Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 14:48.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 15 svi 2018 17:25 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 14 svi 2018 14:59
Postovi: 9
Pozdrav svima na forumu.Muž i ja smo skroz novi u ovim vodama i ovaj forum nam je bio od velike pomoći prilikom odlučivanja na ovaj vid ljetovanja.Za svoje prvo,probno kampiranje odabrali smo Stoju.Obzirom da nemamo baš puno iskustva moja recenzija nije baš najrelevantnija :icon_wink: Kampirali smo 4 dana početkom ovog mjeseca,i temperature su nam bile prave ljetne,a palo je i neko kupanje :) Sam kamp nalazi se na poluotoku Stoja i prilično je dobro pošumljen,i to uglavnom borovima.Postoji dio na kojem je totalna pržiona i tamo su uglavnom smješteni kamperi.U kampu postoji market koji je jako loše opskrbljen a cijene su boli glava..npr.tekući Vindijin jogurt od litre košta 18 kn,karlovačko Q-pack 30 kn.Također u kampu ima restoran i fast food sa sasvim pristojnim cijenama(hamburger 22 kn).U restoranu je svaku večer živa glazba,a obzirom da smo bili smješteni blizu restorana svaku smo večer uživali :) Do Pule ima 3 km tako da se opskrba namirnicama može obaviti tamo.Sanitarni čvorovi su stvarno čisti,i čak sada u predsezoni spremačice su non-stop tamo.U kampu postoji pseća plaža što je veliki plus obzirom da smo bili s pesom.Priroda i okolica kampa su predivni,osobito dio prema Muzilu.Obzirom da nam je ovo bilo prvo kampiranje i nismo bili skroz ziher kak će nam se dopasti oprema nam je bila skrpana i bogečka.Kupili smo mali šator(koji se pokazao odličan i prozračan(neka fresh and black tehnologija) i plinsko kuhalo.Ostatak opreme smo pronašli po podrumu i tavanu,i složili neku kvazi kampersku priču.Mislim da smo imali najjadnije stolce u cijelom kampu,ali nama su poslužili.Obzirom da nam se svidjelo ove bofl dijelove smo nakon povratka zamijenili relkativno pristojnom kamp opremom,i to novom =)) Planiramo u 6 mjesecu za one praznike negdje put makarske rivijere.
slika
slika


Vrh
   
PostPostano: 15 svi 2018 17:27 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 14 svi 2018 14:59
Postovi: 9
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika


Vrh
   
PostPostano: 20 svi 2018 09:19 
Offline
trudi se
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2013 19:31
Postovi: 27
Odlične fotke....sretno dalje :obscene-drinkingcheers:


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan