Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 19:50.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 15 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 15 pro 2011 14:09 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Kamp Šibuljina
Ul. Nenada Mataka-Mehe 108
23245 Tribanj - Šibuljina
tel. 023 658 004
web http://www.campsibuljina.com
GPS 44°20'16.5"N 15°20'28.2"E

Auto kamp Punta Šibuljina nalazi se u malom, slikovitom mjestu Tribanj Šibuljina.
Dio je zadarske regije, od Zadra je udaljen 45 km, u smjeru Rijeke do koje ima 170 km.
Tribanj Šibuljina je dio paklenicke rivijere, nalazi se 10 km od Starigrada Paklenice, rimskog gradica Argyruntuma. A po nekim saznanjima i samo mjesto je bilo dio rimskog carstva...

Slike govore vise od riječi...

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
PostPostano: 18 srp 2012 21:30 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 15 srp 2012 13:35
Postovi: 52
Lokacija: Orahovica
bajki je napisao/la:
Auto kamp Punta Šibuljina nalazi se u malom, slikovitom mjestu Tribanj Šibuljina.
Dio je zadarske regije, od Zadra je udaljen 45 km, u smjeru Rijeke do koje ima 170 km.
Tribanj Šibuljina je dio paklenicke rivijere, nalazi se 10 km od Starigrada Paklenice, rimskog gradica Argyruntuma. A po nekim saznanjima i samo mjesto je bilo dio rimskog carstva...


Sad je priča sasvim druga,uređena plaža,nove i proširene sanitarije,trgovina i kafić u sklopu kampa,a istina i bog i cijene su otišle poprilično gore,tako da više nije jedan od jeftinijih,znači u najskupljem terminu za dvoje dan izlazi 182kn!Kad dođem tamo sve ću poslikati i staviti da vidite kakva je situacija sada!


Vrh
   
PostPostano: 19 srp 2012 07:06 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
OK, to i nije najjeftinije, ali je još daleko od cijena većine kampova (naravno govorim o kampovima koji su uz more). :handgestures-thumbdown:
Cijena većina kampova za dvoje sada već dobrano prelazi 200 kn. :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

Opčenito kampovi su posali jako preskupi!!!! :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:


Vrh
   
PostPostano: 19 srp 2012 22:35 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 15 srp 2012 13:35
Postovi: 52
Lokacija: Orahovica
Istina je i to a činjenica je da su cijene previsoke,u ponudi je samo čisto more i neke sitnice!Ja sam prije kupnje kampice otišao dolje da vidim cijene da znam da li da kupim ili ne,jer u kampu i kampici nikad prije nisam bio pa nisam znao u što se upuštam ali sada ništa drugo osim kampa ne dolazi u obzir!Pomalo smo kupovali i još kupujemo opremu što je potrebno ali većinu imamo,ostaje samo kupiti neke sitnice!Za sada smo u tom kampu jer smo se sprijateljili s jednim ljudima iz ZG pa dok su oni tamo bit ćemo i mi!


Vrh
   
PostPostano: 20 srp 2012 07:11 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Haber je napisao/la:
Istina je i to a činjenica je da su cijene previsoke,u ponudi je samo čisto more i neke sitnice!Ja sam prije kupnje kampice otišao dolje da vidim cijene da znam da li da kupim ili ne,jer u kampu i kampici nikad prije nisam bio pa nisam znao u što se upuštam ali sada ništa drugo osim kampa ne dolazi u obzir!Pomalo smo kupovali i još kupujemo opremu što je potrebno ali većinu imamo,ostaje samo kupiti neke sitnice!Za sada smo u tom kampu jer smo se sprijateljili s jednim ljudima iz ZG pa dok su oni tamo bit ćemo i mi!


Vrlo slično je bilo i kod nas! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 01 srp 2015 21:12 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Ima mozda jos netko slika ili iskustva s ovim kampom?


Vrh
   
PostPostano: 09 kol 2018 18:14 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
E ovako... na nagovor ekipe sa slo foruma odlučili smo ovdje odljetovati...

kamp se smjestio i mjestu Tribanj Šibuljina, spada u srednje, ali prema manjim kampove... ima 3 mala uvijek izuzetno uredna i čista sanitarna čvora koja su dobro raspoređena, hlada na nekim parcelama ima, ali ima i parcela koje su cijeli dan na suncu, plaža izuzetno uređena, od gornjih slika sada je to navezeno kamenčićima i ulazak u vodu nije neki problem...

odmah na početku moram reći da takve mlade ljude koji rade na recepciji dugo nisam sreo.... izuzetna ljubaznost Marka i Kristine prema ama baš svakom gostu ne može vas ostaviti ravnodušnim... moj naklon do poda!

obzirom da smo mi došli skoro pa nenajavljeno a na dug period od tri tjedna - dobili smo izuzetnu parcelu u drugom redu do mora... u startu nam je rečeno da je slobodna za period od 14 dana, a poslije ćemo se morati premaknuti... nakon 14 dana dobili smo parcelu u prvom redu do mora i čak bez doplate tog prvog reda jer kao ostajemo dugo u kampu i morali smo se preseliti...

u naših 21 dan boravka u kampu imali smo dana kada je puhala bura i bila zatvorena cesta Karlobag - Sv. Marija Magdalena, a čak je i Sv. Rok - Maslenica autocesta bila otvorena samo za osobna vozila... u kampu smo se normalno kupali i plivali... vjetra je bilo, ali preko dana se nije tako osjećao... mi smo ove godine prviput nakon dugo vremena raširili predšator i to nam se pokazalo odličnim kad je vjetar puhao jer smo predprostor sa stvarima zatvorili, a ovi koji su imali tende na kamperima morali su ih uvući... opet tako je bilo doslovce 2 dana u periodu 21 dan... lani u Čikatu smo imali više kišnih i vjetrovitih dana nego sada ovdje, a usporedbe da smo ovdje bili u prvom redu kolega master je lani u Čikatu bio u prvom redu pa skoro niti jedan dan nije mogao imati otvorenu tendu koliko mu je puhalo...

i za kraj još jedna zanimljivost... u kampu ima trgovina Tommy u kojoj su sve cijene na razini Lidla ili Kauflanda.... mi smo kupovali mlijeko Vindija po cijeni 5,70 kn, pivo Krušovice po 7,00 kn, Starog Lisca u flaši po 7,00 kn, sladoled Twice 1 litra po 9,99 kn i slično... opskrbljen je odlično i nema što nema od svježeg voća i povrća do mesa i mliječnih proizvoda...

slika

slika

slika

slika

slika

onaj detalj kad znaš da ti je parcela na plaži... naša nova parcela za drugih 7 dana... srećom kameni zidić visine 60 cm te dijeli od šetnice i plaže...

slika

slika

slika

prijašnje naše mišljenje o ovom dijelu Jadrana je bilo - kanal, hladno more, Velebit, vrulje, bura, vjetar, zima...

sadašnje naše mišljenje o ovom dijelu Jadrana je iznenađenje i to ugodno, kamp odličan, more sasvim OK, povjetarac uvijek ugodan što se ove godine na vrućinama pokazalo odlično, bura kad puše puše po vrhovima drveća i prvih 50 m u moru se uvijek može kupati, temperatura mora je bila identična onoj u Zadru ili na Pagu... eto toliko čak da smo i za sljedeću godinu rezervirali mjesto!

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 09 kol 2018 23:24 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Jel ima jos mjesta u kampu? Koliko je udaljeno mjesto, za prosetati navecer, otici na sladoled itd?

Sent from my XT1039 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 10 kol 2018 07:27 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Moshus, jedina mana je da je do najbližeg većeg mjesta Starigrada oko 6-7 km... U kampu mislim da uvijek ima mjesta. Napominjem još jednom da mladi recepcioneri se stvarno potrude da pronađu zadovoljavajuću parcelu...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 10 kol 2018 09:41 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Steta sto nije mjesto blize, nama je to dosta vazno jer se i mi volimo prosetati a i mala poludi ako ne odemo nigdje. Moramo je istrcati ko peseka :)

Sent from my XT1039 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 10 kol 2018 11:08 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 08 kol 2018 08:29
Postovi: 14
cijeli taj potez Seline, Starigrad i dalje uz Paklenicu ima super kampova, ali vrijeme zna biti nezgodno. Poznanik ide u Starigrad svake godine i kaže da se čovjek mora naviknuti na to da u prosjeku jednom tjedno naiđe žešći prolom oblaka ili pak malo konkretnija bura, ali ona se više osjeti na drugoj strani kanala. ovo baš ko da preskoči ili što je statler napisao po vrhovima drveća se vidi samo. ali uglavnom su to jednodnevne stvari pa i nije neka drama.
dok sam ove godine bio u Ražancu od 14 dana valjda 7 je iznad Paklenice stalno bilo ful gustih tamnih oblaka i samo čekaš hoće li šta proći, ali na kraju ništa, samo vidiš kako oblaci pucaju i prolaze dalje bez oborina. jedino je jedan dan baš urnebesna bura puhala. nisam ni znao da tako veliki valovi mogu nastat u tako relativno uskom kanalu.


Vrh
   
PostPostano: 10 kol 2018 19:05 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
e vidiš djsinger... ti tvoji valovi su bili u ražancu, a kako bura puše s velebita prema tamo u ovom kampu se to nije tako osjetilo...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 10 kol 2018 22:30 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Kakva ja situacija sa vezovima za čamac? Ove godine smo se proširili za gliser i sad nam je to briga više.
Kad sve središ na kamperu i ideš bez brige na GO kupiš si gliser da opet imaš brige i problema

Ovo sa Čikatom je bila istina. Prvi red je živa koma. Gore ne puše ništa a u prvom redu nemreš biti vani

Poslano sa mog Note 8 koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 14 pro 2020 15:47 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Novo u kampu Šibuljina 2021. godine

Za članove Udruge kampista osigurali smo uvjete poput ACSI kartice.

U periodu od 1. 4.-30. 6. te u razdoblju od 1. 9.-15.11. odnosno do zadnjeg datuma rada kampa uz člansku iskaznicu UKH: dvije osobe, kamper ili kamp prikolica, te struja, a ako imate i kućni ljubimac plaćat će se:
- parcele prvi red do mora u gore navedenim periodima 20 € + turistička taksa
- sve ostale parcele 18 € + turistička taksa
Ostali periodi i/ili proširenja osoba i slično ide po cijeniku kampa.

Kamp će u 2021. godini imati i novo dječje igralište.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 15 pro 2020 07:39 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbup: :clap:


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 15 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan