PostPostano: 12 sij 2014 09:49 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Nisu. Prek njuskala sam uzeo.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 12 sij 2014 11:13 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbup:
Ta kompozitna boca me uvijek pozitivno iznenadi kada nju idem podići! :)


Vrh
   
PostPostano: 04 lip 2014 16:04 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 lip 2014 15:54
Postovi: 2
Pozdrav kolegama kamperima od kolege iz Srbije.Nov sam na vasem forumu i relativno neiskusan kad je rec o kampingu uopste.Posedujem Wilk-ovu prikolicu starije proizvodnje koja prilicno dobro sluzi.Nameravam da ove godine u avgustu posetim Hrvatsku i odem u neki kamp na Istri.Zeleo bih da pitam kakve su zakonske norme u Hrvatskoj po pitanju opreme koja se nosi(moram li na granici prijavljivati tehnicke uredjaje u prikolici i slicno,smeju li se u stambenom delu nositi napunjene plinske boce i slicno)Dakle,sve ono sto bih trebao da znam vezano za propise.Unapred hvala za odgovore sa zeljom da ovaj pokret zazivi kao nekad u staroj Jugoslaviji,pozdrav iz Srbije.


Vrh
   
PostPostano: 04 lip 2014 19:31 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
U biti možeš sve nositi i nitko te ništa neće pitati! Ako baš transportiraš bocu u u nutrašnjsoti kampice samo nju dobro učvrsti jer je dosta teška da ne napravi rusvaj po kampici! Najbolje je bocu transportirati na njenom mjestu a to je u spremniku "ispred" kampice.
Na granici te nitko ništa neće pitati oko uređaja u kampici i ništa netrebaš prijavljivati osim ako baš nosiš npr. TV promjera 140 cm za kojeg je jasno da ne pripada u kampicu!


Vrh
   
PostPostano: 04 lip 2014 20:10 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 26 svi 2009 22:51
Postovi: 254
Sto je sa unošenjem mesa, pica i drugih namirnica u druge države, npr. BiH? Da li carinik zagleda u hladnjak?


Vrh
   
PostPostano: 05 lip 2014 07:52 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Meni nisu ulazili u kampicu, tj. uopće me ništa nisu gledali!
Nosiš za potrebe ljetovanja i to nebi trebao biti problem!


Vrh
   
PostPostano: 05 lip 2014 09:57 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
Moj šogor i šogorica su dolazili iz Srbije u Hrvatsku na kampiranje, vukli su kamp prikolicu i bome su ih na carini ispitvali šta sve nose, ulazili u prikolicu pregledati šta ima unutra i ispitivali za meso i hranu (naravno imali su pun zamrzivač), pustili su ih, al kao učinili su im uslugu, jer se u biti, meso nije smijelo unositi u Hrvatsku. To je bilo prije 5-6 godina, možda je sad nešto drugačije...

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 05 lip 2014 15:34 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Ma u biti se ne smije nositi, ne smijemo ni mi u Bosnu, ali ja dosada nisam imao problema!
Službeno nesmiješ meso, mlijećne proizvode, suhomesnate....

Baš me zanima dali ostali turisti koji su na proputovanju nenose ništa svoje hrane? Puštaju na granici iako se po zakonu nesmije. :icon_wink:


Vrh
   
PostPostano: 05 lip 2014 18:57 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 lip 2014 15:54
Postovi: 2
Najcesce letujem u Grckoj,i mislim da po zakonima EU smes imati po pitanju hrane sve one namirnice cija distribucija nije regulisana po posebnim pravilima.Meni licno nikada nisu otvarali frizider,uglavnom se svodi na otvaranje i zatvaranje spoljnih vrata prikolice i cekiranja pasosa.


Vrh
   
PostPostano: 19 lip 2016 21:19 
Offline
trudi se
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2013 19:31
Postovi: 27
Gdje se u Zagrebu mogu napuniti plinske boce od 2, 3 kg? Koja je cijena punjenja i da li pune sve boce ili postoje neka pravila ?
Kolko je pametno kupovat bocu preko oglasnika ?


Vrh
   
PostPostano: 20 lip 2016 08:57 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Ja kupio kompozitnu plinsku prek oglasnika. Evo već 2 godine je imam i sve ok. Nisam je ni potrošio još.


Vrh
   
PostPostano: 20 lip 2016 09:59 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 20 lis 2009 20:09
Postovi: 201
Lokacija: Zagreb
aze je napisao/la:
Gdje se u Zagrebu mogu napuniti plinske boce od 2, 3 kg? Koja je cijena punjenja i da li pune sve boce ili postoje neka pravila ?
Kolko je pametno kupovat bocu preko oglasnika ?


Sve vrste boca koje nisu u standardnoj prodaji na benzinskim pumpama možete napuniti u Radničkoj Cesti 216. Radno vrijeme od pon. do petka od 08 do 12h. To je stara punionica plina iza Vipove zgrade na desnu stranu Radničke u smjeru juga, odmah iza one velike benzinske crpke. Pune sve kamp boce, svih proizvođača i navoja bez problema. Ja tamo idem uvjek obnoviti zalihu.

_________________
Ode ljeto ode ludilo!


Vrh
   
PostPostano: 20 lip 2016 11:19 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Mislim da ti boce puni i plinski centar zagreb tamo kod prečkog.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 20 lip 2016 13:22 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Statler je napisao/la:
Mislim da ti boce puni i plinski centar zagreb tamo kod prečkog.


nema više toga u Prečkom


Vrh
   
PostPostano: 18 srp 2016 11:08 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 13 ruj 2012 10:08
Postovi: 195
Lokacija: Zagreb
Samo da dodam... Ni onaj plinski centar na Samoborskoj, nedaleko Zagrebačke banke ne puni. A niti ona mala plinska stanica na Žitnjaku kod križanja Slavonske i Čulinečke (iako imaju male plinske boce u ponudi).


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 89 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan