Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 20:20.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 153 posta ]  Stranica Prethodna 1 ... 4 5 6 7 8
Autor/ica Poruka
PostPostano: 02 lis 2017 13:23 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Da neulazim u detalje, to ti je "pametni" punjač i na njemu smiješ imati akumulator spojen cijelu zimu, bez da nešto bude akumulatoru, čak je to bolje za akumulator nego da samo stoji!


Vrh
   
PostPostano: 02 lis 2017 16:16 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Pa necete valjda kupovati taj punjac za siromasne?? :D
Btw cuo sam samo pohvale za doticni na auto forumima tako da bi tebali biti zadovoljni.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 02 lis 2017 19:03 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
bajki je napisao/la:
Da neulazim u detalje, to ti je "pametni" punjač i na njemu smiješ imati akumulator spojen cijelu zimu, bez da nešto bude akumulatoru, čak je to bolje za akumulator nego da samo stoji!


Ma treba nam kad smo na kampiranju, za nadopuniti akumulator moovera, kad ih kupimo =)) i za nedaj Bože praznog akumulatora u autu.

Za "kod kuće" imamo neko čudo staro 100 godina i veliko kao prijenosni frižider :) al puni sve, od kamiona do traktora i auta :) samo nešto baš i nije mobilan :)

Već slažem narudžbu za Lidl :)

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 02 lis 2017 19:07 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
MoschuS je napisao/la:
Pa necete valjda kupovati taj punjac za siromasne?? :D
Btw cuo sam samo pohvale za doticni na auto forumima tako da bi tebali biti zadovoljni.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk



Lidlići smo od glave do pete :) a i naša Adria, također

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 03 lis 2017 06:54 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Mi smo isto "lidlići"... i ne sramimo se nimalo! Čak dapače, kad realno pogledam hrpu stvari imam iz Lidla koju koristimo kao kamp opremu: ceradu preko auta, tronošci dok je kampica garažirana, 2t dizalicu za pomoć pri postavi kampice u garaži, 20V akubušilicu za dizanje/spuštanje nogica u kampu, baterijsku LED lampu, univerzalnu podlogu za predšator, produžne kabele i ne mogu se svega ni sjetiti što smo tamo kupili i uklopili u naš prikoličarski set-up...

A što se tiče Lidla i zadnjeg kupljenog komada "kvazi-kamperske" opreme - univerzalna podloga za predšator ima evo već 25 dana kampiranja i odlična se pokazala... evo i prošli vikend... za sada nikakvih oštećenja nema na sebi, a pere se po povratku u vešmašini jer je mala...

jedino negativno iskustvo imao sam s onim rastezljivim karnisterom plastičnim jer je pukao po šavu gdje se razvlači već prvih dana korištenja, te solarnim tušem kad mi je ručka ostala u ruci dok sam ga natočio s vodom... kupio sam ih istog dana na nekom poniženju - zadnji artikli... a tako su zajedno u par dana i raspali se...

ps. na kraju balade, eto mislim da ću i ja po taj punjač kako bi mi čuvao akumulator na skuteru.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 03 lis 2017 07:48 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
goga je napisao/la:
bajki je napisao/la:
Da neulazim u detalje, to ti je "pametni" punjač i na njemu smiješ imati akumulator spojen cijelu zimu, bez da nešto bude akumulatoru, čak je to bolje za akumulator nego da samo stoji!


Ma treba nam kad smo na kampiranju, za nadopuniti akumulator moovera, kad ih kupimo =)) i za nedaj Bože praznog akumulatora u autu.

Za "kod kuće" imamo neko čudo staro 100 godina i veliko kao prijenosni frižider :) al puni sve, od kamiona do traktora i auta :) samo nešto baš i nije mobilan :)

Već slažem narudžbu za Lidl :)


Ovaj ti je "pet" puta bolji od onog kojim puniš akumulatore auta, kamiona, traktora, bolji je za akumulator i u buduće puni sa novim! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 03 lis 2017 08:32 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 26 svi 2009 22:51
Postovi: 254
Iako ste ga već nahvalili i ja mogu reći samo pozitivne stvari. Koristim ga za cijelogodišnje punjnje akumulatora za movere i zaista se dobar pokazao. Jedino što me smeta, (ne znam da li tako radi i višestruko skuplji CTEK) je da kad se s prikolicom odspojim s napona te se ponovo spojim, moram ga fizički aktivirati jer punjač u suprotnom ostaje na stand by modu i ne puni akumulator. Taj elektronski punjač samo dopunjuje i ne može ga prepuniti te samim time i pregrijati akumulator i isto tako ne može se koristiti za pokretanje 12V-nih uređaja.


Vrh
   
PostPostano: 03 lis 2017 08:46 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
goga je napisao/la:
MoschuS je napisao/la:
Pa necete valjda kupovati taj punjac za siromasne?? :D
Btw cuo sam samo pohvale za doticni na auto forumima tako da bi tebali biti zadovoljni.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk



Lidlići smo od glave do pete :) a i naša Adria, također



Mi isto lidlići.


Vrh
   
PostPostano: 03 lis 2017 09:02 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Gac je napisao/la:
Iako ste ga već nahvalili i ja mogu reći samo pozitivne stvari. Koristim ga za cijelogodišnje punjnje akumulatora za movere i zaista se dobar pokazao. Jedino što me smeta, (ne znam da li tako radi i višestruko skuplji CTEK) je da kad se s prikolicom odspojim s napona te se ponovo spojim, moram ga fizički aktivirati jer punjač u suprotnom ostaje na stand by modu i ne puni akumulator. Taj elektronski punjač samo dopunjuje i ne može ga prepuniti te samim time i pregrijati akumulator i isto tako ne može se koristiti za pokretanje 12V-nih uređaja.


Tako bi trebali svi tako, jer on nepušta napon na izlazu ako nestane napona, to je u biti kao dodatna zaštita.


Vrh
   
PostPostano: 03 lis 2017 13:00 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
moj prastari punjač pušta napon non-stop... pa samim time pogoni mi i ražanj na pečenjari, a i prije je gonio prijenosni frižider dok nisam dobavio originalni ispravljač za njega...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 10 sij 2018 22:51 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Lidl od sutra.... vrhunska bušilica kome se ne šarafaju nogice na prikolici ručno...

https://www.lidl.hr/hr/ponude.htm?articleId=3795

slika

i punjač akumulatora sa čuvarom...

https://www.lidl.hr/hr/ponude.htm?articleId=3785

slika

a ni ovo nije loše... termo šalica...

https://www.lidl.hr/hr/ponude.htm?articleId=3790

slika

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 04 tra 2019 08:57 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
Od danas u Lidlu nešto od kamp opreme za friške u ovom sportu; npr. 5cm samonapuhavajuća podloga...

https://www.lidl.hr/hr/ponude.htm?id=1221

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
PostPostano: 23 tra 2019 12:54 
Offline
trudi se
Avatar

Pridružen/a: 09 tra 2014 15:51
Postovi: 25
Danas stol sa 4 stolice na akciji za 300kn.
Naručili smo isti takav McKinley, no ovaj je djeci bio zanimljiv jer ima življe boje, pa smo išli najprije njega pogledati.
Stol je OK, ali nekako smo ipak produžili u Intersport po McKinleya - površina mu je nešto glađa, ovaj iz lidla je lagano hrapaviji.
Prodavačica u Intersportu je rekla kako je njihov ipak kvalitetniji, ali mislim da nije tolika razlika (Lidlov je lakši za 300g i ima dvije ručke za nošenje umjesto jedne, sve drugo izgleda isto).


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 153 posta ]  Stranica Prethodna 1 ... 4 5 6 7 8

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan