Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 15:06.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 223 posta ]  Stranica Prethodna 1 ... 8 9 10 11 12 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 07 srp 2017 12:13 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
master222 je napisao/la:
Mornaru mene više zanima ukupan dojam gđe. Koliko sam shvatio ona nije baš za kampiranje. Ili se varam?

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Na prvu je bilo kao i u onom vicu kada su amerikanke pitali bi li spavale s predsjednikom Clintonom. Uobičajen je odgovor bio: "Never again!"
Tako i moja žena. Ali, naviknut će se. Nadam se. Zna s kim ima posla...

Inače, ona je glas razuma u našoj obitelji. Ja se više vodim emocijama.

Kad odemo u neki kamp sa šljunčanom plažom gdje ste tako blizu mora da treba zatvoriti prozor da vam riba ne uskoči u kamper, bit će bolje. Ove plaže ispod Čikata zaista nisu za poželjeti!


Vrh
   
PostPostano: 07 srp 2017 16:50 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 12 lip 2013 13:23
Postovi: 324
Kako kome. Po šljunku se ne da hodat a pijesak s prvom gužvicom postaje blato.

_________________
Super zabava za kućne vozače - http://superauti.com


Vrh
   
PostPostano: 07 srp 2017 21:51 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Meni su podbiokovske plaže mjerilo. Još da nije gužva na njima...


Vrh
   
PostPostano: 08 srp 2017 09:01 
Offline
iskusni kampist
Avatar

Pridružen/a: 11 ruj 2014 12:08
Postovi: 315
Lokacija: Zagreb
Panonski mornar je napisao/la:
Vidio sam zeleni šator na "našem" mjestu. Baš sam mislio kako su se Asterix i njegovi smjestili... Znači, nisu bili oni?
Mi smo u nedjelju zaplovili preko Srakana i Unija do Suska. Kakav bi to mornar ja bio da se nisam, barem malo, otisnuo od kraja?!



Sorry na pomutnji koju sam napravila sa nickom, Asterix je žensko :).
Orijentirali smo se prema kamperu sa od mornara, no u subotu popodne ste očito već bili otišli, a druge znakove prepoznavanja nisam imala :(. Nema veze, bit će još prilike :)

Mi smo na Čikatu bili samo za vikend na punjenju baterija i super smo se proveli. Bilo nam je toliko dobro da smo odlučili tu provesti godišnji 2018. Lošinj je super otok za aktivne, a njegova južna strana ima divne plaže, što je savršeno za nas sa kajakom.
Svima koji su još tamo, ugodan provod želim :)

_________________
collect moments, not things


Vrh
   
PostPostano: 08 srp 2017 11:20 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Sorry, Asterix( -ina)! :bow-blue:
Mi smo izašli iz kampa u subotu malo iza podne, ali je kamper do predvečer bio na parkingu uz sami ulaz ( rampa) u kamp, a mi na bazenima i toboganima.
Znate kako to ide, zadnji dan je najslađe...

Inače, bili smo odmah blizu ulaza, kako sam napisao: Ako ste stojeći pred recepcijom pogledali nalijevo, mogli ste nas vidjeti.
Do neke druge prilike... :greetings-wavingyellow:


Vrh
   
PostPostano: 08 srp 2017 12:20 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Eto i ki stiglu doma sa rasturenim alternatorom na kamperu. Joxy nas ponovno nije ostavio na cjedilu.
Lošinj je idealan za planinarenje, bicikl i šetnje. I to sam maksimalno iskoristio.
Smjestili smo se u donji reduz more, parcela s55. U početku je bilo puno vjetra, ali kasnije je bilo ok. U gornjem dijelu je bio dosta težak zrak, dok je kod nas uvijek malo pirkalo. Čak nam je bilo i hladnjikavo. Za spavanje odlično. Ne sjećam se kada sam zadnji put spavao do 9-10 sati.
Sve u svemu zadovoljni i vratit ćemo se za jedno 10tak godina. Sada je na redu opet jug

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 08 kol 2017 09:57 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2017 13:00
Postovi: 101
U planu nam je oko 20.8. posjetiti kamp Čikat na nekih 7 noći.
Molim "starosjedioce" i iskusne preporuku u koji dio kampa da krenemo tražiti mjesto u što većem hladu?
Čuli smo se sa kampom i kažu da su sve parcele rezervirane u tom terminu, pa nam ostaje neparcelizirani dio što je i bolje jer mi se njihove parcele čine malene za Montanu :think:


Vrh
   
PostPostano: 08 kol 2017 10:16 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Taj vam je dio odmah desno iza ulaza. Hlada ima i nema, kako gdje. Većinom nije potpuni hlad, nego vas obasja sunce u nekom dijelu dana. Nemojte (pre)blizu WC-a i praonica posuđa, a ni predaleko. Blizu vam je ulaz u aquapark, a do plaže se treba prošetati. Vidio sam dublje u kampu iza aquaparka jedan dio gdje je zaista robinzonski ugođaj. Ima ljudi koji i to vole, mada mislim da ima boljih mjesta za kampiranje od toga i izvan kampova.

Kada dođete na teren, sve će vam biti puno jasnije nego kada gledate u plan kampa. Naći ćete nešto po svojoj mjeri, sigurno. :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 08 kol 2017 19:18 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2017 13:00
Postovi: 101
Hvala ti. Toplo se nadamo da će nas dočekati dobar plac :icon_wink:


Vrh
   
PostPostano: 09 kol 2017 07:18 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
dio odmah iza recepcije je puno ravniji nego dio iza aquaparka pa desno... što je vana sa šatorom dosta bitan podatak...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 09 kol 2017 23:59 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 13 ožu 2017 22:47
Postovi: 41
Mi smo se nedavno vratili nakon 14 dana u neparceliranom dijelu i mogu potvrditi što su Panonski mornar i Statler napisali. Mi smo bili iza aquaparka i radije bismo bili u dijelu bliže recepciji. Još jedno što mogu dodati je da sanitarije broj 7 (koje će vam biti najbliže ako budete iza aquaparka) pokrivaju preveliko područje tj. rade preko svog kapaciteta. To sa sobom ne povlači manju čistoću jer zaposleni čiste te sanitarije po cijeli dan, skoro bez prestanka, ali su veoma česte gužve i redovi. S druge strane ako budete bliže recepciji vjerojatno ćete koristiti sanitarije broj 4 koje se mogu na trenutke činiti neurednije (tragovi blata i toalet papir po podu) ali su mnogo manje gužve i meni ih je bilo ugodnije koristiti.


Vrh
   
PostPostano: 11 kol 2017 13:20 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2017 13:00
Postovi: 101
Hvala na uputama. Sada je skoro 100% da smo 20tog u Čikatu, a nadamo se i mjestu za šator :)


Vrh
   
PostPostano: 11 kol 2017 13:36 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 22 srp 2016 11:02
Postovi: 69
Stefano, obavezno provijeri telefonom prije puta.
Ja jucer zvao, slobodnog imaju samo na neparceliranom bez struje.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 11 kol 2017 14:40 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2017 13:00
Postovi: 101
23-D je napisao/la:
Stefano, obavezno provijeri telefonom prije puta.
Ja jucer zvao, slobodnog imaju samo na neparceliranom bez struje.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk


Budemo, hvala.
Zvao sam i ja. Rekli su da svakako provjerimo dan prije, a nadam se da će netko krenuti prema doma i osloboditi nam plac :handgestures-fingerscrossed:


Vrh
   
PostPostano: 04 srp 2019 21:03 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2017 13:00
Postovi: 101
Pozdrav iz Čikata

slika
cheetah boy names


Vrh
   
PostPostano: 05 srp 2019 08:43 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbup:

Jesu završili radove do kraja? Prije 15 dana čikat je bio veliko gradilište!


Vrh
   
PostPostano: 05 srp 2019 21:49 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2017 13:00
Postovi: 101
Završili su sve, što god da su radili.
Stigli smo u srijedu dopodne i jedino što sam vidio od radova je postavljanje dekorativnih panela na ventilaciju hotela. Kako imamo psa, prokrstarilu smo cijeli kamp i ja jednostavno nemam riječi zamjerke ni na kaj.
Na recepciji stvarno ljubazno osoblje. Odmah su nam ponudili prijevoz e-autom do parcele koju smo rezervirali (PM27), da vidimo sviđa li nam se ili bi mijenjali. Vozač odličnih komunikacijskih vještina.
Parcela uređena kao da sam si sam doma vrt uredio. Sanitarni čvorovi s glazbenom podlogom i reklamnim TV panoima, čistoća kampa besprijekoran. Apsolutno ne možemo naći i jednu zamjerku.
Plaža, more, šetnice, okolni sadržaji... Predobro!!!


Vrh
   
PostPostano: 06 srp 2019 15:46 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
Zamjerka Cikatu moze eventualno ici jedino na cijenu :))


Vrh
   
PostPostano: 10 srp 2019 14:59 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Lei, obzirom na uloženo dobiveno - čak ni na cijenu. Sanitarci su svi novi, ne obnovljeni već novoizgrađeni... Čisti 24 sata na dan, sa tetama čistačicama nonstop unutra. Parcele su ogromne i na većinu njih smjestilo bi se po duplo. Koliko god to bio veliki kamp nikada nema gužve na plaži. A šetnice, zrak i ostalo je samo dodatni bonus.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 11 srp 2019 08:48 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Još da nema trajekta na kojem izgubiš par dana kampa...... bilo bi savršeno. Iako nema neka plaže u Čikatu. Ona mala uvala je za niš, a one stijene bezveze. Bar po mom ukusu.
Ali za neki aktivniji godišnji Lošinj je zakon.
Sanitarci perfektni.
Recepcija ostala iz 84-te.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 223 posta ]  Stranica Prethodna 1 ... 8 9 10 11 12 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan