Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 20:18.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 28 lip 2012 18:06 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Kamp Stella Maris
52470 UMAG, Savudrijska bb
tel. 052 710 900
web http://www.istracamping.com/hr/kampovi/stella-maris

GPS E=13°31`22" N= 45°27`2"

slika

Atraktivna lokacija Camping IN Stella Maris Umaga vodi vas u središte događanja i savršeno je mjesto za one koji traže aktivan odmor. U blizini kampa nalaze se 16 teniskih terena, igrališta za odbojku i rukomet na pijesku te bogata ponuda sportova na vodi, s obzirom na to da je kamp smješten u neposrednoj blizini mora. Tu su i igrališta za djecu, odlična zabava za najmlađe goste. Svatko će pronaći nešto za sebe.
Stella Maris Umag je top destinacija za vrijeme turnira ATP Croatia Open. Nedaleko od kampa uživat ćete u klubovima, barovima na plaži i koncertima za vrijeme poznatih ATP Party Nightsa.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 01 srp 2012 18:59 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Ovdje sam boravio šatorom dvije noći, prije cca 10 godina i kamp je stvarno bio prekrasno uređen i pošumljen! Sanitarni čvorovi su bili odlični i kamp je za svaku preporuku!
Po meni je najveća mana što kamp nije direktno na moru, ali srećom nije daleko od plaže!


Vrh
   
PostPostano: 03 kol 2012 11:06 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
Mi smo ovdje satorom bili prije neke 4 godine.... Mjesta za sator se da naci bez vecih problema i kamp ima puno hlada. Ima i prolaz ispod ceste do mora, u samom kampu ima i ducan, a u blizini preko puta ceste ima i market.

Ono sto je mene jako smetalo u tom kampu je ponasanje ljudi, sto gostiju sto nadleznih. Rampa je bila stalno otvorena i nije bilo kontrole tko ulazi/izlazi, nije bilo kontrole tko kako i gdje postavlja satore (tako da su nam se neki mladi slovenci utaborili na doslovno metar od naseg satora iako je bilo sasvim dovoljno mjesta), nocu u kampu ima tuluma i buke i nitko to ne kontrolira, kao sto ne kontroliraju ni paljenje otvorene vatre. A ne kontroliraju ni ako netko postavi sator bez da se prijavio, tako da vjerujem da je unustra bilo podosta "svercera". Sanitarije se uopce nisu cistile nocu, tako da je ujutro unutra bas bilo fuj (od posljedica nocnih tuluma). Cijena paprena, a usluga nikakva :handgestures-thumbdown: Nadam se da su se popravili.

Osim toga, u Umagu su meni plaze katastrofa, ima na Jadranu (i Istri) puno ljepsih mjesta.


Vrh
   
PostPostano: 05 ruj 2015 19:41 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Nakon tjedan dana boravka u ovom kampu na kraju sezone na 16. Adria Camping Rally-ju moram priznati da je kamp OK. Sanitarci su bili čisti i uredni. Čak su opremljeni i klima uređajima. Ne znam kako je u punom jeku sezone, ali sada nije bilo ni bučno ni tuluma, a viđao sam i zaštitare na elektromotorićima. Na ulasku u kamp postavljena je rampa i svaki gost dobije ključ kojim se podiže.

Sa Lei se slažem u detalju o plažama jer smo dva dana tražili mjesto gdje bi smo koliko toliko normalno ušli u more i našli ga na plažama vila Stella Marisa i to ispred istoimene najluksuznije vile.

slika
slika

kamp je odlično pošumljen na većini parcela...
slika

kamena plaža
slika

jedan od sanitaraca
slika
slika
slika

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 28 pro 2018 18:08 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Ove godine smo imali priliku posjetiti kamp Stella Maris prije, preuređenog dijela kampa sa bazenima i novom recepcijom, neposredno prije otvorenja:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan