Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 13:21.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 415 postova ]  Stranica Prethodna 1 ... 17 18 19 20 21 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 03 ruj 2017 10:21 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2017 13:00
Postovi: 101
I to sam zaboravio spomenuti :icon_wink:
-zadržava grane koje padaju na šator :obscene-drinkingcheers:

Jesi uspio to sanirati i kaj si koristio?


Vrh
   
PostPostano: 03 ruj 2017 13:33 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Koristili smo Tanacious Tape i cini mi se da je super! Padala nam je samo mala kisa tako da ne znam kako ce se ponasati kada bude potop ali po reviewima je stvar odlicna. U svakom slucaju mislim da bi svaki satoras trebao imao rolu toga negdje pri ruci, nkada ne znas sta se moze dogoditi ;)

http://outdoor.mcnett.eu/outdoor/tenacious-tape/

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 03 ruj 2017 20:09 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2017 13:00
Postovi: 101
Hvala
Naruceno, zlu ne trebalo!


Vrh
   
PostPostano: 26 ruj 2017 15:18 
Offline
trudi se
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2016 14:07
Postovi: 34
ako netko nešto treba imaju akciju 3 dana besplatne dostave koja kod njih nije mala
https://www.campingworld.co.uk/en/Campi ... PageID=266


Vrh
   
PostPostano: 30 pro 2017 18:14 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2017 13:00
Postovi: 101
Zadnje kampiranje OG.
Pozdrav iz Vrsara :-)
Sretna 2018

slika

slika


Vrh
   
PostPostano: 31 pro 2017 10:53 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Svaka čast!
Sretna ti nova 2018. :bow-blue:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 31 pro 2017 12:06 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2017 13:00
Postovi: 101
Vani 6°C, a u Montani ugodnih 22° u visini stola.
Pivica je u frižideru i sve je spremno za doček :obscene-drinkingcheers:

slika

Noć je protekla u spavanju bez smrzavanja
. Obožavam Montanu :banana-dance:


Vrh
   
PostPostano: 31 pro 2017 18:46 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 22 pro 2017 21:58
Postovi: 5
ekipa sretna nova 2018 g :-)

u http://www.mixi-caravaning.si ima snizenje do 35% na outwell satore iz 2017 g. do isteka zaliha


Vrh
   
PostPostano: 01 sij 2018 10:17 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Stefano, svaka čast! :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue:

Čisto informativno, čime griješ šator?


Vrh
   
PostPostano: 01 sij 2018 21:30 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2017 13:00
Postovi: 101
Decki, nije ovo neki ekstremni poduhvat.
Parcela je zasticena od vjetra, a vanjske temperature od 4-12°
Stvarno nam je fora ovo. Em zbog doceka oko logorske vatre, em kaj mozes obici okolne sadrzaje, a da ne poludis od vrucine. Namjeravamo jos kampiranja do kraja 3mj.
U satoru grije Outwell Fuji grijalica iznad stola sa 800W (moze i 1500W ali nismo trebali) i keramicki kalorifer iz Bauhausa za 200kn koji je na 2 deklariran 1800W ali stalno radi na 1.
Spavamo u piđamama i Outwell vreci Constellation Lux Double.
Predobro!!!


Vrh
   
PostPostano: 02 sij 2018 00:26 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 12 lip 2013 13:23
Postovi: 324
boky_ je napisao/la:
snizenje do 35% na outwell satore iz 2017 g. do isteka


Kasnim. :(
Jedan Daytona Air bi pasao s tim popustom.

Svima sve najbolje u 2018.!

_________________
Super zabava za kućne vozače - http://superauti.com


Vrh
   
PostPostano: 08 sij 2018 09:43 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 08 sij 2018 09:28
Postovi: 2
Pozdrav društvo,

nekoliko pitanja od strane totalnog početnika. Već dugo vremena me privlači kampiranje u šatoru, ali sada sam se nekako odlučio I tu želju ispuniti. Dosta sam čitao forum i općenito internet i shvatio da su outwell šatori skupi, ali i kvalitetni. Nekako je odluka pala na kupnju te marke. E sad, nas je četvero u obitelji, supruga, ja i dvoje male djece. Znači, šator za 4, ali volimo komfor, a i imali bi povremene posjetitelje. Ono što ne razumijem, čemu tolika razlika u cijeni između njihovih premium linije šatora i smart air. U kojem smjeru uložiti. Mene nekako najviše privlači Greycliff 7sact, ali cijenom je pristupačniji Vermont xlp na koji nekako najviše naginjem. Ono šta ne znam, da li je to pre veliki šator za naše kampove? Tipa Slapić? Da li bi mogao imati problema sa dimenzijama? Možda neki hint i pomoć su uvijek dobrodošli.

Poslano sa mog SM-G928F koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 08 sij 2018 11:08 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2017 13:00
Postovi: 101
Bok
Imam nesto iskustva pa cu odgovoriti prije gurua.
Supruga i ja imamo Montanu 5P. prosle godine smo kampirali u Biogradu, Slapicu par puta i Vrsaru. Da i ovaj sator je poveci za vecinu nasih kampova i parcela u njima. Da, stane u svaki kamp ali treba imati srece naci slobodno dovoljno veliko mjesto. Satori koje ti navodis su prilicno veci od nasega i nema bas puno parcela za njih, pogotovo u sezoni i ravnih parcela. Na "grbavoj" parceli nije fora imati sator. OG planiramo uzeti i awning za 5P, ali to nam iskljucivo treba za hladnije mjesece i boravke na otvorenom duze od 20 dana, a ne za ljetnu sezonu kod nas na moru cca 10 dana.
S druge strane, mi smo sator uzimali ne samo zbog sezone i vrucih mjeseci, vec za cijelu godinu, pa Montana 5P nije prevelika kada u nju smjestimo sav namjestaj i "zimujemo". Drugo je u ljetnim mjesecima kad ti sator treba vecinom samo za spavanje, a sav zivot i kuhinja se odvijaju vani pod zasebnom strehom, pa je mozda bolje da planirate uzeti nesto razdvojeno. Tipa sator za max5 osoba + neku sjenicu/tendu...
Mi imamo Colemanov Event Dome 3,65x3,65 pod kojim je ljeti odlično i neusporedivo bolje provesti dan nego u šatoru, osim ako si u dubokom hladu.
Imamo 3 satora od kojih je jedan Outwell i da, Outwel stvarno vrijedi svake ulozene kune. Bezbroj detalja koji zivot cine laksim i ne zivciraju pri svakom dodiru. Top klasa satora.

Sretno u slatkim mukama odabira satora :icon_wink:


Vrh
   
PostPostano: 22 ožu 2018 13:32 
Offline
iskusni kampist
Avatar

Pridružen/a: 11 ruj 2014 12:08
Postovi: 315
Lokacija: Zagreb
samo da vam javim da u Iglu sportu trenutno daju do 35% popusta na Outwell šatore

_________________
collect moments, not things


Vrh
   
PostPostano: 29 ožu 2018 12:14 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 29 ožu 2018 12:05
Postovi: 4
Upravo škicam kod njih Nevadu 4 :)
Kao totalni početnik u kampiranju, istraživanjem sam naletjela na ovu stranicu, čitam vaše komentare i odlučila se na ovaj šator. Pretpostavljam da je dovoljan za 4-članu obitelj.
Znam da ima na prethodnim stranicama svih savjeta i prijedloga, ali svaki vaš prijedlog je dobrodošao. Tako da očekujte svakakva pitanja s moje strane.


Vrh
   
PostPostano: 29 ožu 2018 13:30 
Offline
trudi se
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2016 14:07
Postovi: 34
Tashana je napisao/la:
Upravo škicam kod njih Nevadu 4 :)
Kao totalni početnik u kampiranju, istraživanjem sam naletjela na ovu stranicu, čitam vaše komentare i odlučila se na ovaj šator. Pretpostavljam da je dovoljan za 4-članu obitelj.
Znam da ima na prethodnim stranicama svih savjeta i prijedloga, ali svaki vaš prijedlog je dobrodošao. Tako da očekujte svakakva pitanja s moje strane.



ja imam NEVADA 5 i šator je savršen, i mislim da je bolje za 4 osobe uzeti šator koje je deklariran za jednu osobu više, znači NEVADA 5!


Vrh
   
PostPostano: 29 ožu 2018 19:32 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Nas je troje i imamo Covington 4 koji je po mjerama identican Nevadi i to nam je taman. Nekakvo pravilo je da se kupuje sator za osobu vise jer proizvodjaci cesto racunaju 60cm po osobi za spavanje a to je malo. Nije da necete stati unutra ali biti ce guzva pogotovo ako koji dan pada k8sa pa morate biti unutra ;)
Imate iduci vikend izlozene satore i akciju na neke modele u Mixi Caravaningu u Slo pa bacite oko! Na zalost nase cijene i uz akcije su najcesce nepovoljne kad se usporede sa cijenama iz vana.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 30 ožu 2018 12:38 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 29 ožu 2018 12:05
Postovi: 4
Tako sam i mislila čitajući prethodne postove, ali ovi u dućanima sa opremom su me uvjeravali da je ovaj za 4 dovoljan pošto je dijete od 2 godine i kao ne treba puno mjesta (iako znamo da njima ni krevet od 2 m nije dovoljan kad se počnu gnijezditi), te da s manjim šatorom se lakše smjestiti na parceli. Iskreno još nisam pogledala dimenzije i jednog i drugog.
Kako sam navela na početku, mi smo totalni početnici tako da trebamo kompletnu opremu, a zahvaljujući standardima pomaže jedino kartica na 10000000 rata što jedino kod nas prolazi ali ne i vani...
Vidjela sam da se u West Gateu od 24.-27.05.2018. održava sajam gdje će između svega nalaziti i kamping oprema, pa sad ne znam da li da pričekamo do tada i da li će biti kakve akcije, ili da sad ubodemo ovaj šator, a za ostalo pričekamo do tada. Da li je tko bio prošle godine?


Vrh
   
PostPostano: 30 ožu 2018 13:38 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
nije ga bilo prošle godine, a ni ove godine to neće biti ništra specijalno, bar ne po nas kampiste...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 30 ožu 2018 17:00 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Ovo za velicinu satora je istina, sa velikim je problem naci mjesto pogotovo ako se ne rezervira parcela. Klinci za cas narastu, nije da sator kupujete za jednu ili dvije sezone.
Pogledajte Nevadu MP, po meni je to super mjera za cetveroclanu obitelj a sator je popularan i moze ih se uloviti na akcijama. Pogledajte malo u Slo, oglase i ducane (recimo Merkur) jer su oni puuuuno ispred nas sto se tice kampiranja.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 415 postova ]  Stranica Prethodna 1 ... 17 18 19 20 21 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan