Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 29 ožu 2024 01:55.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 71 post ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4
Autor/ica Poruka
PostPostano: 04 kol 2017 17:39 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Nama je ovo bio prvi kamp i kad su klinci bili mali bilo im je super u tom pličaku.
Prije 3 godine ih je pomela oluja i morali su srušiti dosta drveća, pa se sve malo ogolilo.
Inače ovo sa žetonima i nije loše jer se onda ne rasipa topla voda i bude za sve. Mi smo na Čikatu bili porrd sanitarca i vidjeli klince kak se glupiraju pod tuševima i onda dođeš u nema tople vode.
Kamp daje baš onoliko koliko plačaš i to je to

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 07 kol 2017 09:17 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Koliko para, toliko i muzike!
Nije isto slušati simfonijski orkestar i one man band. Ali nekada je i to dovoljno...


Vrh
   
PostPostano: 27 kol 2017 23:31 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 25 ruj 2016 03:07
Postovi: 29
Mi se bili vratili iz kampa čim je bura rashladila more. Parcela koju sam rezervirao ipak nije bila u hladu, što mi je pasalo jer sam umjesto struje koristio solarne čelije za frižider (koji je toliko hladio da su iz mlijeka ispadali komadi leda), tv, rasvjetu i radio. Koristio sam i lemilicu preko akumulatora za neke žice koje nisam stigao pripremiti doma, te pretvarač 12-220 za bušilicu. Da, "aktivan" odmor uz alat... Naletio sam u Pevecu na akciji na vreče 15 litara za grijanje vode po 10 kn, pa uzeo odmah 5 komada. Voda se toliko ugrije na suncu da se treba mješati sa hladnom. Tako da sam sabotirao toplu vodu za 5 kuna. Tuševi na plaži čak mi se i ne čine hladni kako inače znaju bit. Na plaži su neki kemijski WC-i, nisam bio unutra ali sam po faci sina i žene zaključio da su samo za najhitniju nevolju. Ispred ulaza u sanitarije ima tuš kabina sa hladnom vodom, pa sam si tamo objesio svoju vreču sa toplom vodom... Inače ima besplatne tople vode na lavaboima, sudoperima za pranje suđa i mjestima za pranje veša. Sreća pa sam ponio drvenu nadstrešnicu za hladovinu pa se dalo živit na parceli bez hlada. Pličak je pasao mom sinu od 6 godina koji još nije potpuno proplivao, a meni je pasalo skakanje sa mula u dublju vodu. Vidio sam tamo da i domaći mještani dolaze skakat sa mula na neregistriranim tomosima, pa ću si tako i ja nabavit neki moped bez papira za nagodinu jer mi se ne da hodati po vručini od vrha kampa do mula i nazad. Na plaži ima samo jedno drvo sa hladovinom, bez slobodnih mjesta, pa odmah nakon kupanja natrag na parcelu. Ne znam zašto svi prigovaraju za zidić između plaže i mora, nama nije smetao. Iznenadio sam se što je bilo dosta gostiju našeg govornog područja, pa se sin imao sa kime igrati. Uspio se doduše nekako skompati i sa nekim mađarima. Dobro je što postoji u kampu nekakvo igralište gdje se djeca skupljaju. Do Plodina ima nekih 5 km autom i to glatke vožnje bez zastoja. U Plodinama kaos, roba poslagana po podu između polica pa se zbog gužve gotovo nemoguće probiti kolicima. Ali ima ok ponudu pa smo jednom dnevno tamo išli u nabavu. Komaraca nije bilo toliko da bi nešto smetali. Zapravo mi je sve bilo kako sam si planirao, osim bure koja je rashladila more prije nego smo se planirali vratiti.


Vrh
   
PostPostano: 28 stu 2017 14:31 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 28 stu 2017 14:26
Postovi: 1
Kamp Dalmacija Privlaka u zatvaranju? Do 15.01. 2018 je potrebno da se isprazni. Zna netko više?


Vrh
   
PostPostano: 28 stu 2017 21:56 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 28 stu 2017 21:52
Postovi: 1
Prodali so ga :crying-yellow: tamo nece vec biti camp, zato moramo pausalisti sve pospraviti.


Vrh
   
PostPostano: 29 stu 2017 08:22 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Šteta!


Vrh
   
PostPostano: 30 stu 2017 16:57 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 stu 2017 19:48
Postovi: 7
Upravo sam taj kamp odabrao za svoje prvo kampiranje u ljetu 2018, a on se prodaje.
Kakva šteta, prema komentarima i slikama kampa, nekako me se činio best buy!


Vrh
   
PostPostano: 10 kol 2018 22:41 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 11 kol 2013 18:19
Postovi: 35
Na brzaka samo....kamp ipak nije prodan, ali i dalje postoji mogucnost da ce se prodat. Zbog najavlhene prodaje zuta zona gotovo prazna tj. dio gdje su bili pausalci. Ostatak kampa poluprazan, a odlicnih parcela ko u prici. Mi smo silom prilika opet zavrsili tu, ulovili parcelu gotovo na plazi u debelom hladu. Inace kamp je pao skroz, ducan zatvoren, sadrzaja nikakvih,...bas se vidi da se ceka nova ponuda i gotovo. Nana doduse to odgovara jer nam najvise trebaju hlad, blizina mora i mir tako da odmaramo i uzivamo. Da, novi veliki Tommy preko puta, cijene skroz ok. Pozdrav svima


Vrh
   
PostPostano: 28 srp 2020 09:03 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 11 kol 2013 18:19
Postovi: 35
2020 update:
Kamp nije prodan nego je produžena koncesija ali je u kamp dosta uloženo i ima tri zvjezdice prema adaku. Sanitarni čvor renoviran i tuševi više nisu na naplatu. Plaža uređena šetnica i dodani suncobrani. vrlo jeftino se može boraviti u prvom redu do mora s obzirom na cijene u ostalim kampovima. Zbog korona situacije trećina kampa popunjena. sam kamp i dalje nema nikakvih sadržaja međutim vrlo blizu su i veliki dućan i restoran.


Vrh
   
PostPostano: 28 srp 2020 14:45 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Zanimljivo! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 04 kol 2021 14:11 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 11 kol 2013 18:19
Postovi: 35
Hi, mi opet tu...
Što reći, kamp je ove godine još lošiji tj ne ulaže se u neki napredak, sadržaje i sl. Primjerice sad se u WC ulazi narukvicama kojima otvarati rolo ogradu. Ne znam čemu to jer taj WC ionako nitko ne koristi osim gostiju kampa. S druge strane, iz nekog razloga uopće ne stavljaju WC papir, sapun samo 1 za cijeli ženski WC. Sapunjare prazne, djelomično portgane. Cijeli kamp samo 6 tuševa za ženske, topla voda rijetko ( na pranju suđa gotovo nikad), možete misliti koliko se čeka.
Puno paušalaca, uglavnom Slovenija i Mađarska. Slovenci dosta glasni, ne poštuju granice parcela...
Ima dosta mobilnih kućica.
Tuš na plaži sad na kovanice od 2 kn.
Za ono što nudi, cijene bi svakako trebale biti niže.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 71 post ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan