Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 22:36.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 10 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 25 svi 2017 13:54 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 06 stu 2016 16:27
Postovi: 38
Na nas upit dobili smo pismeni odgovor u kojem pise da nisu potrebne rezervacije.


Vrh
   
PostPostano: 25 svi 2017 14:41 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Mi smo prve godine tamo došli u 8 mjesecu i bilo je mjesta na izbor kakvo god želiš. Kakva im je cijena ne čudi me. Sve super, čisto uredno krasno ali ne dam 50 eura za noć. Za te novce imam malo lošiji kamp 2 dana.


Vrh
   
PostPostano: 26 svi 2017 09:20 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
dundino je napisao/la:
Mi smo prve godine tamo došli u 8 mjesecu i bilo je mjesta na izbor kakvo god želiš. Kakva im je cijena ne čudi me. Sve super, čisto uredno krasno ali ne dam 50 eura za noć. Za te novce imam malo lošiji kamp 2 dana.

:handgestures-thumbup:

Zrak i kupanje u moru su ( još uvijek) besplatni. Čini mi se da će i kampovi doživjeti sudbinu apartmana. Podizali su cijene do ( ponekad i preko) granice razuma. Za malo više novaca se može ( ako se rezervira i plati u siječnju, veljači) dobiti i hotelski smještaj! Onda se žale kako su im apartmani prazni veći dio ljeta?!

Ako kamp nudi obilje sadržaja, razumije se da to treba i platiti. Ali za malo hladovine i komadić zemlje i par kuna dnevno za struju i vodu tražiti 50€ stvarno nema smisla! :naughty:


Vrh
   
PostPostano: 30 svi 2017 08:15 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 06 stu 2016 16:27
Postovi: 38
Kažete da je taj kamp jezera preskup, pa onda koji kamp na tom pdručju možete preporučiti ?


Vrh
   
PostPostano: 31 svi 2017 07:30 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Pogledajte Slanicu! Nama je kamp odlican, pogotovo za satorase a cijenom je bio dosta ispod Jezera. Jedino negativno je plaza jer su ispred kampa same stijene pa ako to ne volis moras ici malo dalje na pjescane na kojima je dosta velika guzva. Osim toga sve 5!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 31 svi 2017 09:27 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
MoschuS je napisao/la:
Pogledajte Slanicu! Nama je kamp odlican, pogotovo za satorase a cijenom je bio dosta ispod Jezera. Jedino negativno je plaza jer su ispred kampa same stijene pa ako to ne volis moras ici malo dalje na pjescane na kojima je dosta velika guzva. Osim toga sve 5!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Na Slanici je pijesak u vodi, uz poneki kamen. Na plaži je prilično krupno kamenje, barem je tako bilo 2007. kada smo mi bili. Ako se nešto u međuvremenu promijenilo, ispravite me.

Koliko se sjećam ima malo dalje iza kampa jedna uvala sa šljunčanom plažom. Nije daleko.


Vrh
   
PostPostano: 31 svi 2017 12:48 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Uz sam kamp nije pijesak, nego stijene. Vjerojatno mislis na onu plazu prije kampa koje je pjescana ali je uzasna guzva.
Vidi se na siteu (zadnja slika) kako izgleda plaza uz kamp http://www.murter-slanica.hr


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2017 09:55 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Mislio sam ( ako se odnosi na mene), na plažu koja se nalazi iza kampa. Ne sjećam se točno koliko je udaljena, ali znam da smo se šetali do nje. Bio je kao neki otočić povezan s obalom, bilo je nekoliko barki ( čamaca) s jedne strane... Možda nekih 10 min. lagane šetnje iza kampa ili malo manje.


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2017 11:44 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Panonski mornar je napisao/la:
Mislio sam ( ako se odnosi na mene), na plažu koja se nalazi iza kampa. Ne sjećam se točno koliko je udaljena, ali znam da smo se šetali do nje. Bio je kao neki otočić povezan s obalom, bilo je nekoliko barki ( čamaca) s jedne strane... Možda nekih 10 min. lagane šetnje iza kampa ili malo manje.

To su Podvrske (ili Povrske, tako nesto) i tamo je OK ako nije guzva a guzva je uvijek :/
Frendovi su se tamo kupali davnih dana i kazu da je bilo super, mozda je bilo dobro i kada si ti bio, ali sada to izgleda kao da se kupas na prasnjavom parkiralistu jer mjesta ima malo, puno je ljudi i parkiranih auta, prasina se dize svaki cas itd. Uglavnom otisli smo par puta i odlucili da vise ne idemo. Izvan sezone je vjerojatno ok.


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2017 14:37 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Bili smo 2007. potkraj ljeta. Izgledalo je OK tada.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 10 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan