Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 19:43.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 53 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3
Autor/ica Poruka
PostPostano: 04 srp 2018 13:04 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 srp 2018 11:20
Postovi: 10
Idemo 21.07. na dva tjedna, pa Vam javimo za Podvrške svakako.
Lani smo bili i bilo je super.


Vrh
   
PostPostano: 04 srp 2018 14:50 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Mi vjerojatno taman nakon vas :)
Javite svakako kako izgleda ove godine! Nisam znao da se mogu rezervirati parcele, ako se dobro sjecam prije par godina se nije moglo nego smo dosli na blef i nasli super mjesto. Jedino mi je parking u tom kampu katastrofa :/

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 04 srp 2018 15:00 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 srp 2018 11:20
Postovi: 10
O da, ali naravno sve Slovenci zauzmu i to godinu prije, mi evo već dvije godine zaredom smo našli super parcelu i to prvi red do mora, auto odmah pored, tako da nema problema.
Imaju listu na recepciji pa zatražite, i po tome se vidi da već sada su neki rezervirali one super parcele u hladu za 2019. godinu.
Ne naplaćuje se rezervacija, ali je uvjet da ukoliko ste recimo 2017 rezervirali za 2018 da se nazove do recimo svibnja i potvrdite telefonom da dolazite i nije se makar do sada izjalovilo.


Vrh
   
PostPostano: 04 srp 2018 22:33 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
A sad sam skuzio, vi ste dole s kampicom i to se moze rezervirati. Mjesta za satore se, mislim, ne mogu!

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 04 srp 2018 22:52 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 srp 2018 11:20
Postovi: 10
Tako je, mi sa kampicom.
U pravu ste, za šator ne primaju rezervacije.


Vrh
   
PostPostano: 03 kol 2018 13:13 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 03 kol 2018 13:08
Postovi: 1
Cuki047 je napisao/la:
O da, ali naravno sve Slovenci zauzmu i to godinu prije, mi evo već dvije godine zaredom smo našli super parcelu i to prvi red do mora, auto odmah pored, tako da nema problema.
Imaju listu na recepciji pa zatražite, i po tome se vidi da već sada su neki rezervirali one super parcele u hladu za 2019. godinu.
Ne naplaćuje se rezervacija, ali je uvjet da ukoliko ste recimo 2017 rezervirali za 2018 da se nazove do recimo svibnja i potvrdite telefonom da dolazite i nije se makar do sada izjalovilo.


Mi bi kampirali u tom autokampu , samo me zamnima kakvo je stanje sa toplom vodom.Jel se kupuju i tu žetoni


Vrh
   
PostPostano: 03 kol 2018 13:18 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 srp 2018 11:20
Postovi: 10
Ne kupuju se žetoni, već prilikom prijave u kamp dobije se narukvica kojom se ulazi u sanitarne čvorove. Tople vode ima stalno osim u udarnom terminu cca 18-20 sati kad su svi pod tušem.


Vrh
   
PostPostano: 03 kol 2018 13:20 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 srp 2018 11:20
Postovi: 10
MoschuS je napisao/la:
Mi vjerojatno taman nakon vas :)
Javite svakako kako izgleda ove godine! Nisam znao da se mogu rezervirati parcele, ako se dobro sjecam prije par godina se nije moglo nego smo dosli na blef i nasli super mjesto. Jedino mi je parking u tom kampu katastrofa :/

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Podvrške plaža ista kao lani. Dva kioska sa pomfritom, kukuruzom, palačinkama i jedan bar sa pivom, kavom i sladoledom.
Malo više ima šljunka na obali i to je sve...


Vrh
   
PostPostano: 03 kol 2018 13:26 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Hvala! Idemo iduci vikend, nadamo se da cemo uloviti mjesto :)

Sent from my XT1039 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 13 svi 2021 09:57 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 11 sij 2012 15:59
Postovi: 24
Rezervirao sam mjesto u kampu, za prikolicu, parcela 40, cijeli 7. mjesec.
Nisam još bio na Murteru, ali čuo sam sve najbolje pa rekoh da probamo.
Teta s recepcije je obećala pomoć pri smještaju prikolice, jer je navodno malo tricky, tijesno...

Trebali na nešto obratiti pažnju ? Idemo sa klincem 6 god. koji po malo pliva, ne znam koliko ćemo biti od njemu upotrebljive plaže ?
Imati ćemo i bicikle, nadam se da će biti korisni.


Vrh
   
PostPostano: 13 svi 2021 11:08 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Parcela 40 u kojoj zoni? Imaju 3, ne znam napamet na koje od njih moze prikolica...
Nama je Slanica jedan od drazih kampova, sa kampicom jos nismo bili iako smo prosle godine popisivali parcele koje bi nam dosle u obzir. Ako nemate mover vecina parcela koje nisu prvi red ce biti malo nezgodne ali uvijek netko pomogne a imaju i decka na recepciji koji majstorski manevrira s njima. Prosle godine smo bas gledali kako je jednom starijem paru iz Zg pomogao da smjeste prikolicu, sjeo u njihov auto i na rikverc ju ugurao na parcelu koja je na uzbrdici tako da nemate problema!
Plaza u kampu nije bas neka za klince jer su samo stijene, idealno za spustiti se iz kampice/satora i vratiti se odmah nazad ali zato imate 2 plaze Podvrske i Slanicu koje su na par min hoda od kampa i one su odlicne za klince. U sezoni je malo guzva ali nadje se uvijek mjesta.
Bicikli su vam odlicni jer ste s njima u Murteru za par minuta (mi inace idemo pjehe cca 15-20min) a lako onda odete i dalje u razgledavanje u Betinu ili negdje drugo...
U svakom slucaju definitivno nasa preporuka, ako vas jos nesto zanima slobodno pitajte!


Vrh
   
PostPostano: 13 svi 2021 21:46 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 11 sij 2012 15:59
Postovi: 24
Zona III
Teta sa kojom sam pričao rekla je da će mi dečki pomoći oko prikolice (ako će trebati).
Pročitao sam temu o Slanici, zato sam i odabrao taj kamp. ... plus nismo još bili na Murteru, pa da probamo i to :)

Svakako ću napisati dojmove.


Vrh
   
PostPostano: 14 svi 2021 09:50 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Znam otprilike koja je to parcela, mi smo prosle godine bili na III-56 sa satorom.
Mislim da ce vam trebati pomoc jer je parcela na uzbrdici, ako se ne varam lijepo je ravna tako da tu nece biti problema jedino sto je prva do sanitarnog cvora.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 53 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan