Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 17:31.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 26 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 08 kol 2009 11:00 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 08 kol 2009 10:34
Postovi: 0
Autokamp Zadar je skoro u centru Zadra.
4 dana - 2 osobe+šator+auto - cca 800,00.

U kampu je dobroopremljen dućan, nije skup.
U kampu ima dosta hlada, puno strengera (što je okej-pristojni kamperi), jedino plaža je koma, nešto kao gradska plaža, krcat i bzv.
Kamp je više za prenoćiti, nije za duže .
Uredan je, uvijek topla voda, ima mjesta, do mora najviše 2-5 min..ali niš posebno.
Čuju se auti cijelo vrijeme, nema onog mirisa mora+borovine..i nije to-to.
e da, ima i vlakić turistički koji vozi do centra Zadra..zidine i to..(nesnosna gužva za mene)

ALi za par dana, je čisto okej..

slika


Vrh
   
 
PostPostano: 18 svi 2016 09:52 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Jel bio netko u zadnje vrijeme u Boriku? Jel ima kakvih promjena? :think:


Vrh
   
 
PostPostano: 18 svi 2016 10:10 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
bajki je napisao/la:
Jel bio netko u zadnje vrijeme u Boriku? Jel ima kakvih promjena? :think:


Bila ja moja sestra prošle godine tamo, u mobilnim kućicama. Ona, muž i troje klinaca, kaže da im je bilo ok, iako je njima jedina relacija bila kućica-plaža :).
Propitat ću ju malo više o kampu, pa ću složiti neku recenziju :icon_wink:

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
 
PostPostano: 18 svi 2016 10:50 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Ajde daj nešto svježije od ovoga što imamo. :handgestures-thumbup:


Vrh
   
 
PostPostano: 18 svi 2016 18:29 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 26 svi 2009 22:51
Postovi: 254
Proslo mjesec bio u kampu Borik. Po meni jedan od losijih kampova.


Vrh
   
 
PostPostano: 20 svi 2016 11:26 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Zašto jedan od lošijih? :think:


Vrh
   
 
PostPostano: 31 svi 2016 07:54 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
goga je napisao/la:
bajki je napisao/la:
Jel bio netko u zadnje vrijeme u Boriku? Jel ima kakvih promjena? :think:


Bila ja moja sestra prošle godine tamo, u mobilnim kućicama. Ona, muž i troje klinaca, kaže da im je bilo ok, iako je njima jedina relacija bila kućica-plaža :).
Propitat ću ju malo više o kampu, pa ću složiti neku recenziju :icon_wink:


Jel ima kakvih novosti po ovome. Obišao sam kamp ovaj vikend i jako me zanima šta ćeš reći, pa da idem rezervirati parcelu.

Kasnije stavim pokoju slikicu. Uglavnom kamp je još ovu sezonu ovakav, a za iduću ide u cijelu rekonstrukciju. Plan im je da dobiju četiri zvjezdice.


Vrh
   
 
PostPostano: 31 svi 2016 08:52 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
bajki je napisao/la:
goga je napisao/la:
bajki je napisao/la:
Jel bio netko u zadnje vrijeme u Boriku? Jel ima kakvih promjena? :think:


Bila ja moja sestra prošle godine tamo, u mobilnim kućicama. Ona, muž i troje klinaca, kaže da im je bilo ok, iako je njima jedina relacija bila kućica-plaža :).
Propitat ću ju malo više o kampu, pa ću složiti neku recenziju :icon_wink:


Jel ima kakvih novosti po ovome. Obišao sam kamp ovaj vikend i jako me zanima šta ćeš reći, pa da idem rezervirati parcelu.

Kasnije stavim pokoju slikicu. Uglavnom kamp je još ovu sezonu ovakav, a za iduću ide u cijelu rekonstrukciju. Plan im je da dobiju četiri zvjezdice.


Zaboravila sam da trebam ovo preispitat :doh: , čujem se danas sa sestrom, pa ću napisati...

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
 
PostPostano: 31 svi 2016 11:37 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
Evo šture informacije od prošlog ljeta,

Kako sam već rekla oni su bili u mobilnim kućicama, pa sanitarce nisu često koristili, ali kad god su išli bili su čisti i uredni, u kampu postoji restoran i klopa je dobra sa ok cijenama, ima dosta hladovine u kampu, grad je blizu. Oni su bili vrlo zadovoljni i vratili bi se ponovo tamo.

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
 
PostPostano: 31 svi 2016 12:57 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbup:

Viđeno ovaj vikend: restorana više nema, srušen je!

Za ostalo hvala! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
 
PostPostano: 31 svi 2016 19:13 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Friške fotke iz kampa:

Neparcelirani dio:

slika

slika

Parcelirani dio:

slika

slika

slika

slika

slika

Sanitarac:

slika

slika

slika

Plaža:

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
 
PostPostano: 01 lip 2016 08:02 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Izgleda sasvim solidno. Pogotovo ovaj parcelizirani dio.


Vrh
   
 
PostPostano: 01 lip 2016 08:30 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Meni je kamp OK. Nema nekih dodatnih sadržaja, ali nama to ni netreba.


Vrh
   
 
PostPostano: 01 lip 2016 08:46 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Tražim negdje nešto tu oko Zadra jer bi starcima otpeljao kamicu pa bi išli s Matijom jedno 2 tjedna sad u 7 mjesecu tako da mi se ovo čini sasvim solidno. Nagovorio sam ih da odu nakon skoro 30 godina na kampiranje. Zadnje im je bilo sa brakicom još 80-ih.


Vrh
   
 
PostPostano: 26 srp 2016 00:46 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Vidim da piše da ne primaju kućne ljubimce. Jel to baš jako strogo ili se možemo prošvercati? Navratili bi na 2-3 dana da obiđemo Zadar.


Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
 
PostPostano: 23 kol 2016 10:58 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Malo izvještaja o kampu nakon ljetovanja u njemu.

Parcele u kampu su dosta velike, čak i prevelike jer su se stranci obavezno gubili i po dvojica parkirali na jednu parcelu a da nisu ni shvatili da su na tuđoj parceli. Parcele u desnom dijelu kampa su u 100% hladu čak i prevelikom jer je tu totalni mrak koliko je gusta šuma. Najveći problem tih parcela je da u biti nisu za kampice i kampere, jer su jako dugačke a uske (staviš kampicu i ako tendu izbaciš do kraja kod susjeda si u praceli). Lijeve dio parcela je puno bolji, ali tu nemaš hlad preko cijelog dana na cijeloj parceli.
Sanitarci su "obnovljeni" prošle godine (stavljene nove pločice, nova stolarija, umivaonici, školjke, ali nisu mijenjane instalacije), pa izgledaju lijepo, ali su se sudoperi stalno štopali. Sanitarci su stalno čisti, uvijek ima papira za ruke, sapuna, WC papira, bez obzira bio vikend ili ne. Tople vode ima stalno bez obzira na gužvu.
Trgovina u kampu je dobro opremljena, cijene su nešto više nego u trgovačkim centrima, ali ništa strašno. u blizini kampa (cca 1 km) se nalaze Plodine, pa tko voli može tamo. Preko puta kampa se nalaze dvije pekare, pa peciva i ostaloga ima po izboru.
Plaža je šljunčana, a uz ogradu kampa se može biti i u hladu. U moru je u pličaku krupni kamen, a dalje je pijesak (ima i dio koji je za djecu i ne plivače gdje treba dosta daleko do dubokog).
U kampu je preko noći dosta mirno i bez buke, barem u lijevom dijelu gdje smo mi bili. Desni dio je možda malo bučniji jer se nalazi uz prometnicu.
Inače kamp je izgleda dobro zaklonjen od vjetra, jer iako je svugdje okolo puhalo i bilo nevrijeme, u kampu je to bilo dosta podnošljivo čak i u prvim redovima uz more, a gore višlje se vjetar nije ni osjetio.
Od dobrih strana bi istaknuo da postoji mjesto gdje možeš sam oprati auto bez dodatnog plaćanja, tako da je ove godine naš auto bio čak dva puta opran na moru. :)

U kampu nema nikakvih dodatnih sadržaja, osim betoniranog igrališta za nogomet.

Od lošijih strana naveo bi samo jedno mjesto za pražnjenje kemijskog WC-a i to u sanitarcu koji je najbliži recepciji tako da do njega ima dosta za hodanje, ako si smješten uz more. Loše je što nema neke kontrole ulaska u kamp sa strane plaže, pa sa plaže dolaze u WC i na tuširanje i oni koji nisu u kampu.
Također nekotroliraju dali netko loži vatru (a koja je zabranjena po njihovom pravilniku), tako da nju loži skoro svaki drugi gost i to naprave tolike lomače u najmanju ruku kao da će dva janjeta peći, a ne tri ćevapa!
U kampu je zabranjeno za pse i na moj upit na recepciji su rekli da je striktno zabranjeno, međutim poslije sam viđao pse po kampu i to njih dosta.

Inače u kampu je cijelo vrijeme bilo slobodnog mjesta u neparceliranom dijelu čak i u dobroj hladovini, a nerijetko se moglo naći i u parceliranom dijelu kampa.

Uglavnom mi smo zadovoljni ponuđenim, pogotovo ako se pogleda cijena (cca 200 kn + taksa), čak nam je to backup kamp za iduću sezonu ako neuspijemo rezervirati kamp iz plana "A".


Vrh
   
 
PostPostano: 23 kol 2016 13:09 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Super, dobro je znati. Baš sam tražio neki "bliži" kamp, a bližeg ZG od ovog nema da je na srednjem jadranu jer bi starci sa malim htjeli malo kampirati da se sjete svoje mladosti. Mogao bi ih onda tam odvesti pogotovo kad uzmem u obzir cijenu.
Plan A za slijedeću godinu za lipanj neka ti bude Grčka. :handgestures-thumbup:
Dugi dani, nema gužve, lijepo vrijeme. Pokupimo vas kod OS i šibamo dalje.


Vrh
   
 
PostPostano: 23 kol 2016 14:01 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Ako Karmela može dobiti GO u lipnju, tada se troše stari godišnji. :-??


Vrh
   
 
PostPostano: 23 kol 2016 18:12 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Eto, a mi zvali, žicali, slali Bajkija i ne daju pse i ne daju.
Drugi put upadamo, pa nek me otjeraju kad vide Tonkicu :P

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
 
PostPostano: 25 ožu 2018 21:34 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 16 svi 2016 22:32
Postovi: 68
Molim, ima li kakvih novosti za ovaj kamp?


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 26 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan