Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 16:31.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 17 lip 2017 20:35 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 18 pro 2016 21:15
Postovi: 24
E ovako, zanima me da li se za vrijeme ljetnih vrućina mijenja miris unutrašnjosti, konkretno me zanima drveni namještaj. Ubacio sam u Kangoo dva komada drvenog namještaja i ono što sam primjetio jeste da se osjeti malo jači miris drveta. Vratim ih nazad u kuću i evo nakon par sati što nisu bili u ugrijanom vozilu, ništa se ne osjeti. Isto tako, "osjete" se i ostali drveni dijelovi koji su i prije bili u vozilu, a već sam mjesec dana kampirao tijekom hladnog razdoblja i sve je bilo ok. Nije to toliko neugodan miris, ali mi svejedno smeta, jer sam se trudio da održim neutralan miris u vozilu. Kakvo je stanje sa vlasnicima pravih kampera, da li se pojave razno-razni mirisi u unutrašnjosti nakon što vozilo stoji na jakom suncu? :think:


Vrh
   
PostPostano: 17 lip 2017 23:23 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Da. Ja volim te mirise. Podsjećaju na putovanja i lijepe trenutke sa kamperom

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 18 lip 2017 23:50 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Danas gledam kako trepere zavjese u kamperu, a sve zatvoreno. Bilo je vjetrovito vrijeme. Jedino su svi prozori otvoreni "na zub". Uvjerio sam se kako se unutrašnjost može dobro proluftati iako se sve čini zatvoreno. Kada se zaista zatvori ( mada u kamperima krovni prozori imaju trajnu ventilaciju, ali je to puno manje nego kada su odškrinuti prozori), nema cirkulacije zraka i pojava mirisa je neizbježna! Sjetite se mirisa zraka u kući ili stanu kada budete par dana odsutni i pri povratku otvorite vrata i kročite unutra...


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan