Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 15:06.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 33 posta ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: 17 stu 2018 20:35 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 04 sij 2017 10:18
Postovi: 55
Uuu odlično odlično.
Svidja mi se.


Vrh
   
PostPostano: 23 pro 2018 01:09 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 26 vel 2012 18:34
Postovi: 264
:handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCnzZugurTMgOPsDdVnKumYA


Vrh
   
PostPostano: 18 sij 2019 00:17 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 06 stu 2016 11:17
Postovi: 52
Pozdrav ekipo! :)
Evo me živ sam i zdrav, te nisam zaboravio na vas, niti sam odustao od prerade! :)
Znam jako dugo je prošlo, i sve se sporo odvija iz kojekakvih razloga, ali eto u zadnje vrijeme je lagano krenulo pa rekoh da vam javim svoj napredak! :)
Pošto je ovdje muka živa za postavljanje slika, odlučio sam se napravit video i stavit ga na youtube, i ovdje vama naravno! :)
Ovdje je kombi-kamper dovršen nekih 80% i slijedeći video iskreno se nadam da će bit daleko prije od mojeg zadnjeg javljanja!
Slobodno postavite pitanja, kritike i sugestije!
Da ne duljim, evo filmića! Uživajte! :) https://youtu.be/tZqrQQdQxlc


Vrh
   
PostPostano: 20 sij 2019 14:31 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 22 lip 2014 15:23
Postovi: 63
Izgleda prekrasno![THUMBS UP SIGN][THUMBS UP SIGN]

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 21 sij 2019 09:14 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Odličan, super izgleda.


Vrh
   
PostPostano: 26 sij 2019 11:35 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2014 16:34
Postovi: 174
Lokacija: Zaprešić
Super ti ide, čestitam na trudu, ja sam isto kupil kombi vw t3 u tu svrhu da si ga složim. [WINKING FACE]

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 26 sij 2019 20:21 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 31 srp 2013 18:20
Postovi: 717
Jako lipo, ali kombi ostaje kombi. Nema prave kupaonice niti pravog smještaja sve se svodi na autobusni sic sitem kadi jedni drugima za stolom gaze noge. Kada se odmaraš opet sjediš u vozačkom sjedalu.... Problem je i sama širina jer za dulje osobe nema baš previše mjesta unutra 175 - 185 cm max ovisno o debljinama izolacije. Jedina prednost je sakriveni status jer nitko ne kuži da si turist - kamperist u kombiju. Na žalost sa druge strane proizvođači kopiraju USA RV i od kampera stvaraju neupotrebljive autobuse koje možete jedino parkirati u kampovima i debelo plaćati pristojbe! Na svu sriću još tu i tamo se more pronać mali kamperčić oko 6,2 metra koji staje svuda i koji je super upotrebljiv. Nakon dnevnih 300 km jako lipo dođe tuš svaki dan....a pogotovo ako se to oduži na 30 dana....a kampove ne posjećujete. No svatko to vremenom skuži....na vlastitom trošku. Problem je jer ovako malih kapera skoro da i nema na tržištu. https://www.google.hr/search?q=adriatik ... 8526685045

Uglavnom po EU odnos kombi kamper je 30-70%
A jako lipo dođe ovakav pravi krevet....da se lipo odmoriš i jutro dižeš frižak

https://www.youtube.com/watch?v=Z7NTZnH5ot0


Vrh
   
PostPostano: 28 sij 2019 15:19 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 06 stu 2016 11:17
Postovi: 52
Raskoš prostora “puno većih” kampera i ili kamp kućica je za moje potrebe nebitna naspram svih drugih benefita koje mi pruža “maljušni” kombi. Kombijem ću se u biti daleko više služiti vikend putovanjima raznoraznim gradićima, selima i prirodi nego na višednevnim dalekim putovanjima na velikom godišnjem.
Više mi vrijedi da se mogu negdje ugurat neopazice, i da sam mobilniji po uličicama od toga da imam veliku trpezariju i kupatilo, te krevet par centimetara dulji, a ovaj po diagonali ima 2.3 metra, a žena mi je sitna! :)
A i nije mi nepoznanica spavanje u malom šatoru(2x2) te u autu na rekaro sportskm sjedalu. :D Sve nakon toga osjećaš se ko da si u palači nekoj! :D


Vrh
   
PostPostano: 31 sij 2019 23:22 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 31 srp 2013 18:20
Postovi: 717
Znam šta misliš i u apsolutnom pravu si. kamper je kamper i on svojom pojavom uvijek privlači pažnju za razliku od kombija. ja sam bio na putu da idem kao i ti i kada sam izračunao da polovni kombi 200 tkm košta oko 7T€ + uređenje još toliko došao do cifre od 15t€. tada uletio pogodan kamper za istu cifru novijeg godišta. Kada sam sjeo u njegovu unutrašnjost samo sam si ponovio ovo ja ne mogu napravit ovako kvalitetno....reko čovjeku ajdemo mi do javnog bilježnika....i nisam požalio čak danas mislim da bi kombi varijanta bila kompletan promašaj. naime kratki kamperčić ubacim kamo me volja, 7 dana parkiranja po Londonskim uličicama je opravdalo investiciju....Vjerojatno imaš računicu kada si se upustio u izradu a kako sam kažeš navikavši se na male prostore ovo ti dođe kao Hilton....razumijem te. Sretno....i puno ugodnih kilometara...kolega!


Vrh
   
PostPostano: 31 sij 2019 23:47 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 06 stu 2016 11:17
Postovi: 52
Svi smo mi različiti, zato i ima toliko vrsta kampera, kamp kućica, šatora, apartmana i hotela! :))
Na žalost ja ne mogu imati dugački godišnji odmor, nego više kraćih, plus dosta puno kombinacija gdje budem tri dana u kompletu slobodan nakon smjene. E upravo takvih po tri dana slobode imam najviše u godini, pa će vikend izletići bit najčešći!
Ko zna, jednoga dana ako se promijeni posao, ili dođe penzija definitivno kupujem nešto prostranije! :))
Svako dobro kolega, pozz iz Istre! :)


Sent from my iPad using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 04 vel 2019 01:23 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 31 srp 2013 18:20
Postovi: 717
Hvala Ivica, ja sam odmah preko Učke.....a kamper je kupljen u Fiškulinima!


Vrh
   
PostPostano: 23 vel 2019 19:39 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 06 stu 2016 11:17
Postovi: 52
Ohoo! Mi smo praktički susjedi! :D
Drž se sused! :))


Sent from my iPad using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 24 vel 2019 00:02 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 31 srp 2013 18:20
Postovi: 717
:banana-dance:


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 33 posta ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan